spet prenova: zamenjan levi meni in otvoritev www.recepti.si

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

6. apr 2007 21:09

joj, jernej, spodaj si dal nazaj črke abecede; najlepša najlepša hvala!!!! Drejček

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

6. apr 2007 21:32

Ne vem, če je že kdo omenil, ampak ikonce za kategorije receptov so ... MEGA, kaj naj drugega rečem Blanchy

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. apr 2007 22:07

Z Bojanom še kar malo izboljšujeva preglednost strani. Na vrhu imate zdaj napis RECEPTI PO KATEGORIJAH. Upam, da bo pomagalo pri tem, da boste videli seznam kategorij. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

8. apr 2007 8:31

Jernej, se enkrat se oglaša (sitna) veverica. Sem imela čas in natančno pregledala t.i. fotografije "zadnjih 10 receptov s slikami". Najbrž sem zares že preveč zahtevna, vendar bom kljub temu zapisala: ko sem ti nekaj postov više omenila svojo željo, sem imela v mislih zadnjih 10 objavljenih fotografij, se pravi me zanimajo tudi fotografije, ki jih pošljemo za že objavljene recepte. V tem trenutku se namreč med tistimi 10 fofografijami vrtijo le fotografije novih receptov - ali pa morda sedaj ni bilo kakšnih fotografij starih receptov in si vendarle imel v mislih tudi mojo idejo? Zdi se mi namreč, da je bistveno lažje poiskati fotografije zadnjih receptov... še vedno ne bi znala poiskati le nove fotografije pri starih receptih! Hvala, Ana Češnovar

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. apr 2007 9:33

Še malo sitnari veverica, pa bomo, če bo splošno mnenje tako, tistemu zgornjemu traku dali naslov: zadnjih 10 dodanih slik. Po moje je to samo stvar tega, iz katerega spiska jemljemo slike. Ker če kje, mora na tem podportalu biti vse, kar je v zvezi z recepti. Če si opazila, sem narisal nove naslove rubrik(tablice), dodala sva hitri skok na spodnji del strani, na iskanje po kategorijah, za tiste ki drsnik spregledajo, skratka zdi se nama, da je podportal receptov končan in da namo bo model za vse nadaljne podportale, ki jih še bova naredila. LP Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2007 10:37

Veverica, res si sitna ja Ampak ideja je pa dobra. Glede na to da je zadnjih 10 receptov že tako na portalu (nekateri imajo slike, drugi ne, ampak hitro najdeš vse slike zadnjih receptov) in te slike se bolj redko menjajo, ker večina receptov, ki pridejo je le brez slik... po drugi strani pa zadnjih 10 dodanih slik nikjer ne vidiš in slike prihajajo nove zelo hitro, tako da bi bilo verjetno tudi brez referenduma (TM) bolj zanimivo videti zadnje slike... S tem seveda da če en recept dobi naenrkat 4 slike, se prikaže le ena (glavna). Grafično bo seveda enako, le na meni je da poštudiram, kako narediti drugačno poizvedbo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

8. apr 2007 16:56

Uf, hvala da sta kar dobro sprejela mojo tečnobo in se veselim, da bom morda luč sveta zagledala tudi ta ideja. In pa še enkrat, čisto iskreno: RES STE ENKRATEN PORTAL!!! Mož me že malo postrani gleda... ampak za mizo se pa ne pritožuje. Pozdrav, Ana Češnovar

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2007 22:39

Rečeno storjeno... Če se vam 15 zadnjih slik predolgo nalaga povejte, pa jih damo nazaj 10. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. apr 2007 23:06

no, sva se že pogodila na 12. Bojan

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

9. apr 2007 9:40

Bojan in Jernej pa vidva sploh kaj spita ali se vse noči ubadata s prenovo kulinarike. Vse novosti so enkratne vse pohvale obema. reza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti