Katere trgovine z oblačili

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. apr 2007 18:46

Ena mš H&M imaš v Celovcu,v Sud parku ,če veš kje je to. lp goga

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

2. apr 2007 19:21

Hvala Gogad! Samo, da vem! Bom pa vprašala. Mislim, da ne bo velik vode preteklo, ko bom tam. ham-njam

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

2. apr 2007 19:24

Za kar koli sem kupila v C&A (v Avstriji), lahko rečem da je roba gledano sorazmerje med ceno in kvaliteto Mercedes. Gre za enak princip trgovine, kot je H&M, kjer so vsi tekstlni izdelki šivan pod njihovo blagovno znamko. Gre za modne in kvalitetne izdelke po izjemno, izjemno normalnih cenah. Žal mi je le, da sem s Primorskega konca in je do Avstrije kar dolga pot, tako, da se glih vsakič ne moreš do C&A trgovin zapeljat, ko rabiš kaj za obleč. Običajno nakupujem v njihovi trgovini v SHOPPING CITY SUD centru, ko grem na obisk k sorodnikom na Dunaj. Je tako velika izbira, da se nekaj ur kar zgubiš v trgovini. Imajo neverjetno veliko stvari za otroke, ženske in moške, v vseh možnih številkah, kar pri nas zaenkrat še ne dobiš. Npr moške hlače 46, krajši in podaljšani rokavi...kar hočeš za res dobro ceno in kvaliteto. V bližnji Italiji pa na moje veliko začudenje C&A ni. Tako, da komaj čakam, da pride C&A tudi v meni najbližjo Ljubljano. Reči moram, da ljudje ob italjanski meji vse manj zahajamo v Trst in vse pogosteje kupujemo tekstilne izdelke kar v Sloveniji, saj vsaj veš kaj si kupil za določeno ceno. V Italiji je ogromno ponaredkov in dragih cunj v pravem pomenu besede. Res poceni blago v Trstu dobiš pa pri Kitajcih, katere trgovine se razprostirajo od avtobusne postaje pa vse do morja okoli znanega Ponte Rossa. Ni pa to neka kvaliteta, da se razumemo. Gre povsod več ali manj za blago, ki je narejeno iz umetnih materialov in šivano bolj površno. Je pač za obleč za eno sezono, ko je oblačilo moderno in naslednjo sezono si boš pač kupil drugo, če ti je tak način kupovanja všeč. Mijan

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

2. apr 2007 19:30

V Celovcu ima C&A še večjo trgovino na Bahnhofstrase, na moreš zgrešiti. V Sud parku je ponudba manjša. Enkrat se mi je zgodilo nekaj zanimivega : Vsi smo hodili v Celovec v C&A pa v H&M( pri nas jih še ni bilo) ker so imelo poceni in kvalitetne, stvari. Takrat je prišel v naš kraj Metro. Nekaj znancev je imelo toliko pripomb čez njih. No in jaz sem kupila v Metro majčko za sina enake znamke, kot sem jo pred enim mesecem kupila v C&A, cena pribilžno enaka. Ni vse zlato, kar je iz Avstrije. Smo pa bili zelo zadovoljni z nakupom deskarskega kompleta. LENČA

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

2. apr 2007 19:35

Jeseni sva bila z možičkom v Celovcu, sva nakupovala oblačila za naju in za sinka, moram rečt , da mi je lažje tam it po trgovinah kot pa recimo v Kranju.Cene zmerne, prodajalke ustrežljive, kljub temu da se nismo ravno razumeli. Popusti realni . Potem sva obiskala pa še novi nakupovalni center , ki se nahaja prav v centru, samo to je bilo pa že malo prehudo- ni bilo konca trgovin, mislim da tja ne bom šla več. Zelo rada se pa sprehajam po Sud parku pred Celovcem andreja č.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. apr 2007 19:54

Andreja č,kje je ta nov nakupovalni center v Celovcu,vedno nakupujem v Avstriji ,pa zanj še nisem slišala. lp goga

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

2. apr 2007 21:17

Jaz mam pa tudi eno vprašanje, ko smo že pri trgovinah. Pa je bolj za primorski konec. Ali morda katera ve, če se v Torri dell Europa v Trstu kaj dobrega kupi ioziroma, kaj vse tam imajo in še to, kje točno se do tega centra najhitreje pride . Hvala Temba temba

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. apr 2007 21:35

Joj, tudi jaz prvič slišala za C&A, pa sem kao neka modna navdušenka :))) hehe. Direktno od prodajalke v H&M pa sem slišala, da je pri nas roba, ki je v Avstriji ne prodajo. Sama sicer gor nisem bila, drugi pa zelo hvalijo izbiro. Res pa je obenem tudi, da meni tu pri nas v H&M nič ne "potegne". Kakor pa vem, so ti Torri d Europa v TS višjega cenovnega razreda, morda se motim. Ljudje rajši zahajajo v center Giulia, kakor povedo, sama tudi tu nisem bila... katka

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

2. apr 2007 21:56

Vedno bolj smo ljudje omejeni pri izbiri trgovin oz. art. na obali, kjer nimamo C&C , H&M.....skratka bore malo trgovin, čez mejo pa se tako ne izplača več.....Ali mogoče kdo ve, če se obeta kakšna nova trgovina na obali......................... zuzek

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

2. apr 2007 22:38

Gogad - nakupovalni center v Celovcu se imenuje Arcade in te napisi pripeljejo do tja. Je v centru mesta, približno 2-3x večji kot Sud park. Parkirišče je v isti stavbi, ampak plačljivo. Imajo vse znane trgovine, tako da ti ni treba hodit nikamor drugam. limonca26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti