Lidl

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. apr 2007 23:54

Sem šla tudi jaz danes firbcat,nekaj je dražje nekaj ceneje ,tako kot povsod,res pa ni kokosove moke in maka.Sem vprašala prodajalko ,pa pravi ,nimam pojma.Tako ,da se mi ne splača.Najbolj me je motilo ,ker so s tistimi velikimi vozi polni škatel špancirale in polnile police.Sem imela bližnje srečanje z eno...varnostnikov pa nisem videla. lp goga

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

7. apr 2007 7:41

Mene pa ne bodo več videli v Merkurju na Viču. Ali pa bom šla, samo se bom na daleč izognila eni izmed njihovih blagajničark. Zelo prijazna, veliko napak, pa še nateg pri vračanju evrov. Da mi vrnila premalo sem videla šele kasneje. Še isto dopoldne sem večkrat klicala po telefonu, da bi jih opozorila pa nihče ni dvignil slušalke. ham-njam

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. apr 2007 13:12

Meni so se pa zamerili varnostniki v Mercatorju... bila z mami in prijateljico...vmes sem mami dala šampon in šla na blagajno s prijateljico.Zunaj me začopati varnostnik "Kontrola računa".Prijateljica že pripravi račun in ga ponudi varnostniku on pa se vdregne vame kje imam šampo (bila sem v kratki majici,brez torbice,brez vsega).Sem imela že na jeziku da sem si ga v r*t zatlačila pa sem mu lepo skušala dopovedati kje je.Ah brezmožgani človek mi je moril 10min dokler ni prišla mami.Potem se je pa njej opravičeval-moril je pa meni.Ah brez veze... Roncolino

begonija  

član od: 12.5.2006

sporočila: 44

8. apr 2007 18:37

Moram Vam povedat da tudi jaz delam v trgovini- oddelek sadja in zelenjave, in moramo vsak dan in večer ko gremo domov , pokazat varnostnikom svoje torbice, vrečke. Mislim , tolko da ti ne reče: ,,Gospodična kaj pa imate v tistem malem predalčku v torbici?,, Kot da mam notri dve kili pomaranč. begonija

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

8. apr 2007 18:40

Ja begonija, ali pa štiri kile cvetače, kajne? LP! fakin712

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

8. apr 2007 19:54

Nenene-celo gajbico! Ok saj razumeš,da je to njihova služba ampak nekateri so preveč vsiljivi.Ja marička kaj naj v kopalkah hodim v trgovino,da ne bom sumljiva da sem kam skrila kaj. Roncolino

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

8. apr 2007 20:36

Še bolje, da greš v službo kar zgoraj brez, ker le tako ne boš kam kaj zatlačila, da ne bo kdo mislil, da si bila na lepotni operaciji. LP! fakin712

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

8. apr 2007 23:39

Lahko se pritožujemo kolikor hočemo nad varnostniki, ampak če bi vedeli, koliko robe se pokrade v trgovinah...jih lahko tudi razumemo, zakaj so tam. Ena gospa, ki je imela trgovino na vasi, je enkrat pripovedovala o gospodu, ki je vsak dan pol špeže ukradel, pol pa plačal. Pa mu ni mogla nič, ker bi ji naredil več škode, ko bi pred drugimi hotel oprati svoje ime tako, da bi cela vas vedela. Pa še to - morda se nam res zdi, da so varnostniki pristranski in pregledujejo ljudi določenega izgleda. Res je, da lahko krade vsak, pogosto kakšne fine gospe, za katere bi človek ne verjel... ampak iz mojih izkušenj - iz lastne trgovine - največ kradejo najstniki, ki jim itak ne moreš nič, tožiti moraš starše, postopek pa traja tako dolgo, da prej preboliš tisti par hlač...zato naj se ne čudijo, ko jim dobesedno dihaš za ovratnik. Pač sem raje previdna, če nese torbo v že tako majhno kabino za pomerjanje (druge zaščite proti kraji razen lastnih oči pa nimamo), odkar si je ena tri pare hlač tlačila v torbo, naslednjič je izginil kup petih enakih majčk s police, pa samo trenutek nepazljivosti... Enkrat nam je en mlajši moški sezonski zidar pokradel nekaj kosov adidas oblačil tako, da jih je oblekel pod bundo in izginil... Od takrat sem pozorna tudi na take... Sicer pa take stranke same opozarjajo nase tako, da se stiskajo skupaj in obračajo hrbet, sumljive so tudi tiste, ki imajo veliko torbo s krajšimi ročaji na ramenih in jo močno tiščijo k sebi, kljub temu, da jih ovira pri ogledovanju oblačil. Mi je zelo žal, ampak denar je naš, od ukradenih oblačil ne zaslužimo nič, zato moraš na žalost biti pozoren na vsakogar... Verjetno bi bili vsi trgovci srečni, če bi lahko vsem zaupali, pa nebi rabili varnostnikov... matilda

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. apr 2007 14:57

Jaz se po navadi probam postavit v kožo tistega, ki prodaja in vprašam, če lahko nesem torbo s sabo v kabino ali pa v trgovino in navadno nihče ne teži. Včasih so čito paf, da to itak, navadno so pa poz. presenečeni. Če sem kdaj videla, da me kdo zaskrbljeno gleda, sem pa tudi že sama rekla, če pokažem, kaj mam not, sploh če sem prišla iz druge trgovine (delam enako kot mamamia, povem, kaj imam in mam zraven račun), pa mi nikoli ni bilo treba. So si pa prodajalke včasih vidno oddahnile:) Zakaj bi jim delala skrbi, saj nimam kaj skrivat? Obema je najlažje, če hitro ugotovimo, da nimam namena česarkoli ukrast, čeprav baje oz. očitno zgledam ko najstnica;) Trapasto se mi zdi samo v knjigarni, recimo, kjer sem kot študentka sigurno kupila več knjig kot kaka fina dama, pa se nobenemu ni dalo pogledat, če imajo knjigo, ki jo iščem, naročila so bila itak obup, težili so, če pogledaš par knjig naenkrat (jaz jih pa moram primerjat, ljudje!!! da vem katero zbrat...), pa še kaj... Zdaj, ko nisem več študentka, pa nimam toliko časa in zato tudi za knjige zapravim manj, so pa bolj prijazni - bog jih razumi... Veri

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

23. apr 2007 11:53

Jaz sem bila na otvoritvi. Gužva da padeš dol. Sem pa kupila artikle za peko (pekače pa take stvari), ker se mi je njihova cena zdela pretirano smešna. Cene so za ene artikle nižje kot v Šparu, sicer pa jaz nakupujem tudi v eurospinu kjer so cene relativno nizke napram sparu LP mina20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti