Notranja vrata

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

22. mar 2007 17:56

Ali je (sama sem namreč Gorenjka) njihov salon tik ob cesti v bližini Oplovega servisa in imajo spredaj nov razstavni salon? Če so ti, so se mi zdeli tako "neelastični in nezainteresirani", ko smo februarja (dopust v Čatežu) pri njih spraševali po vratih. Salon smo zapustili razočarani, čeprav delajo lepe stvari. A prvi vtis je bil katastrofalen.

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

22. mar 2007 18:27

E ,to je pa kruta resnica.Dokler bo to vodla ta stara(mama) bo šlo ,potem bo pa konec,ker hčerka je tako dendasta.Mene je tudi gledala kot da sem z marsa prišla. Ampak midva sva tam dobila naj ugodnejšo rešitev.Gledala sva tudi Jelovico ,pa Lipa Bled ,pa še enega sva imela.Ampak,so bil oni daleč najugodnejši.S tem da jih moram pohvaliti,da je bil rok dobave 3 tedne ,pa so nas že prej poklicali.S tem da so nam dali tudi celindrične vložge(klčjučavnice-ti dokupiš samo kljuke).Pa tudi zamenjava je možna,če se slučajno kaj zmotiš. Kdaj se selite? balonka

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

22. mar 2007 19:11

O, super balonka. Mi smo iz Brestanice in bomo prav z veseljem skočili še do Škofljanca. jessy6

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

22. mar 2007 21:53

Me veseli,da sem lahko pomagala.

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

23. mar 2007 7:44

Lani sva prenavljala stanovanje, pa sva se odločila tudi za zamenjavo vratnih kril. Na koncu sva se odločila za Lip Bledove. Izbira je kar ok, cene tudi, le z dostavo in montažo so bile malo težave. Na vrata sva namreč čakala skoraj 4 mesece, čeprav so obljubljali rok dobave 60 dni. Po večih urgencah pri prodajalcu in v tovarni so vrata (3) bila končno na voljo, zataknilo se je pri vhodnih vratih. Mizar, ki dela za Lip Bled, je narobe izmeril širino krila, tako da se je monataža le-teh zavlekla še za dodaten mesec. Z vrati sva sicer zelo zadovoljna, zato pa toliko manj s prodajalci. mufin

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

23. mar 2007 10:47

Meni so jih naredili v Lesni Slovenj Gradec, po meri, ker so bila stara vrata vsaka druge dimenzije. Vrata so lepa.Naročila sem jih v BTC-u. Lahko pogledam naslov zastopstva. Izbili so mi stare podboje in vgradili nove. Tudi meni v Jelovici niso hoteli niti prisluhniti, ko sem se oglasila pri njih. bios

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

14. nov 2013 14:33

A ima kdo izkušnje z belimi notranjimi vrati? Drugi teden grem v salon poizvedovat in bi rada kako preizkšeno informacijo, kako je kaj z vzdrževanjem, kako hitro se poznajo madeži... Predstavljam si, da se na lakiranih najprej opazi umazanija, se pa najlažje sčistijo, medtem ko je pri matiranih obratno.

Oreo

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

14. nov 2013 14:40

Imam dvoje belih vrat v pritličju, nanje ne sije direktno sonce. Ker jih imam šele slabi dve leti, so zaenkrat, k sreči, še brez prask in poškodb. Tudi nimam občutka, da bi se na njih bolj poznali madeži ali da bi jih morala kaj bolj brisat. Gotovo se pa pozna, če ne uporabljaš kljuke in prijemlješ povsod drugod, si predstavljam, da na ta način slejkoprej niso več bela. Me je pa od partnerja teta ob obisku malo prestrašila, ker je rekla, da bela vrata itak vsa porumenijo. ne vem, če res, bomo vidli čez 10 let :)

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

14. nov 2013 15:53

to rumenenje tudi mene skrbi. ker vrata pa niso ravno za par evrov in jih ne bi menjavala vsakih nekja let. a to maš les pobarvan ali mediapan? les se da najbrž prebarvat.

Oreo

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

14. nov 2013 17:01

Vsa moja vrata od selitve v tujino so nek odtenek bele )od snežno bele do kremasto bele, (Slednja je podobna barvi res poceni masla ), pobarvane z akrilno barvo (na vodni osnovi) in ne oljno. Tudi snežno bela vrata niso porumenela, je pa res, da se je kvaliteta barv v zadnjih 15 letih zelo izboljšala.

Vse se lepo očisti z vodo, v katero dam nekaj kapljic Mr.Clean, umazana so pa navadno okoli kljuke in čisto ob tleh (od sesalca ali od ). IZ prve roke: dražja barva se lepše nanaša, kasneje lepše čisti, da o obstojnosti ne govorim. Paziti moraš še to, da slučajno ne uprabiš barve za zunanjo uporabo v hiši (zaprtih prostorih)

P.S: Barvanje, tako ali drugačno, je moj najljubši hišni projekt.  



Vanja



Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 14.nov 2013 18:14

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti