Vaflji

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

5. jan 2008 0:03

Iz Quelleta so mi danes poslali že zdavnaj naročen pekač in takoj sem spekla vaflje po priloženem receptu. Zadovoljna sem. Če katera okleva pri nakupu, ji priporočam, da se brez skrbi odloči za naročilo. Če katero zanima cena, 9.99 evrov , s poštnino pa 10.95. Meni se ne zdi veliko. seherezada

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. jan 2008 0:04

klavdijaB je napisal/a:
jaz sicer svoj aparat imam, bi pa sedaj rada kupila enega za darilo. Tisti po 10 in 15€ v Quelle-ju so razprodani. Jih imajo še kje po tako nizkih cenah? klavdija
KlavdijaB, v novem Quelle katalogu pomlad-poletje sem ga spet videla, cena ja pa 14.99€ (redna prodaja, ni akcija) katka Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 05. jan 2008 00:06:06

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

5. jan 2008 9:59

hoj! vsi okusi so stvar navade! poskusite italijanu z juga dat na mizo krvavico s kislim zeljem! ali pa američanu pohane možgane !je pa res, da se o "bruseljski" hrani s strani slovencev ne sliši ravno dosti pohval. GOSPAKATJA

duskamb  

član od: 22.10.2007

sporočila: 43

5. jan 2008 14:12

Mi smo navdušeni nad vaflji z jabolki in cimetom. Danes bom pa poskusila naredit pica verzijo. duskamb

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

7. jan 2008 8:12

katka lopatka. tisti po 10€ so razprodani, tisti po 15€ bodo na zalogi komaj konec januarja, sem ga pa našla v Interšparu za 18€, bo za svakinjo. in po dolgem času sem v petek pekla orehove vaflje. klavdija

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. jan 2008 8:26

Tudi jaz se lahko pohvalim, da mi je božiček prinesel pekač za vaflje. Preizkusila sem zaenkrat maslene vaflje iz baze in so odlični, čeprav precej kalorični............ duskamb, mi zaupaš, prosim, pizza verzijo katjushka

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

7. jan 2008 11:55

Katjushka samo sladkor izpustiš iz običajne mase, začiniš s pica začimbno mešanico in malo drobno narezane šunke daš v testo. Sir ni nujen v tej masi, ni pa odveč. Kar po trenutnem navdihu naredi pa bo. Nekateri dodajo v maso tudi pelate ali kečap, nam doma je bolje brez, ali pa še tople vaflje v pelate namakamo. ati zlati

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. jan 2008 12:07

ati zlati je napisal/a:
Katjushka samo sladkor izpustiš iz običajne mase, začiniš s pica začimbno mešanico in malo drobno narezane šunke daš v testo. Sir ni nujen v tej masi, ni pa odveč. Kar po trenutnem navdihu naredi pa bo. Nekateri dodajo v maso tudi pelate ali kečap, nam doma je bolje brez, ali pa še tople vaflje v pelate namakamo. ati zlati
A kar tako Katera masa pa je bolj primerna....previdevam da tista, v kateri je manj maščobe in sladkorja, torej bolj "palačinkasta"? Drugače pa fina ideja za obiske. Hvala za odgovor. katjushka

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

28. jan 2008 18:27

Danes sem aparat za vaflje kupila v lidlu za 11 E. Seveda sem takoj sprobala novi sistem z receptom iz baze. Moram reči, da sem razočarana saj so zelo podobni palačinkam. Zanimam me, če katera peče hrustljave - piškotno izvedbo??? Tako sem si jaz to predstavljala. ham-njam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti