Potepanje po sloveniji

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. apr 2007 11:33

Če se bosta odločila za bolj severnoprimorske kraje, je dobra tematika soška fronta - poti in znamenitosti malo morje. Če to to seveda zanima. Loni Makaroni

vajanesa  

član od: 16.4.2007

sporočila: 99

18. apr 2007 23:28

Pridružujem se obema (ati zlati, tabina), potepanje brez določenega cilja je nekaj čudovitega, pa še razočaran ne moreš biti, če ne obletaš vsega kar si planiral, oziroma če ni bila ponudba takšna kakršno opisuje turistični vodnik. Ponavadi najbolje izpadejo nenačrtovana potepanja, saj nič določenega ne pričakuješ. Pa izkoristi potepanja maksimalno! vajanesa

moncika  

član od: 1.3.2007

sporočila: 55

29. maj 2007 15:12

Dolgujem vam še poročilo o prvomajskem dopustu. Na kratko - bilo je F A N T A S T I Č N O F E N O M E N A L N O!!!!!!!!!!!!!! Res hvala za predloge. Potekalo pa je takole: v avto sva spakirala šotor in kuhalnik ter na hitro, tik pred odhodom še malo izpraznila predle s hrano(še dobro, ker se je najin dopust pričel 27, ko je bilo VSE(!!!) zaprto). Mož je želel v Postonjsko jamo in potem še v Škocjanske. Glede tega sva imela plan, ostalo pa le po trenutnem navdihu. Preromala sva vse obmorske kraje, se predajala neskončnim sprehodom, uživala v vročini, sončku... In spala v šotoru. Res je bilo super, vsaj nama. Stanovalcem v sosednjem šotoru pa ne najbolj...Zaradi prijaznosti mojega moža. Zjutraj je namreč vstal, nama pripravil zajtrk, meni skuhal kavico(on je ne pije), me lepo zbudil, sva pojedla, potem pa je šel pomivat posodo (seveda brez, da bi ga kdo silil). In sosedom je vse padlo dol...Res lepo. Obljubim, da bova kaj takega kmalu ponovila... moncika

vilca_  

član od: 29.11.2006

sporočila: 9

29. maj 2007 18:31

Zakaj je pa sosedom "padlo dol"? Ali so ga imeli za "copato"? In zakaj jim ni bilo super, ko je bil tvoj mož tako prijazen? Ali so zagovorniki "trde roke"? Vse vas lepo pozdravljam! vilca_

moncika  

član od: 1.3.2007

sporočila: 55

29. maj 2007 21:37

Očitno še kaj takega niso doživeli. In potem, ko so malo prišli k sebi, so me vprašali kako dolgo sva poročena. In potem je gospodična rekla svojemu: vidiš, ona2 sta poročena, pa je tako, mi2 pa še nisva, pa te moram lepo prosit, da mi podaš kavo, kaj šele, da bi mi jo sam skuhal... moncika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti