Zanimiva kuharska www stran naših sosedov

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. mar 2007 14:26

Saj ravno zato je pa zanimivo, ker se tako vidi, kako se različni socialni vplivi odražajo v kuhinji. Mi smo tudi poslovenili italijanske njoke, pa francosko mizo smo spremenili v bife.... Da me ne bo odneslo: Teta torta, ali imaš kakšen recept za šnenkole, da vidim, če se mi splača sline cediti zaradi njih (v kontinentalni kuhinji nekako nisem posebej doma). Recimo, da bi bilo agramiš tematsko: šnenkoli in potem ogled filma (DVD) Tko pjeva - zlo ne misli. Kaj misliš? Vendelina jr.

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

29. mar 2007 18:03

Recept za šnenokerle je že v bazi, mislim da kot snežne kepe. In če jih pripraviš s pravo vanilijevo kremo so prima, jaz ponavadi "švinglam" z vanilijevim pudingom, najboljše pa je skuhala moja mamka. Ampak na teh kuharskih straneh mi manjkajo mnenja (jaz pa to naredim tako, dodam malo tega, pa ne pozabi tistega ....), kar izboljša recepte in mojo kuharijo. libra

LoNa  

član od: 1.12.2005

sporočila: 113

29. mar 2007 21:33

Na temo video posnetkov za recepte poglejte tudi na tej strani čez lužo: http://www.videojug.com/ Tu je sicer velik še ostalih postnetkov, sama pa grem seveda najraje na link za hrano in pijačo - izbor kokteljov je kar velik . So kar zanimive stvari in tudi filmčki zelo nazorno prikazujejo tako postopek kot sestavine. Se splača pogledat LoNa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti