Nekaj o hujšanju - na kanalu a

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

27. mar 2007 12:03

Ja, kosti so dobre le za kuhanje juhe, ne pa za v posteljo ) še ena popolna... Tina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

27. mar 2007 15:54

Mene je mama precej drugače učila in sicer, da redko kateri možakar za špeh sprašuje. Moj pravi, da debelih, starih in tečnih bab ne mara, sin pa pravi, da samo debela nisem. Šalo na stran. Čeprav je v tej kar se mene tiče kar resnica. Debelost ni dobra, to vemo vsi. Je pa pametno jesti manj in se veliko gibati. To je pred mnogimi leti vodilo mene, pa še danes mnogi pravijo, da je to res. Na hitro izgubljeni kilogrami se še hitreje spet nakopičijo, zato lepo po pameti. lp Vesna

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

27. mar 2007 19:24

Ja, ti presneti kilogram!!

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

1. apr 2007 17:40

balonka je napisal/a:
A ta dieta res tako pomaga?Ste vsi katei ste se je držali dali kilograme dol? Zato ker jaz sem magnet za kilograme.Rada bi ampak res rada bi shujšala.Nerabim bit manekenka, ampak malo manj bi me pa lahko bilo skupaj. balonka
Jaz sem se je držala in 90 dni in pridno ločevala beljakovine, škrob, ogljikove hidrate in sadje. Če si vztrajna in se diete držiš, 100% deluje. V treh mesecih sem izgubila 11 kg, naslednje tri mesece sledi tako imanovano vzdrževanje, kar pomeni manj strogo ločevanje, še vedno pa zdravo prehranjevanje. Nato bom ciklus še enkrat ponovila in upam da dosegla svoj cilj, kar se tiče teže. Ne gre pa pri tej dieti samo za zgubo KG, naučiš se bolj zdravega prehranjevanja, strogost diete pa prilagodiš svojemu telesu, svoji vzdržljivosti in pa seveda motivaciji. LP Kristalka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti