Ura-kdaj se prestavi?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. apr 2013 19:44

leandros je napisal/a:

.Sicer sem bolj jutranji tip, vendar mi ta ena ura totalno zmeša sitem. Danes sem tako težko vstala, da bi najraje poklicala v službo, da me ne bo (in ne, nisem zaposlena v javnem zavodu, da bi si to lahko privoščila ).

Jaz pa sem in si niti v sanjah ne morem privoščiti česa takega. In noben od mojih kolegov tudi ne, verjemi. Zato, lepo prosim, ne piši kar takole na počez.

Meni letošnje prestavljanje ure in naredilo prav nobene težave. V nedeljo in ponedeljek sem bila prosta, potem pa tako ali tako padem v delovni ritem in nimam kaj izbirati. Ena ura tudi ni bogve koliko, saj nimam natanko ustaljenega ritma življenja, ker ga pač služba ne omogoča.

rimljanka

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

4. apr 2013 20:01

Mene tudi ura ne moti, ko padeš v delavni ritem, kot pravi rimljanka, delaš in je.

Sploh nimaš časa porajtat, da je kaj drugače.

 

Čeprav se včasih vprašam kakšen pomen sploh še ima to prestavljanje ure.

irena66

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. apr 2013 20:13

Ali je res da smo zadnjič letos prestavili uro in bomo ostali potem na zimskem času prihodnje leto? 

Jernej - administrator

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. apr 2013 20:37

To sem slišala tudi jaz, nepreverjeno sicer.

Mene matra že ves teden, problem je pa v tem, da so v partnerjevem podjetju šli na poletni delovni čas, kar pomeni vstajanje 2 uri prej in posledično zame 1 uro prisilnega dela več v službi, ker se voziva skupaj z enim (edinim) avtom.

Je pa fino, ker sva že 10 čez dve doma!!!

marjja

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

4. apr 2013 20:55

Tudi jaz sem to slišala, samo so tudi povedali naslednji dan

da je bila to prvo aprilska šala.

irena66

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

5. apr 2013 8:16

 

Se mi zdi, da bolj razmišljajo o tem, da bi ostali kar na poletnem času.

trac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti