Big brother

Lingua  

član od: 28.10.2003

sporočila: 153

tema odprta - 19. mar 2007 13:56 | ogledi: 17.449 | odgovori: 201

Vam je všeč? Meni sploh ne. Bar je bil še nekako, a tole je sam dolgčas in zgubljanje časa.Mogoče se pa motim....

LP

M

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

19. mar 2007 14:04

mislim da je bolje organiziran kot doganjanje v baru. tekmovalci pa so si resnično karakterno različni tako da bo ravno zaradi tega zanimivo. počakala bom nekaj dni da se vse skupaj razvije potem pa bomo videli kako bo. zaradi nalog in tekmovalcev ter pravil se mi zdi da utegne biti zanimivo. nektarina

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

19. mar 2007 14:51

Seveda bo zanimivo. Zdaj na začetku morda še ne,ampak ko bodo tekmovalci že nakaj časa skupaj in jim bo vse šlo že na živce,bo pa kar zanimivo.Da te takole zaprejo v eno bajto,pa še tak malo tople vode,pa brez pralnega stroja,pa sam fižol pa zelje in piščance... Huh,ne bi bila v njihovi koži. Bo kar zanimivo,kako se bodo znašli. Naj vsak dan bo s soncem obsijan

waris  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

19. mar 2007 14:56

Jaz sem gledala že dve sezoni Big brother na hrvaškem rtl-u in mi je bilo zelo zanimivo,samo moraš jih spremljat od začetka,če ne,res zgleda vse skupaj dolgočasno. Prva oddaja mi je bila še kar všeč,vendar ni bila tako spektakularna kot pri sosedih.Ni mi bilo všeč tudi voditeljičino izražanje in jezik.Razočarana pa sem bila nad komentarji o tekmovalcih v studiu.Tega pa mislim,da si ne bi smeli dovoliti.Me ne briga,kaj govorijo v zakulisju o stanovalcih ampak javno pa bi morali biti za njih zvezde in ne neki "grajski norčki". In tako so npr. ubogega Miheca razkrinkali še preden je vstopil v hišo,pa verjetno sploh ni slab fant. Upam, da tega v drugi oddaji v živo več ne bom doživela. Stanovalci pa so mi kar všeč,različne osebnosti in mislim da bo pestro. Je pa v prvi sezoni hrvaškega big brotherja bila tudi prva naloga "čuvanje ognja" in upam,da ne bodo vse enake. waris

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

19. mar 2007 15:27

tudi mene je motilo, da nina govori tako po ljubljansko, to me je malo odvrnilo od gledanja. za stanovalce razumem da bodo tako govorili, logično. nina pa se je pripravljala na to oddajo, morala bi paziti na govorico. nektarina

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

19. mar 2007 15:40

Se moram tudi jaz oglisit. Nektarina, popolnoma se strinjam s tabo glede voditeljice Nine. Porazno. Ok, saj vodila je lepo in prikupno, obvladala je celo svoj smeh, a govorica, je pa bila, bi rekli "too much" :) Jaz sem vseeno gledala, čeprav ne maram take ljubljanščine. Glede Mihe pa, meni je za zdaj v hiši edini, ki ga že na pogled ne morem videt...kaj druga glede njega se mi zdi pa brezveze komentirat. pa lep snežen :( dan! Majuscka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. mar 2007 15:41

citat:  ampak javno pa bi morali biti za njih zvezde in ne neki "grajski norčki"

Pa ja ne misliš resno, waris. Kakšne zvezde neki ..................

rimljanka

waris  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

19. mar 2007 16:19

Ne mislim dobesedno,kljub vsemu pa mi ni bilo všeč,ker so se s svojimi komentarji delali norce iz njih. waris

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. mar 2007 17:06

Če se enkrat tako podaš v javnost, kot udeleženeci Big brotherja, sodi zraven tudi to, da prenesneš marsikaj na svoj račun. Pojavljanje v javnosti ima svojo ceno in če se postaviš tako na ogled, kot tile v oddaji, je treba vzeti v zakup tudi dejstvo, da komu nisi všeč in te ne mara in to jasno in glasno pove.

To je pač cena "slave", takšne ali drugačne. Mamamia

mamamia

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

19. mar 2007 18:02

Ojla, kar se tiče ljubljanščine in slovenščine se je dobro spomnit, da A kanal in POPtv nista javni nacionalni televiziji amapak privat, torej ni glih obligatorna uporaba pravilne slovenščine. meni sicer ljubljanščina ni všeč, ampak voditeljica se mi pa ni zdela tako slaba, glede na to da ni od prej v teh vodah in da ni glih enostavno vodit 2-3 urni šov. lingua in nektarina, bar in big brother nista enaka zadeva. big brother je čisti sartre - "zaprta vrata", ko človek nima drugega ko samega sebe in ljudi okrog sebe. bar se je men osebno zdel kr neki kar se tiče big brotherja: sicer je fasada - beri hiša in vse ostalo - super lepo ampak tam mora biti z družbo ljudi, ki jih ne pozna, ki so izbrani tako, da so ja čim bolj različni v vsemu in se morajo dogovarjat, delat skupaj, živet skupaj itd. brez vsega kar je zunaj, samo ti si in ti ljudje. zdej kak teden se bodo še pogovarjali o svojih ozadjih, od kod so, kaj in kako, potem jim bo kmalu zmanjkalo tem in se bodo začeli ukvarjat sami s sabo in se bo začelo ogovarjanje in tako dalje...tu potem pride ven prava človekova narava, ker maske hitro padejo dol..in to je tisto kar vleče folk sicer so pa naloge, ki jih morjo delat tudi zanimive kar se pa tiče spektakularnosti in zvezdništva je pa tako :kolko denarja tolko muzike. v drugih državah, sploh pa pri sosedih italijanih so tisti, ki so bli stanovalci prvega big brotherja vsi postali zvezde in potem zašli v šov biznis, samo to ni tako težko, če v državi živi 60 milij. al pa 5 (hrvati), pri našem malem trgu težko, da bodo res kake zvezde btw a veste da ta, ki si je zmislil big brotherja je danes multimiljarder (zmislil si je tudi miljonarja in še kaj) lp lp goga sam da se kuha..

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

19. mar 2007 18:15

da vam povem še kaj so naredili italijani na otvoritvi njihovega zadnjega big brotherja: polovica hiše, ki so jo zgradili je super - neki podobnega kot pri nas - seveda boljše - druga polovica hiše pa je eno ogromno smetišče na odprtem (vsaj prvi dan je blo, od takrat nisem gledala, tk da ne vem kaj se je zgodilo) nobeden ni vedel kaj jih čaka, njim (ene 4 ali 5 jih je šlo tja) so samo rekli, da se morajo spustit po enem jašku in pridejo v hišo in potem ko so se spustili, so pristali v bazenčku polnem mokrih polnih vrečk za smeti - ogabno - in so bli ful smešni oziroma njihove reakcije najboljša je bla ena, ki je v predstavitvi povedala da se počuti kot princeska in ima ful rada lepe stvari in rada neguje svoje telo in podobno in je prišla med prvimi v hišo in je imela prelepo oblekico gor in štikle. no ko je bilo vseh 12 razporejenih (neki v hišo neki v smeti.) so dali moškim nalogo, da med dvema dekletoma izberejo katera bo ostala v hiši in katera bo šla ven takoj. ena je bila ta "princeska" in druga je bila pa res huda "mačka", res lepo dekle in valjda so fantje izbrali njo in ta je potem šla ven iz hiše in nato so ji organizatorji rekli, da imajo presenečenje, da bo po zadnji strani prišla nazaj v hišo in so jo spustili po tistem rovu direkt v moker bazen s smetmi. mi smo umrli od smeha, ženska se niti ni znala pobrat ven, samo je kričala na pomoč, v tisit miniaturni zlati oblekici in štiklih in je bila vsa mokra. smeh tam v smetišču so imeli pa vse na prostem, kopanica je bila zarjevala in gnjusno umazana, školjko so morali prišraufat da so lahko šli na wc, toplo je blo samo v starem avtobusu, kjer so spali in "spovedna soba" je bil en star fičo. res smeh. so pa zato ker so bli tam dobili posebno nagrado, dokler so v smetišču, jih ne mor nihče nominirat. in ostanejo notri. me prav zanima kaj vse si bodo pri nas zmislili no sem kr mal zatežila .. sam da se kuha..

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti