15 obletnica mature ekonomske šole v trbovljah

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

tema odprta - 29. mar 2007 10:55 | ogledi: 1.780 | odgovori: 2

Letos bo že 15 let od kar sem maturirala in ker nismo imeli 10 obletnico, sem se odločila, da poizkušam zbrskati sošolke, ki smo matrirale daljnega leta 1992. Če je slučajno katera tudaj na temu portalu, naj se mi prooooosim javi na zasebno pošto!

Aja pa smejte se in lepo se imejte!

Levinjav

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. mar 2007 15:00

Kakšnega daljnjega leta neki? Jaz sem maturirala ravno takrat. Joj, bo treba tudi pri nas v Idriji kaj organizirat. Mi smo pa zadolžili eno sošolko, da je spravila vse kontaktne naslove in seveda smo se tudi sami obvezali, da bomo sporočali spremembe. Ob 10. obletnici je še funkcioniralo, kako bo pa zdaj, bomo pa videli.

 

Loni Makaroni

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

29. mar 2007 16:15

Jaz pa leta 88 isto v Idriji,smo se dobili ob 15 obletnici pa sem izpadla kot en zombi iz pradavnine,4 otroci,že zdavnaj poročena...pol sošolk in sošolcev je še kar nekaj študiralo,kljub starosti čez 30 let še vedno živeli pri starših......ko pa smo se dobili 3 leta nazaj z osnovnošolci je bila pa čisto druga pesem,veselje do jutranjih ur,nekaj sošolk je šlo kar v službo po OŠ in zato ni bilo nobenega hvaljenja kolk so naštudirali ... Levinjav če boste imeli srečanje vam želim ,da se imate lepo. kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti