Francoski toplo-hladni bife

ugerks  

član od: 28.8.2005

sporočila: 1

tema odprta - 16. mar 2007 17:01 | ogledi: 3.436 | odgovori: 5

Hej!

Imam prošnjo za vse udeležence tega foruma.

Sem dijakinja tretjega letnika srednje gostinske šole in za seminarsko nalogo moram napisati vse o francoskem toplo-hladnem bifeju. Ker o tem ni nekam veliko knjig prav tako pa skoraj nič ni napisano na internetu se obračam na Vas, bralce tega foruma da mi pri tem, če je le možno napišete kar koli uporabnega.

Vaša pomoč bi mi prišla zelo prav pri moji seminarski nalogi.

Hvala lepa že vnaprej!

Urška

Peugeot  

član od: 3.3.2007

sporočila: 133

16. mar 2007 17:34

Ojla Ko sem še jaz hodil v gostinsko šolo,smo imeli učbenik Kuharstvo za vsakogar.In notri 3 strani uporabnih zadev za bifeje.Vrste,načrtovanje,ponudba,priprave.Če še nisi pogledala v to knjigo ti lahko poslikam te 3 strani če ti bo kaj pomagalo.

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

16. mar 2007 19:51

uvau,.... jerneja njdi še meni prosim nekoga ki bo tole skupaj spravil, jaz bom vse podegustirala,.. pol pa rabim še osebnega trenerja ki mi naredi program za hujšanje,... šiviljo za širjenje oz. ožanje,........itd.................. moj seznam želja je zelo dolg in osebno menim da je to ok, ker tako imaš vedno cilje,ki si jih želiš doseči,...

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. mar 2007 0:33

Na zasebno pošto mi pošlji e-naslov, pa ti pošljem nekaj skeniranih stvari iz francoske knjige o toplo-hladnem bifeju. Mamamia mamamia

ugerks  

član od: 28.8.2005

sporočila: 1

24. mar 2007 22:22

Najlepša hvala za vso vašo pomoč. Če pa boste še kaj našli pa lepo prosim javite!:) urska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti