Mucki?

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

19. mar 2007 19:09

Polonc je napisal/a:
Pozdravljeni! Evo pa smo našli mucka z vašo pomočjo. Hvala. Tamy bo naša. :) Tok sm vesela, da vam ne morm povedat. Hvala vsem se enkrat!!!
Odlično, prav lepo je slišati tako novičko. Sem tudi sama včeraj občudovala Tamy, zato sem pa prilepila povezavo. Pa kakšno fotko nas razveseli od časa do časa :) Sasenka

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

19. mar 2007 19:24

smrkolina je napisal/a:
Nujno oddamo črnobelega muca, katerega so zavrgli v sosednjem bloku. Ker ga naša stara mačka ne prenaša, ga moramo skrivati v kleti. Star je 8 mesecev, veterinarsko pregledan in zdrav. Je igriv crkljivček, po značaju zelo umirjen in prijazen. Je velik za svojo starost, iz njega bo zrasel velik in lep mačkon. smrkolina

V tegale muca sem se pa jaz zaljubila takoj, ko sem videla link, ki ga je dala proxima na prvi strani. Upala sem, da bo on tisti srecnez, ki bo nasel svoj novi dom pri Polonci. No, na zalost si je izbrala drugega a upam, da se tale igrivi lepotec ne bo vec dolgo skrival v kleti. Srecno!!!! 

Jerneja USA Sporočilo je spremenil(a) Jerneja USA dne 19. mar 2007 19:25:20

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

20. mar 2007 22:17

Hej, Polonc, ste že dobili Tamy?

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

22. mar 2007 12:59

Polonc je napisal/a:
Pozdravljeni! Evo pa smo našli mucka z vašo pomočjo. Hvala. Tamy bo naša. :) Tok sm vesela, da vam ne morm povedat. Hvala vsem se enkrat!!! Polonc
Kako je zdaj s tem muckom? Mislim, da sem ga videla v današnjih Novicah. Ali posvojitev ni uspela? Poglejte tega lepotca http://www.dzzz.si/modules/myalbum/photo.php?lid katti

L  

član od: 6.5.2009

sporočila: 11

12. maj 2009 3:30

Pri nas bosta čez približno dva do tri mesece odšla v svet dva mačja mladička. Če jima kdo želi ponuditi dom, bosta zelo vesela. Sličice pa sledijo, oziroma jih pošljem po MMS, če zainteresirani napiše telefonsko številko v privat sporočilo. L Sporočilo je spremenil(a) L dne 12. 2009 03:32

Zalshka  

član od: 28.9.2007

sporočila: 110

12. maj 2009 15:39

L, sama sem obljubila mucko sorodnikom, ti kar objavi slicice... :) Zalshka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. maj 2009 20:03

Tudi naša mala mačica bo te dni postala mamica. Vsi smo že panični in se menda še bolj pripravljamo na porod kot pa ona. Komaj čakamo malih puhastih kepic. Pa da ne bo pomote, nobenega ne bomo nikamor dali. Vsi bodo naši, doma, v jerbasu pod krušno pečjo. lp Vesna

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. maj 2009 20:05

Draga L  (in ostali, ki pišete podobne ponudbe ali povpraševanja).  Anonimnosti člana foruma ne bi prav nič okrnilo, če bi napisali še približno lokacijo (npr. okolica Maribora, Novega mesta ...itd).  Kajti še tako lepega mucka bi malokdo, ali sploh nihče, ne hodil iskat iz Murske Sobote v Sežano.

Cila

npahor4  

član od: 16.1.2009

sporočila: 86

14. maj 2009 14:14

Pozdravljeni! Podarim mucko (črne barve z enakomerno razporejenimi belimi dlakicami vmes, po celem telesu) ter mucka (progast; rjavo-temnorjavo-bež-črn). Gej slike. Mucka se oddajata posamezno ali skupaj, sta bratec pa sestrica. Za oddajo bosta čez dober mesec dni. Oba sta dobro socializirana in igriva ter iščeta varen in topel dom. SLIKE: http://kraskrasno.moj-album.com/ Prihajam iz Primorske, natančneje s Krasa. Sem pa večkrat na relaciji Kras - Ljubljana - Zagoje ob Savi. Kontaktirajete me na neza.pahor@gmail.com npahor4 Sporočilo je spremenil(a) npahor4 dne 14. 2009 14:16

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

14. maj 2009 19:57

Jaz sem velika ljubiteljica muckov, ampak ima veliko smolo z njimi. Že 3 smo zgubili v letu in pol. Prvi sredi belega dne izginil izpred naših oči in za njim je izginila vsaka sled. Kmalu smo šli po novega. Imeli smo ga pol leta nakar sem ga en podvečer spustila zunaj, zjutraj pa smo ga dobili z preklanim vratom mrtvega (verjetno podlasica). Nato smo šli še po tretjega. Težko se je privadil pri nas, a ko se le je je bil zlat. Najprej ga par mesecev nismo pustili iz stanovanja, bila je tudi zima. Ko pa je prišla pomlad smo ga začeli spuščat tudi zunaj, seveda pod našim nadzorom. Ponoči nikoli. Dali smo ga tudi kastrirat, da se bo ja čimbolj držal doma in ga res carkljali. Prejšnji ponedeljek pa sem ga zjutraj spustila zunaj, a ga do danes še ni in ga verjetno tudi ne bo več. O njem nobenega sledu. Sem preiskala vsak kotiček okrog hiše.Po bližnjih vaseh smo razobesili plakate, dali oglas na radio ( mogoče se vam zdi smešno), preprašali sosede, a brez uspeha. Mislim da zaenkrat ne bomo imeli nobenega mucka več, ker nam ni usojeno. Tudi tega smo imeli samo pol leta. Zanimivo ko poslušaš ljudi vsak le pse hvali, kako so inteligentni, a če živiš z muckom vidiš da je tudi mucek zelo pametna živalca. Mogoče malo off topic, ma sem mogla povedat Teka Sporočilo je spremenil(a) Teka dne 14. 2009 20:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti