Big brother

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. nov 2010 21:51

No, pa da še jaz mal pokomentiram.

Glede onih ocenjevalcev: meni se zdi da so Godnič pa Likovičeva ( upam, da sem prav zapisal ) preveč resno stvar zagrabila, obnašata se kot razsodnika v vicah ( menda tam imajo razsodnika ), un fant pa je v redu.

Glede udeležencev sem z rezervo sprejel Auerjevo punco ( hči slavnega očeta ) pa me prijetno presenetila, videti je med bolj normalnimi. Tudi Urško sem sprejel sprejel z rezervo, menda ja vsa umetna, vsa operirana in nafarbana ( še dobro da tole ne bere mia querida amiga, bi bila desilusionara ), pa je še kar ne morem sprejet. Drugi so takšni kot so: Zlatko je jebiveter, ki ga vsi imajo radi, čeprav jim škodi, Ines je manj ali več brezbarvna ( medla ), činč naj bi bil nekakšen hišni filozof................

Pa še to: ne bit preveč hudi do tistih, ki ne spremljajo BB: niso vsi na tem nivoju, da bi se lahko poglobili v situacijo sočloveka in je morda celo razumeli, niso si sami krivi, morda jim kaj manjka v genetski predispoziciji, vzgoji, izobrazbi . Kako je že ena rekla: treba bi bilo naredit psihološko socialno raziskavo na to temo: kaj jim pravzaprav manjka. Kako se že ena vpraša: čigavo je že nebeško kraljevstvo?

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. nov 2010 23:51

Oja, Ežoj, nebeško kraljestvo je od tistega, ki ima toliko denarja, da si bivanje v tem kraljestvu lahko privošči.

Še glede zapravljanja časa: meni se zdi izgubljen vsak trenutek, v katerem ne uživam. Tisti, v katerem. se jezim, tisti, ki me spravlja v slabo voljo, pač takšni...

BB me ne spravlja v slabo voljo, ker lahko preklopim program, življenja pa se ne da. Preprosta logika, za katero ni treba veliko pametovanja.

Mar vi ne živite za svoje užitke na zemlji ?

F r i n a

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

17. nov 2010 8:22

Ne, jaz živim za užitke drugih. Čeprav ta posledično nudi tudi meni užitek.

Commis débarrasseur

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

17. nov 2010 14:31

elaphus je napisal/a:

japaja je napisal/a:

Ja, hehe..., ne živimo pod isto streho. Mejdun, si predstavljam, če bi bili mi s Kulinarike v Big Brotherju????!!!

Uf, to bi bil šele šou!

 

japaja

Japaja, tudi svoboda govora mora imet realne okvire, no!   

lp

P.s. Ali mi lahko nekdo (najbolje Spagon) razloži, prosim, kaj je čudno v "...ki je postala znana po tem, da se je poškodovala med snemanjem. Kot je znano, je med kopanjem v bazenu z zobmi priletela na rob bazena in si odkrušila kar dva prednja zoba..." Še dobro, da si jih ni izbila.

cervus

Ne vem, a sem jaz čudna, ma meni je ultrabutasto, da postaneš slaven zato, ker si si razbil zobe.

saša

neznan uporabnik

17. nov 2010 14:54

Eh, BB se res imenuje BB slavnih (in pošteno povedano, slavnih notri ni), za Tejo je pa bilo rečeno, da je postala ZNANA zaradi karambola z bazenom.

Tako kot je moj nečak znan po tem, da se pri zobozdravniku dere na vse pretege

 

 

japaja

uršaša  

član od: 16.10.2010

sporočila: 9

17. nov 2010 15:07

japaja je napisal/a:

In temu je Sartre rekel: "Pekel, to so ljudje okoli nas."

japaja
genau! uršaša

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

17. nov 2010 15:33

Ežoj ne morem se strinjati s tabo, da je Aurca edina normalna. Lepo te prosim predstavljaj si življenje s človekom, ki vse pelje na "špico", četudi so njegovi ideali pravi. Zelo me tudizanima kaj dela 18 letna punca v BB. A ni v šoli ali službi? Sporočilo je spremenil(a) vikica dne 17.nov 2010 15:35

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

17. nov 2010 15:53

vikica je napisal/a:
Ežoj ne morem se strinjati s tabo, da je Aurca edina normalna. Lepo te prosim predstavljaj si življenje s človekom, ki vse pelje na "špico", četudi so njegovi ideali pravi. Zelo me tudizanima kaj dela 18 letna punca v BB. A ni v šoli ali službi? Sporočilo je spremenil(a) vikica dne 17.nov 2010 15:35

 

Joj, kakšne skrbi si eni delate .

Lijana

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. nov 2010 16:22

Ah Lijana, ko čakamo, da se posuši lak za nohte, menda ja lahko pokukamo na BB in pomagamo kaj rešit.

Vikica, če je 18 letnica slavna, ji ni treba hodit v šolo ali službo ( a si pozabila: sedaj imamo kapitalizem ).

Meni tudi nekaj zob manjka ( mislim pa, da več kot uni, ta slavni ), zakaj potem tudi jaz nisem slaven?.

 

ežoj

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

17. nov 2010 16:58

Ežoj, nohtov si ne lakiram, ampak BB vseeno občasno gledam. Se pa res ne bremenim s tem, zakaj ta ta nova ni v službi ali šoli. Se ve, kakšen folk je notri, če bi imeli kaj pametnega za počet, se ne bi za par evrov razkazovali in dajali v zobe celi Sloveniji. Ker pozitivne publicete  po mojem ne bo nihče deležen.

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti