Leclerc in statika

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

8. apr 2007 20:58

Meni pomaga, da se z roko primem za vrata in šele nato stopim na tla. Je pa zanimivo, da mi v avtu in trgovini trese v glavnem samo v zimskem času. Bi rekla, da je gotovo nekaj v obleki in obutvi. Sem pa tudi jaz mislila, da samo mene trese in mislila, da me ljudje potem čudno gledajo, ko "skačem" tam okrog polic. Julija

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. apr 2007 0:11

A koga motijo težki in okorni vozički??? Mislim, kje jih kupujejo? V Mercatorju ga še rinem, v Sparu ali Leclercu pa sama zelo težko...

Zadnjič sem šla sama v nabavo, pa sem porivala poln voziček v 10 cm petkah in kiklci kot kakšen fizikalc... Ko rabim na ovinkih strateško nastavit smer... Grozljivo... (sej ponavadi mi mož pomaga, ampak ne more bit vedno zdraven...) 

Plačljive vrečke so pa tudi meni čisto mimo. Saj lahko dajo nek pofl, važno da drži tisto, kar je notri. Jaz NIKOLI ne kupujem reklamnih vrečk že iz principa.

Grem čez dva tedna v ZDA, kjer sem bom malce razvajala z zlaganjem v vrečke, z vso prijaznostjo osebja ipd. Potem me spet čaka kruta realnost doma... 

lidka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. apr 2007 7:21

ja,................Amerika,.................obljubljena dežela........................... rimljanka

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

9. apr 2007 9:14

moj problem niso nakupovalni centri, ampak avto. Tudi nekatere druge stvari (rokovanje, pralni stroj, pa računalnik), vendar ni tako hudo. Avto pa je. Dolgo časa sem mislila (pravzaprav še vedno mislim), da me trese takrat, ko imam viška energije, ko sem v dobrem psihofizičnem stanju. Pred časom me je grozno treslo, potem se mi je nekega popoldneva nekaj slabea zgodilo in tresenja ni bilo več. Na to temo sem govorila z enim predstavnikom tistih magnetnih blazin. On pravi, da je to odvisno izključno od oblačil. Da naj bom pozorna, kaj imam oblečeno takrat, ko me močno trese. In sem, pozorna namreč, vendar povezave med tresenjem in oblačili iz umetnih mas nisem našla. Vse bolj pa ugotavljam, da takrat, ko pokam od navdušenja, vneme in pozitivnih misli, se kar kreše. mimika

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

9. apr 2007 14:07

Ob vaših pripombah tresenja ob izstopanju iz avtomobila sem se spomnila na oddajo Uničevalca mitov na Discovery-ju. Govora je bilo o tem, ali se avto na bencinski črpalki res lahko vžge (zaradi iskrenja). Ugotovila sta, da bi bilo to prej možno pri ženskah, ker imamo drugačen način izstopanja iz avtomobila. Ugasnemo avto, se stegnemo še po torbico na sosednji sedež, pobrskamo po kakem predalu in se  ves ta čas drgnemo ob sedežno prevleko. Najbrž je važno tudi v kakšne materiale smo oblečene in obute. Jaz bi za probo dala čez sedež kako prevleko iz naravnega materiala, da bi videla, ali je kaj razlike. Ali pa za eno vožnjo namensko izbrala druge čevlje.

Mene same  v avtu ni še nikoli spajklalo, v marketih pa le redko in še to le ob dotiku vozička. Nikoli ob jemanju blaga s polic. Mož pa kar pogosto "poskakuje".

 

Cila

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. apr 2007 14:46

Mimika, a zato mene skoz trese, čeprav nosim samo bombaž? Enkrat smo igrali košarko v SŠ in se me nobena niti dotaknit ni upala, hihi. Fant mi pa pravi štromarca;) Sicer naju pa vozički skoraj povsod oba tresejo, pa tudi avto dostikrat, je pa to odvisno tudi od vremena - suh zrak (verjetno sta lepo vreme in pokanje od navdušenja tudi malo povezana:)... Za avto so včasih meli take trakce, ki so se vlekli po tleh, koliko so delali, p ane vem, jih nikoli nismo meli, nas je pa vedno treslo, hehe. Mene to niti ne moti toliko, v bistvu se mi zdi kar zabavno:) Veri

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

9. apr 2007 15:16

Ja Veri pri košarki pa tudi nas trese. Sem tudi v srednji šoli in imam eno sošolko ki se je ne dotikamo ravno zaradi tega. tamalaursa

radost  

član od: 8.3.2007

sporočila: 27

16. sep 2008 11:48

Mene pa strese, ko npr. primem za puter, pa ck. preskoč. Potem sem pa enkrat enga gospoda prosila, če mi ga lahko prime, ker mene trese. Pa me je mal čudn gledal, potem pa mi ga je le ven dal. Takole jaz včasih rešujem težavo s tresenjem. Kadar pa imam dovolj korajže, potem pa kar sama primem... radost

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

18. sep 2008 16:07

mimika je napisal/a:
moj problem niso nakupovalni centri, ampak avto.
Nekoč sem tudi jaz imela tak avto, da me je ob vsakem izstopu tresel. Ne bom pisala o raznih teorijah, ampak o rešitvi: navadila sem se, da predno izstopim iz avtomobila, se primem karoserije. Npr. z roko se primeš roba vrat ali roba strehe in kot stara mama zlezeš iz avta. S časom se navadiš na tako izstopanje in ni več moteče.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. sep 2008 16:56

Zanimivo, mene pa (ob sicer redkih) obiskih Leclerca ne trese več.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti