Tartufata

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

tema odprta - 27. mar 2007 14:24 | ogledi: 10.516 | odgovori: 6

Mene pa zanima, če kdo od vas pozna Tartufato - proizvod Zigante tartufi iz Buj.

Sama tartufov niti česarkoli iz njih še nisem jedla, pa me zelo zanimajo vaše izkušnje oziroma menja.

 

 

Lep dan vsem skupaj

 

rrr

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

27. mar 2007 14:53

Pri nas so večkrat na "sporedu" tartufi oz. tartufata (pasta z dodatkom tartufov). Ker smo ljubitelji testenin jih največkrat kombiniramo z različnimi testeninami. Odlično se podajo tudi k mesu (biftek, piščanec). Mož si včasih pasto namaže na kruh Nam so odlični ti pa jih moraš enostavno probat. V bazi boš najdla nekaj receptov, mislim pa tudi, da smo se pred časom že pogovarjali o tem. LP K Karmina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. mar 2007 17:13

Ali pa, sedaj je v Istri prav lepo - naredi en družinski izlet v bujštino, tam znajo čuda narediti iz tartufov. Vendelina jr.

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

27. mar 2007 17:15

Nisem poseben ljubitelj tartufov, ker mi je navadno okus premočan. Tartufato od Ziganteja sem poskusila enkrat - malo razredčila s sladko smetano in pogreto polila po testeninah, pa smo si vsi oblizovali prste. Poskusiti ni greh! JasnaV

giorgio  

član od: 12.9.2006

sporočila: 9

27. mar 2007 20:05

JasnaV je napisal/a:
Nisem poseben ljubitelj tartufov, ker mi je navadno okus premočan. Tartufato od Ziganteja sem poskusila enkrat - malo razredčila s sladko smetano in pogreto polila po testeninah, pa smo si vsi oblizovali prste. Poskusiti ni greh! [ponevnaglavi] JasnaV
zanima me kje se dà kupiti ta izdelek? hvala.lp giorgio

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

27. mar 2007 21:31

Ojla Giorgio,

moj mož je tartufato kupil v Mercator hipermarketu v Šiški, kjer ima podjetje Zigante svojo polico, veliko pa lahko prebereš na tej internetni stranihttp://www.zigantetartufi.com/novo/index.php

 Čao

 

 

rrr

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

27. mar 2007 23:23

Ja, tudi jaz sem jo našla v Mercatorju - v Ljubljani in v Kopru. JasnaV

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti