spet prenova: zamenjan levi meni in otvoritev www.recepti.si

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

6. apr 2007 8:20

drage kuharice,  malo potrpljenja, prosim. Trenutno cel podportal receptov ne dela, sva se pa prenove lotila zato, da vam olajšava iskanje, ne pa da vam ga zakomplicirava. Torej vse bo kot je bilo in še več, ker Jernej dela tudi na lažjem dostopu do zgoraj omenjenih podkategorij. Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. apr 2007 8:28

Dekleta, zakaj pri iskanju ne uporabljate stroj za iskanje: ISKALEC Lahko pa odprete recepte in so tam vse kategorije ne le napisane, ampak grafično predstavljene. Samo klik... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

6. apr 2007 8:46

hotlejdi in shaania25...gre mogoče za to, da nista uporabili drsnika?? Da sta bilo na strani RECEPTI...,pa nista videli podkategorij receptov? Tule je cela stran:

Ker če je to res, potem bi bilo bolje, da dava tele ikonce za iskanje višje gor na stran, skratka spet kaj premečeva

Bojan

shaania25  

član od: 6.4.2007

sporočila: 75

6. apr 2007 8:55

Da, tako je...izgleda nisem uporabila drsnika, ker sedaj mi vse kaze...juhuu. Vendar pa kategorije niso na udaru oziroma opazne...tako da bi svetovala, da jih nekam drugam postavite...na bolj vidno mesto. shaania25

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

6. apr 2007 9:02

shaania25, hvala za "iskren" odgovor  Težko verjet, ampak izgleda da je le res, da kar je nižje dol velik odstotek uporabnikov ne opazi. Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. apr 2007 9:05

shaania25: Tukaj so le zaradi "lepšega". Kategorije je najbolje iskati z ikalcem, tam imate nadrobno razdelano, po čem naj iščete. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

shaania25  

član od: 6.4.2007

sporočila: 75

6. apr 2007 9:12

Iz radovednosti sem sla uporabit iskalec, namrec v preteklosti sem ga uporabljala samo kadar sem iskala recept tocno dolocene jedi. Ali pa recimo sem hotela kuhat nekaj iz soje in sem vtipkala v iskalec soja itd. Nikoli pa ne uporabljam iskalca, ko gledam slicice jedi ali ko imamo doma naprimer viska domacega sira in zelim narediti sirovo jed oziroma sladico. Takrat kliknem na ikoncno s prelepo slicico, si vzamem cas in gledam recepte. Menim, da tako dela dosti ljudi. Ce pa nekdo zeli doloceno jed pa itak vtipka to v iskalec in mu vrze ven. Pomoje niso slicice in ikonce tam samo zaradi lepsega, vendar da se priblizajo ljudem itd. shaania25

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. apr 2007 9:20

Seveda imate prav. Zato smo jih tudi "vrnili" ljudem (zdaj jih nekaj časa ni bilo). Težava je v tem, ker so "prenizko" kot pravite. Vse informacije pa žal ne gredo na vrh strani... Po iskalcu lahko iščete tudi tako, da izberete sladice in črko P in tako boste dobili le sladice na P. Tega preko ikonic ne morete. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

6. apr 2007 9:24

Ja Jernej, tkole bi pa iskal recepte samo kakšen pesnik...sladice na P !?? Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. apr 2007 9:32

... ali pa obiskovalec ki nima pluska in išče potice Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti