Notranja vrata

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. sep 2014 7:30

naor je napisal/a:

Pri nas jih imamo. Prišel predstavnik prodajalca Lesna, izmeril, naredili, vgradili.

 

 

Mi jih še čakamo, vključno z drsnimi v steno v kopalnici (smo kar steno podrli, da smo jih lahko postavili), mere kril različne, niso nič komplicirali.

Sem se pa po belih (prejšnje stanovanje)odločila za CPL prečni hrast, niso bila sicer nič rumena, ampak nam bela ni "sedla".

Loni Makaroni

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

3. sep 2014 9:18

Z vrati Lesne sem jaz že vrsto let tudi zelo zadovoljna, prav tako z njihovo storitvijo.

Dolores

mhrastnik  

član od: 28.2.2014

sporočila: 16

4. sep 2014 10:11

Kakšna se ti zdijo, kakšna je cena/kvaliteta. Nekaj časa že poizvedujem po spletu in se bom verjetno odločil za http://www.mizarstvomarkelj.si/vhodna-vrata/ priporočil mi jih je znanec, vrata naj bi bila kvalitetna, cena pa ugodna. Je pa res, da bi rad še kakšno mnenje, po ogledu galerije pa se mi zdi kar vredu.

mhrastnik

Spely81  

član od: 23.10.2017

sporočila: 11

5. dec 2017 16:44

A je mogoče že kdo slučajno kupil lesena vrata pri Ideales - http://www.notranja-vrata-ideales.com/lesena-vrat ? Prejela sem več predračunov/ponudb in se mi zdi njihova ponudba kar privlačna? Sicer me zanima, če ima kdo izkušnje s samo montažo.... Ker pri kolegici, ki so vzeli vrata pri drugem ponudniku so na vrata čakali kar precej časa.

Spely81

Sporočilo je spremenil(a) Spely81 dne 7. dec 2017 11:12

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

1. feb 2018 17:37

Zanima me, ce ima kdo izkusnje z menjavo notranjih vratnih kril. Jaz ne bi rada ven trgala  okvirje vrat, te bi le obnovila in namestila nova vratna krila. Vsakega nasveta bom vesela. 

Lep pozdrav vsem

 

 

dočka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 615

2. feb 2018 9:20

dočka je napisal/a:

Zanima me, ce ima kdo izkusnje z menjavo notranjih vratnih kril. Jaz ne bi rada ven trgala  okvirje vrat, te bi le obnovila in namestila nova vratna krila. Vsakega nasveta bom vesela. 

Lep pozdrav vsem

 

 

dočka

menjala sem vse in zdaj vsem v bloku svetujem, naj tega ne delajo ... pri demontaži okvirjev (mi rečemo štokov), so prišli do nekega železa in potem to žagali, delali svinjarijo, ven trgali ... res nemogoč prah in groza

 

štoke samo poštrihaj, vrata pa kupi nova

sijasaja

Sporočilo je spremenil(a) sijasaja dne 2. feb 2018 09:21

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. feb 2018 12:00

Pri nas ni bilo nobenega železja, sicer v hiši, a smo vsa vrata naročili širša od prejšnjih, tako da se da kak kos pohištva nerazstavljen noter prinesti.

 

Loni Makaroni

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

2. feb 2018 23:12

 

Z nasvetom sijasaje se strinjam, to pa zato, ker res ne želim odstraniti vratnih podbojev-štokov, ker vem, da se bo zagotovo poškodoval omet in ploščice, ki jih ne nameravam zamenjati. 

Prav zaradi tega me zanima, če je kdo samo obnovil vratne pčodboje oz okvirje oz. štoke in samo zamenjal vratna krila.  Kakšne so vaše izkušnje  ?

 

dočka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 615

3. feb 2018 8:59

naš blok je iz leta 1962, takrat so gradili protipotresno in s polno železa, le stropi so narejeni tako, da slišiš vsak korak nad sabo :(

ko so odstranjevali štok v kopalnici, so ploščice kar dol padale, tudi o zidarskih delih se lahko razpišem :(

mislim, da se da obnovit tako, da zgledajo kot novi

ne vem, če še deluje stran Pod svojo streho?

 

sijasaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti