Overlock in šivanje za dojenčka

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

27. feb 2009 10:17

Pozdravček mene pa zanima ali v kranju in škofji Loki ali okolici obstaja kakšna trgovina z šivalnimi stroji novimi ali rabljenimi gospodinjskimi, razen Štular v Kranju. Tam imajo od gosp. šival. stroja samo enaga japonskega za 145 evrov. Ali mogoče katera pozna kakega serviserja na tem območju, ki pride na dom, pa da ni preveč drag. Imam Bagat mašino v omarici, je starejša, pa se mi je pokvarila Vprašala sem pri štularju pa je dejal da so mašine tako poceni sedaj da bi bilo bolj pametno razmisliti o novi...,v glavnem nič ni bili zainteresiran za popravilo, zato se sedaj oziram po novi. Hvala in lep pozdrav

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

27. feb 2009 11:16

nincika, jaz sem si ga kupila preko neckermana - za moje potrebe je super, pa še drag ni bil. RadaJem

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

27. feb 2009 11:21

Rada jem. Katerega pa si kupila in koliko časa si čakala napošiljko nincika

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

27. feb 2009 15:16

Rada jem, še to bi te vprašala kako ti šiva debelejše materiala npr. robljenje kavbojk. nincika

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

27. feb 2009 15:35

Kupila sem Toyoto, točno takega modela sedaj nimajo, imajo pa nekaj podobnega. Stal je pa pribl. 160 eur. Dobila sem ga v manj kot enem tednu, kar je veliko bolje kot pri Quelle - njihovo pošiljko čakam že 3 tedne... Debelejše materiale šiva v redu, zarobila sem že kar nekaj kavbojk (v familiji smo vsi bolj majhni) seveda pa je treba preko debelejših delov šivati malo bolj počasi. Zraven sem dobila veliko različnih tačk (navadno, za zadrge, za robljenje, roliran zagib, drseče materiale kot je npr. usnje, itd.), pripomoček za šivanje preko debelih robov, nekaj rezervnih igel, špulčke, orodje za odpiranje stroja, olje za podmazovanje in prevleko. Stroj ima 21 različnih vbodov, možnost nastavitve dolžine vbodov, možnost izklopa transporta, nožiček ob strani za odrez nitke itd. Navodila so v slovenščini in so precej izčrpna. S strojem sem zelo zadovoljna. Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj. RadaJem

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

4. mar 2009 14:33

Rada jem, pozabila sem se ti zahvasliti za odgovor, upam da kmalu kupim kaj novega. LP

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. dec 2009 0:33

Zanima me, kje bi se lahko kupilo polnilo - pena, recimo za blazine za kuhinjske stole, obrobe za otroške posteljice ali kaj podobnega. Kakšen poliester recimo. Hvala.

Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. dec 2009 7:43

Atina, poglej v Ljubljani, Merkur ( sedaj ), včasih je bila Astra, menda se reče v jami, tista trgovina ne daleč od gosp.razstavišča ( če greš od centra mim razstavišča, prvo križišče levo ( na semaforju ), potem prvo levo kje lahko zaviješ ).

ežoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. dec 2009 8:40

Ja, ulica se imenuje Bežigrad, Atina, tista, kamor zavije 14, ko zapelje od GR... Če z kake 150 m je spet odcep levo, pa malo navzdol, zato rečejo  "v jami". Saj poznaš tisti predel lJ, kajne'

rimljanka - zasebno mnenje

trlica  

član od: 29.2.2008

sporočila: 49

13. dec 2009 9:29

Pri kakšnem izdelovalcu sedežnih garnitur bi se tudi dalo dobiti. Lp, trlica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti