Mucki?

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

14. maj 2009 20:54

Teka, a ne, kako so mucki inteligentni! Midva imava enega sivega progastega dolgodlakega mačkona MIČOTA, ki se ženi že celih 5 mesecev...neverjetno....včasih ga ni domov po 3 dni, ampak ko pride, se nama odkupi za vso skrb, ki nama jo je povzročil, ker se bojiva, da ga nekoč ne bo več nazaj (veterinar nama je rekel, da mačkoni po 3eh-4ih letih zapustijo svoje domove, ker bi jim to naj velevala njihova mačja pamet). Drugače pa imamo še 1 belo sterilizirano muco OPO, 1 muco LEJDI, ki je zdaj mama dvema "vragecama", pa še BIBOTA, PONČOTA IN FUKIJA (ki je drugače KUKI, ampak je brat v šoli rekel, da imamo FUKIJA in je kar tako ostalo-je pa res zmešan mačkon-v pozitivnem smislu). Če je kdo brez mlade muce, še imam eno viška. Za oddajo čez 1-2 tedna. Sem iz okolice Celja. pe3ca

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

14. maj 2009 22:43

Mi imamo enega mladega puhastega pepelnato-črnega (najbrž) mačkončka za oddat čez kakšen mesec in pol. Ima nekaj svetlih dlak po trebuščku. Piši na ZS, če si še zainteresirana. Sy

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

14. maj 2009 23:57

Toplo priporočam kastracijo oz. sterilizacijo vaših muc. Če jih že spuščate ven, se vsaj ne bodo toliko potepale, poleg tega ne bodo zaplojevale novih revežev, ki ne bodo imeli kam. Zavetišča pokajo po šivih, bodite fer in ne pustite, da se vam mačke nekontrolirano razmnožujejo. Če si želite mladih muckov, jih pojdite iskat v zavetišča in pomagajte brezdomnim revčkom, ogromno jih je. RadaJem

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

15. maj 2009 11:13

http://www.zavetisce-horjul.net/ prilepila sem link, v Horjulu imajo veliko mladih muckov in ne le starejše, pa še za kastracije in sterilizacije poskrbijo..

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

15. avg 2009 14:21

Koliko sta pa stara? RadaJem

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

15. avg 2009 15:39

Aha, ker na slikah sta videti dosti mlajša, pa me je skrbelo, da oddajate premlade mucke. Najdite jima dober in varen dom, veliko sreče. RadaJem

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

15. avg 2009 16:29

Na slikah  sta dosti mlajša, nimata 2 meseca, lahko, da so stare slike.

Lijana

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. avg 2009 16:50

RadaJem je napisal/a:
Toplo priporočam kastracijo oz. sterilizacijo vaših muc. Če jih že spuščate ven, se vsaj ne bodo toliko potepale, poleg tega ne bodo zaplojevale novih revežev, ki ne bodo imeli kam. Zavetišča pokajo po šivih, bodite fer in ne pustite, da se vam mačke nekontrolirano razmnožujejo. Če si želite mladih muckov, jih pojdite iskat v zavetišča in pomagajte brezdomnim revčkom, ogromno jih je. RadaJem

 

Se podpišem pod tole.

Vanja

L  

član od: 6.5.2009

sporočila: 11

19. jun 2010 1:53

Pet nas je. Majhni smo, in radovedni, zato že vemo da je svet velik in poln zanimivosti. Ampak če naj ga raziščemo in v njem srečno živimo, potrebujemo nekoga, ki nas bo pri vseh naših vragolijah spremljal in nam ljubezen in srečo vračal s toplino in zaščito. Tukaj smo. Čakamo na vas. http://www.facebook.com/reqs.php#!/album.php?aid=2053 L

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti