Mački

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

22. apr 2011 21:01

Se strinjam z vsem kar si napisala, Če se ta zadeva pri nas ne bo rešila bom prosila za pomoč. Zadnje čase opažam, da si sosedje ne upajo nabavitinovega psa in da sem jim na duši pustila malo posledic. Za mačke jim je pa še vedno malo mar in bom šla še v to smer. Hvala mamaF In vesele praznike želim. franciska

neznan uporabnik

22. apr 2011 21:03

Franciska, če rabiš pomoč, se tudi name lahko obrneš.

 

Multivitamin

multivitamin

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

22. apr 2011 21:13

Hvala multi, če bom morala bom to izkoristila. franciska

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

22. apr 2011 23:47

Multi, vsak otrok bi moral pojesti pol kile dreka na dan. Bravo, tako se piše!! Prav nasmejal si me s tvojo neposrednostjo, imaš pa popolnoma prav.

mejačka

neznan uporabnik

23. apr 2011 1:18

Mejačka,se razumeva, ne? Pol kile al kilo dreka na dan ne pomeni dobesedno dreka. Pomeni prah, lizanje asfalta,jedli smo deževnike, pesek,zemljo pa take piz....je. Pa tudi sendviče z pol kile majoneze in gavrilovičke. Aja, kamne smo iskali in jih lizali. Smo živeli vedno v velikih mestih, ponavadi v centru in nikol noben ni ratal bolan od tega. Ko smo pa jedli surov krompir ob 6 zjutraj, da bi dobili vročino in ne bi bilo treba v šolo pa ni pomagal oni krompir. Dandanašnji starši malo preveč otroke cartajo v sterilnem okolju. Jaz pri 41 letih smatram,da vsak mora dobit bolhe,uši,parazite in pojest vsaj enga deževnika. In en golobji drek polizat.

 

Sem bil menda ja sedaj dovolj jasen za očke in mamice avšaste?

 

Tebi pa hvaal,ker štekaš določene zadeve.

 

Multi

multivitamin

Umi  

član od: 16.10.2006

sporočila: 32

26. apr 2011 7:27

Dobro jutro! Če mogoče koga zanima kako se je zgodba končala... Po vašem nasvetu sem klicala občino, kjer sem dobila naziv zavetišča. Sicer so bile neke komplikacije, ker živimo na vasi, bla, bla.... No, v zavetušču so se lepo pogovorili in nas prosili, če lahko mačko obdržimo še čez praznike, da po praznikih pa jo bo prišel nekdo iskat. Zelo zadovoljna. Ampak, še so dobre dušice na tem svetu! Na tem forumu je nekdo videl "težavo" in se odločila vzeti zadevo v svoje roke. Včeraj je torej prišel prijazen gospod s kletko in si vzel celo uro, da se je mačka odločila, da bo pojedla malo hrane iz kletke. In tako je ta gospod postal njen novi lastnik. opozoril me je, da ima mačka najbrž zdravstvene težave (tike z glavo) in da je že naletel na tak primer. mi je povedal, da so takšne mačke njegov hobi. Kadar ima čas, najde kakšnega "posvojenčka" in ga prevzgoji. Bila sem presrečna, ker vem, da mačka ane bo ostala v kakšnem zavetišču ampak bo deležna dobre oskrbe. Tudi angeli so še na zemlji! Vsem torej hvala za pomoč! Glede soseda pa, ne izgubljajmo besed. Nekateri ljudje ne marajo živali (po moje tudi ne ljudi), ampak zakaj bi jih silil v nekaj, kar jim srce ne bo nikoli dovolilo spregledati. Umi

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

26. apr 2011 9:05

Umi, polepsala si mi dan

Nena-morje

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

26. apr 2011 10:01

V današnjem času polnega egoizma in materializma je to vredno pohvale. Živim v upanju, da bodo ljudje spoznali, da so tudi živali del našega življenja in je treba za njih poskrbeti, ker smo ljudje krivi za tako stanje. Še enkrat bravo Umi. franciska

mojih6  

član od: 7.2.2013

sporočila: 71

26. nov 2017 22:33

Sem velika ljubiteljica muc.Trenutno imam 4 letno belo muco in ima alergijo in sicer si puli dlako.Bili sva pri veterinarki,ki je postavila diagnozo in predpisala hrano,ki naj bi jo moja Snežka jedla.Tu pa nastopi velik problem,ker je ne mara in je posledično ne je,Ker pa ni dobila prvotne hrane mi je drugo noč obgrizla sobne rože.Ima morda kdo kak nasvet kaj naj storim? Muco imam zelo rada in bi ji rada pomagala.Hvala za nasvet.

mojih6

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. nov 2017 8:34

Na kaj pa je muca alergična? 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti