Kombinirana mikrovalovna pecica

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

10. nov 2009 22:27

Lucija ali je vaša Whirlpoolova pečica tista, ki so jo pred cca 2 letoma prodajali v Mercatorju pol ceneje na znamkice? Mene je takrat zelo, zelo mikala zaradi crispa in ostalih funkcij. Sem pričakovala, da se bo oglasil kdo, ki je kombinirano MVP kupil v Mercatorju. Kakšne so izkušnje? karlinka

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

10. apr 2011 11:50

stara mikrovalovna pečica se mi je pokvarila in potrebno bo kupiti novo. Na trgu je velika ponudba, mene pa zanima, katero imate vi in katere funkcije vam pridejo najbolj prav. Hvala za vsak nasvet in lep dan vam želim. kleo

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

10. apr 2011 14:06

@kleo: ker ste "pri hiši" že imeli izkušnje z mikrovalovno pečico premisli, v kakšen namen ste jo uporabljali do zdaj. Osebno menim, da dolgoročno ne boste spremenili "kuharskih" navad... Pri nas... Jaz od doma nisem bila navajena tega tehnološkega čuda , mož pa, zato je mikrovalovka našla mesto v "novem" gospodinjstvu. Izbirala sem jaz (kot rečeno, brez izkušenj) in kupila takšno, ki je imela "vse" - malo morje programov, tudi žar. Danes lahko rečem, da bi (če bi) definitivno izbrala drugače. Žar sem sicer par krat probala uporabljat, a to ni "to". Mikrovalovka se uporablja izključno za odtajevanje (npr. kruha) in pogrevanje (npr. skodelice mleka, kakšnega "ostanka" hrane). Danes bi vsekakor izbrala manjšo različico - volumen naše pečice je 20 L in se mi zdi, da krade odločno preveč prostora . To so moje izkušnje in moj nasvet: manj je več. Eventualno bodite pozorni na smer odpiranja vratc (levo/desno). Upam, da bodo drugi forumaši povedali kaj kontra meni in mi morda dali idejo za uporabo... Več glav več ve! kafetarca foto blogec:Sovica Oka

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

10. apr 2011 20:38

ja, v bistvu jo rabimo samo za pogrevanje in odtajevanje. Je pa takšna velika razlika vcenah med njimi, da ne vem katero naj izberem. Zato potrebujem nasvet ali najdam nekaj več denarja ali manj.Saj ne vem.... Ne bi rada kupila pečico za 50 eur, čez 3 mesece mi bi bilo pa žal, da nisem dala še 30 eur več, pa bi dobila boljšo. Prosim vaše izkušnje. kleo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti