Kulinarika.net z novim lastnikom

giorgio  

član od: 12.9.2006

sporočila: 9

1. apr 2007 19:02

jernej je napisal/a:
Zakaj se bojite velikih kapitalistov, saj to je danes mera uspeha. Še srečanja boste imeli brezplačna, le majico z njihovim logotom boste imeli na sebi in zapeli njihovo himno pa bo jedače in pijače dovolj in zastonj. [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej lep soncni pozdrav, Tebi in Bojanu..... 1. kapitalistov s ene bojim , srecanja z "kravatarji" odlocno zavracam, majick imam kolk hoces, jèm in pijem za svoj racun, pa se tista ljubeznivost zavita v kravato (da so Bojana lahko brcnili.kam ze???), z nasmeskom........ ne gre to tako....... potem bo revolucija nastala......(ce vaju ne bo, kaj ti, ni to jasno)????!!!!! giorgio

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

1. apr 2007 19:08

Jernej: ne bos verjel, ampak nasa kobila je imela danes spet zrebeta, prvega pa v sredo. vida70

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

1. apr 2007 19:27

Atina Hvala!!! Ravno tole sem ze sama iskala, pa nisem vedela, da je bilo to ze "davnega" leta 2005. Jerneja USA

POT  

član od: 18.8.2006

sporočila: 18

1. apr 2007 19:29

Mislim, da je Atina dokazala, da se Jernej danes šalil. Najprej sem verjela, da je vse res, sedaj pa sem zelo skeptična. Bomo videli, kaj bo jutri. Hudo mi bo, če je vse res, kajti stran spremljam že dolgo in mi je všeč, samo nikoli si nisem vzela toliko časa, da bi kaj napisala. Sedaj pa mi je žal. Lep pozdrav POT

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2007 19:42

POT: Ja takrat sem se pa res hecal. Nisem se niti zavedal, kako bo dve leti kasneje. Pa saj boš lahko še vedno pisala, saj se ne ukinja kulinarika.net le lastnika bo zamenjala. Prve mesece bo le spodaj drug copyright, nič drugega. Nič bat. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

1. apr 2007 19:44

Seveda da se šali. Tudi z manjšimi spletnimi stranimi, kot je kulinarika se da dobro služiti, tako da razen, če bi se prodala za kako ceno kot YouTube, se mi zdi, da je ne bi nihče prodal... Pa kje ste pa že slišali, da bi kaki kapitalisti zastonj dali na voljo v uporabo vse storitve, brez dokupa plus paketa! Tisti stavek, (citiram) "investitor ima dovolj denarja, da ne potrebuje takega načina zbiranja sredstev" je pa tud smešen. Zakaj pravzaprav kupiti stran od katere nimaš nič!?! Če bi res kdo kupil bi navil cene. Ali pa na stran pripopal toliko oglasov, da se ne bi več videlo kje je kaj. Urša

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2007 19:56

urssa: A si že slišala, da nekateri veliki investitorji kupijo nekaj samo za svoj imidž? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

POT  

član od: 18.8.2006

sporočila: 18

1. apr 2007 20:00

Še nekaj sem se spominla. Ali se avtorjev, ki so prispevali recepte nič ne vpraša, če se s tem strinjajo. Kaj se bo potem dogajalo z recepti. POT

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

1. apr 2007 20:04

POT: ja nič, kaj se bo zgodilo... Tudi recepti bodo v lasti velike korporacije, ki bo iz njih sestavila knjigo in jo drago prodajala Urša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti