Špargljev tiramisu

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

tema odprta - 4. apr 2007 11:01 | ogledi: 5.559 | odgovori: 12

Lep pozdrav!

Zadnjič sem jedla neverjetno dobro tortico in tudi tiramisu iz špargljev. res presenteljivo in fantastično dobro!!

sem iskala po internetu vendar sem našla samo slane recepte. zato me zanima, če je kdo kje naletel na kakšen recept oziroma ve, kako bi se te stvari naredile?

najlepša hvala za pomoč!

goga

sam da se kuha..

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. apr 2007 11:31

Če kdo, ti pri tej zadevi lahko pomaga Nola, ona obvlada višje stopnje kuharske umetnosti, kamor po moje sodi to, kar si ti jedla.

Šparglji v sladki kombinaciji, to pa mene tudi zanima. Mamamia

mamamia

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. apr 2007 11:36

njami.. Nola, kje si???Tole bi pa tudi meni pasalo, sme ravno včeraj pasla oči na špargljih na tržnici, domači so še majceni:(( se priporočam za kak recept...hvala maja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. apr 2007 11:52

Ravnokar se mi je zaprla stran, kjer je bil recept za Asparagus Tiramisu, imam pa še tale link, kjer pa tiramisuja sicer ni, ampak škodoval ne bo. http://www.vegetable-recipes-cooking.com/asparagus Ko najdem še tiramisu, se javim. Vendelina jr.

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

4. apr 2007 11:54

Če v googla vtipkaš asparagus cake recipe, dobiš bajno zbirko receptov. Sem bila blazno presenečena. Sama delam kolač iz rdeče pese in čokolade, ki je zelo dober. Pirirana zelenjava v kolačih prispeva prav posebno sočnost. Upam, da ti bo kaj pomagalo! fresh

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

4. apr 2007 17:24

ojla pupe! super hvala za linke in ideje. sem naročila špargljev tiramisu in mi je natakar dodal še košček torte za probat in vam povem, da je res okusno in zelo zelo dobro. prav presenečena sem bila. tako da ko boste imele priliko, obvezno probajte!! najlepša hvala! goga sam da se kuha..

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. apr 2007 20:27

Ej, Kalipso, kje pa lahko to probam? Ker glede na recepte, ki jih moram pogledat na linkih, preden pridem do tja, pa tudi Nola se ne oglasi, ki to zadevo gotovo obvlada, bo tako prej, kot da pripraljam sama..

 

Vendelina, pa kako da se ti je zaprl link? Išči znova, saj vidiš kakšna panika bo tu zavladala? Dopusta si pa tudi ne bom jemala, da bom šla skozi vse, kar vsebuje "asparagus tiramisu" ???Help, dear Vendy!

 

Mamamia

mamamia

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

5. apr 2007 10:26

ojla mamamia, js sem tole špargljevo sladico jedla v nedeljo v hotelu marin v izoli (ob obali, tam zraven pomola, kjer se boste dobili za fish piknik), mislim pa, da jo tudi drugje na obali dobiš (v kakšnih gostilnah, kjer imajo te sezonske specialitete). obvezno moraš to probat in to oboje tiramisu in tortico!!! sem bila prav prijetno presenečena nad okusom! lp goga sam da se kuha..

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. apr 2007 10:49

Zdaj vsaj vem, kje poizvedovat. Sicer pa po internetu pospešeno iščem recept, da vsaj približno vidim, kako se reč pripravlja, in če me Vendelina ne prehiti, pripnem link takoj, ko ga najdem v vsej tisti množici receptov.

Mamamia

mamamia

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

6. apr 2007 9:53

fresh je napisal/a:
Sama delam kolač iz rdeče pese in čokolade, ki je zelo dober.
To pa mene zanima. Prosim za recept.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti