Big brother

waris  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

4. apr 2007 13:52

Ja Tejka 77 imaš popolnoma prav in se strinjam s tabo. Tole, kar se je zgodilo v soboto v oddaji je bilo prav nagnusno in tega pri sosedih nisi nikoli doživel.Hrvaški big brother ne bi spustila za nič na svetu,sploh petkove oddaje v živo.Naši pa sploh ne znajo prikazati,pa verjetno tudi nimajo kaj.Tisto, kar gledaš v živo popoldne,zopet gledaš naslednji dan zvečer.Edini normalen se mi zdi Stane in Andrej,drugi mi pa grejo vsi na živce.Če bi se Jasmina tako obnašala v hrvaškem big brotherju,bi bila že zdavnaj odzunaj,kar bi bilo edino pravilno.

Lep pozdrav!

waris

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

4. apr 2007 14:39

se strinjam z Waris....redkokdaj imam možnost gledat,...komentarje rada spremljam....največ na SIOLU., zanimivo je pa to, da se krešejo mnenja O TISTIH, ki gledamo, NE o tistih ki IGRAJO v novi nanizanki Big brother. Mislim, da je to želela povedat waris??? Pa ni panike...tukaj mora tako beseda tečt, kot rečejo določeni posamezniki! Ni odprt forum, za življenje, ampak odprt forum, dejansko za ORSON-A! Petra 1

waris  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

4. apr 2007 19:25

 

Ja,Petra1 to sem želela povedati.

 

waris

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

15. nov 2010 11:49

Se mi zdi prav zanimivo, da se tukaj nič ne komentira sedanjega resničnostnega šova

Teka

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

15. nov 2010 11:55

Ja, tole se pa tudi meni zdi zelo zanimivo, mogoče nenavadno ?? Pa za tiste, ki gledamo, je to kar zanimiva tema za komentirat :). Samo dva moja utrinka, misli ... se mi je zdelo prav, da se izloči Nano, zelo zelo škoda mi je, da je moral hišo zapustit Gena, mi res ni jasno, zakaj, zaradi česa so se gledalči odločili, a ga izločijo, ni mi pa jasno, kako da ne izločijo Činča, joj ta je pa grozen. Opažam pa, da nimajo nekih prav težkih nalog (no edino tale Urškina, ki je mogla naredit razdejanje, je bila ful zahtevna, res), pa še jih ne naredijo, premalo so pozorni. Se mi zdi, da so bile v prejšnjih BB-jih zahtevnejše naloge, tele "slavne" pa kar malo šparajo očitno, al sem tu mimo brcnila. Trenutno sploh ne vem, koga bi si izbrala za favorita, ker Geno in Igorja so že izločili. anka

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

15. nov 2010 12:04

Kakšna sreča, da niti en reality ne more mimo tega portala

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

15. nov 2010 12:10

Ja anka, malo pa si res brcnila mimo, meni se odteh nobeden ne zdi prav slaven.Znani so že, ne oa tudi slavni.Sploh ta punca, ki je včeraj prišla v hišo, ta ni niti znana, kaj šele slavna, res da je bila kandidatka za top model al kaj že, samo zato nisi že kar slaven. Po moje takšni ki so res slavni, niso hoteli it v ta resničnostni šov, pol pa morajo kr ene vzet, ki pač pristanejo, pa še ti mislim da pristanejo samo zaradi kr malo preveč visokega honorarja, ki ga imajo na teden.Marsikdo ne zasluži na mesec toliko, kot imajo oni tedenskega honorarja.Pa pri taki recesiji. To je mojemnenje. MOON

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

15. nov 2010 12:30

MOON, ne vidim da bi anka kje omenjala besedo "slavni".

Ja jaz sem res poznala le Roka Kosmača, pa Šukarja in člana Lange. Ti so znani, ne pa tudi nevemkako slavni. Drugih pa nisem poznala.

Teka

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

15. nov 2010 12:53

MOON ja ma sem dala "slavne" v navednice, kar pomeni kao slavni, ko so jih vseljevali v hišo, sem si rekla a tole so slavni? Jaz mislim, da si od tistih res slavnih nihče oz. malokdo nebi šel tega, ker je vsa možnost, da si po statistiki dogajanja v hiši BB oblati ime. Sicer v Sloveniji ni tega, da bi se otepali paparacov, kvečjemu radi vidijo, če se kdaj pojavijo v kakem članku, ki bi jim bil promocija, ampak da bi pa bili ljudstvu cel dan na vidnem polju v vsakdanjem življenju, to pa ne. Tko da res tole sprejmejo tisti, ki niso nevem kako prepoznavni in si želijo malo medijskega pompa. Sej še dobro, da kdo sprejme, se potem zadeva odvija in predvaja. Je pa res, honorarji so pa veliki. Ravno zato sem rekla sama pri sebi, lahko bi jim dajali zajtevnejše naloge, da bi vsaj kaj počeli, za tak denar ... petkica ja žal tko to je, marsikaj gre skozi forume, navsezadnje tudi nogometno prvenstvo mislim da je našlo svoje mesto v eni izmed tem kulinaričnega foruma ;). anka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. nov 2010 12:54

petkica je napisal/a:

Kakšna sreča, da niti en reality ne more mimo tega portala

 

Ja jaz upam da komentarjev ni veliko zato, ker jih (nas) veliko tega ne gleda. Vsaj ne tako zelo zavzeto, da bi celo razmišljala o tem, zakaj so nekoga izločili ali ne in o tem, kaj je kdo moral naredit in kaj ne. Pa saj v naprej napisan scenarij vse določa.

Vsake toliko, ko iz dolgega časa pritiskam kanale na tv, za nekaj minut obstanem pred BB in z odprtimi usti zijam in se sprašujem, ali je to sploh mogoče. Ko ugotovim, da je, preklopim dalje in zadnje, na kar pomislim, je, da pa menda ja ni kdo tako daleč, da to spremlja na dolgi rok in celo razmišlja o dejanjih udeležencev tega šova?

 

Bi bila zanimina kaka psihološko-socialna raziskava na to temo.

 

Čigavo bo že nebeško kraljestvo?

mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti