Iščem - želodčna kislina

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

7. nov 2007 22:02

Pri povečani želodčni kislini vsekakor pomaga radenska, oz. Donat, tako kot so že nekatere predhodnice napisale. Za prvo silo pomaga tudi košček starega kruha ali banana. kobra 1

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

8. nov 2007 9:02

Kje se dobi Faraonovo olje? Winnie

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

10. nov 2007 16:36

Jaz sem pa pred kratkim poskusila s kapljicami Iberogast, ki jih lahko jemljejo tudi otroci, vendar v manjših količinah kot odrasli. Že dalj časa jemljem Ultop, ponavadi po nekaj mesecev, ko naredim pavzo se v mesecu ali dveh težave ponovijo. Zdaj pa mi niti Ultop ni več pomagal, zdravnik je želel zamenjati, znanka farmacevtka pa mi je predlagala, naj poskusim še z Iberogastom, lahko spremljevalno. Ker imam dovolj vseh teh kemikalij in ker mi Ultop tako ali ako ni več prijel, sem se odločila kar za samostojno jemanje. Zaenkrat deluje, pa ga jemljem komaj nekaj dni, bolečin nimam več, težav s kislino pa tudi ne.

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

10. nov 2007 18:16

Ravo prejle sem prišla od nekega "zdravilca", ki mi je za kislino, ki je imam resnično veliko preveč rekel, naj vzamem v DM Basen Pulver (ups, upam da tole ni reklama ). Sem šla kupit, 25 dkg stane malo čez 3 EUR, gor pa piše, da uravnava ravnovesje med kislinami in bazami v organizmu. Zase vem tudi, da ne smem nič pikantnega, mastnega, sladkega in mlečnega (kaj sploh še ostane nam velikim "). Kakšna bo reakcija, vam sporočim jutri, pojutrišnjem, ko bom vzela prve doze (piše 1 žlica oz.30g zjutraj ali zvečer). Bom že zvečer probala, ker me kar hudo daje. LP ZIMA

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

14. nov 2008 9:18

zima, lahko ta Basen Pulver jemljejo tudi otroci. Moja hčerka ima spet težave, ne tako velike ampak zjutraj ko je treba vstati, njo začne boleti trebušček, kar slišat je pretakanje po črevesju. Sva bili prri zdravnici, pa je rekla, da je to še od viroze, vendar jaz zelo dvomim, saj je od viroze minil že cel mesec. ariella

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

8. dec 2008 8:45

torej, kje se lahko dobi faraonovo olje? ariella

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

8. dec 2008 9:07

ariella, jaz ti pa priporocam cisto navaden surov krompir - tega naribas in stisnes skozi cedilo ali gazo. Puncka naj to jemlje 3x dnevno, pred jedjo. Ceprav se slisi cudno, bo sigurno pomagal (ce ima prevec kisline), meni je. Priznam da ni dober, tako da naj ga potem poplakne s sokom. http://flavoursofindia.tripod.com/potato.html LP, R.

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

8. dec 2008 9:55

Tisti,ki ne prenašamo kemije se vsekakor odločimo za naravna zdravila.Tudi jaz močno priporočam IBEROGAST,ki pomaga pri vseh želodčnih in črevesnih težava (bolečine vspodnjem delu trebuha,napenjanje,preveč kisline,driske....) vse to je več ali manj povezano z neke vrste alergijo.Tudi KOLMEŽ se dobi ,navodila za kuhanje čaja so na vrečki,sam boleham že 30 let in sem preizkusil že vse mogoče,v prvi vrsti pa je treba odkriti vzrok.Veliko zdravja in LP

receptor

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

8. dec 2008 10:02

Tudi sama sem po dveh mesecih trpljenja in kljub terapiji s tabletami Contorloc v obupu šla v lekarno, kjer so mi svetovali IBEROGAST. Učinek je bil neverjeten. Po dveh dneh je bolečina izginila. Kapljice sem jemala do konca in do danes se bolečina ni vrnila, je pa od tega nekje pol leta. Te kapljice so res čudežne in vem, da bom ob ponovnih težavah šla direktno v lekarno po Iberogast.

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

8. dec 2008 22:01

ariella_3, jaz sem faraonovo olje kupila v službi od kolegice, ki podaja ta in podobne izdelke. Na škatlici je naslov, ki ti ga prepišem, če želiš vspostaviti kontakt: INDEPENDENCE INTERNATIONAL d.o.o., Cesta prvega maja 109, 4270 Jesenice, tel. 04 530 31 01, ali http://www.independence-int.si. LP R. regica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti