Sneg!! veliko snega!!!!

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

9. jan 2010 10:11

na Dolenjskem ga imamo dobrega pol metra(s tem, da se je že mal posedel) sedaj se pa zopet nekaj sili in pada in nekaj časa ledeni dež, nekaj pa sneg. Brrr..., je pa še sreča, da sem danes doma. Se pa danes asvat celo vidi, včeraj pa je bil samo sneg, bel sneg... anitram1

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

9. jan 2010 10:49

pri nas na Gorenjskem ga je včeraj in danes padlo okrog 35 cm. Midva z možem sva šla včeraj v savno in ni ga lepšega kot to, da po savnanju ležeš v sneg, se "zribaš" in greš v zunanji bazen s toplo vodo nate pa pada sneg ti pa opazuješ blejsko jezero in grad :) nato pa pod brisačo na toplo in opazuješ kako zunaj sneži. Doma pa sva imela nato še eno "savno" s kidanjem velikega dvorišča, ki je danes zjutraj potreboval ponovitev :( http://www.mojalbum.com/tajda/kulinarika

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

9. jan 2010 11:03

Je pa zanimivo, da ima Ljubljana daleč največ snega po podatkih ARSO http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki Predvidevam pa, da v tistih bolj odročnih, višjeležečih krajih sploh ne merijo in ne objavljajo. Glede na ostala velika mesta v Sloveniji je pa Ljubljana daleč pred vsemi. Samo je pa res tako noro padalo od treh popoldan do enih ponoč,da to ni bilo res. Še dobro , da smo potem vse skidali, cela ulica je bila na nogah, pa smo zjutraj lahko v miru pospali. vida70

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. jan 2010 11:35

jasno, da delamo snežene može, za kaj pa je sneg drugega?

tulka

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

9. jan 2010 13:48

No je imela pa Ljubljana tudi precej porazne ceste...sicer sem talentirano lezla iz ljubljane ob 9h zvečer z avtobusom in ugotovila da imamo daleč najbolj spluženo cesti (mi bogu za hrbtom seveda) Ga je pa zunaj dobrih 40cm in upam,da se obdrži do konca februarja :) Roncolino

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

9. jan 2010 13:55

Pri nas pa dež in burja... Margot

enanova  

član od: 1.12.2009

sporočila: 88

9. jan 2010 14:59

Kako je lepo, sem dopoldan bila zunaj in naredila slikce...sedaj pa sta zunaj hčerka in mož, ki je včeraj bil pozno v noč zunaj in užival, jaz pa sem pekla in pazila na zaspanke. Skratka ljudje pejte ven in uživajte...če je le mogoče. zasnežen pozdrav enanova

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. jan 2010 19:54

Roncolino je napisal/a:
No je imela pa Ljubljana tudi precej porazne ceste...sicer sem talentirano lezla iz ljubljane ob 9h zvečer z avtobusom in ugotovila da imamo daleč najbolj spluženo cesti (mi bogu za hrbtom seveda) Ga je pa zunaj dobrih 40cm in upam,da se obdrži do konca februarja :) Roncolino
Na žalost je res tako. Cestarji se po Ljubljani vozijo z dvignjenim plugom, ceste so pa skoraj neprevozne. Tako je bilo ob 15.00 uri na enem koncu Zaloga. Nisem mogla verjet. Ko se je končala ljubljanska občina je bilo, kot da bi naredil črto. Cesta splužena in brez problema. Toliko o tem, kako nas sneg tokrat ni presenetil in kako gospod župan skrbijo za prestolnico. lp Vesna

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

10. jan 2010 0:18

Pravkar sva se z možem vrnila s sankanja iz Podstoržiča. Res super.  Vsekakor priporočam za nedeljski izlet. Proga urejena, ne prehitra, ker ni ledena, gor pa topla koča z dobro hrano in pijačo.

Nena

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. jan 2010 11:25

Ej nena, hvala za informacijo,sem že razmišljala ,če bo letos kaj s sankanjem....

lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti