Vaflji

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

31. avg 2007 9:48

včeraj sem naročila aparat za vaflje iz quelle kataloga. je v akciji za 9,99 centov. upam, da bom tako zadovoljna kot lucijana, ki ga je kupila že pred časom. potem pa veselo na delo. komaj čakam. mimika

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

31. avg 2007 13:35

Jaz imam pa Bosch aparat za vaflje. Željo po aparatu sem toliko časa pestovala, da sem bila enkrat sita tega, da bi imela, pa da bi imela..., in sem ga šla kupit na horuk. Šla sem v Lj. v Bof in ker so imeli le dva, enega že na pogled kilavega in Bosch, sem kar le tega vzela. To je bilo ene tri, štiri leta nazaj, pa sem že takrat dala čez 13 T. Doma sem se kasneje malo pozno za glavo prijela, kaj grem toliko denarja dat za aparat za nekaj , kar še nisem jedla. Ko sem jih pa parkrat naredila, slo. recepti so bili priloženi, mi ni bilo žal. Saj sem res parkart preveč vlila na ploskev, pa mi je ven teklo, zdaj jih pa znam delat. Na ene tri mesece ga ven potegnem, ko imam kakšne obiske, pa je za ljudi, ki povečini vaflomata nimajo, kar doživetje, ko vidijo kako se peče in kako dobri vaflji so. Najboljši je recept z maslom, čisto drugi so kot z margarino. Gor damo pa stopljeno čokolado, med, sladk. v prahu, marmelado. Zdaj na jesen bomo spet malo več pekli... Pozdrave juma

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

31. avg 2007 18:32

 Naj vprašam naslednje: Ali je mogoče, da se na tem aparatu spečejo taki vavlji kot so vaflji. Tisti, ki so v napolitankah, ali ki se kupijo v ploščah. Te imam rada.

Iz izkušenj najbrž veste, ali je to mogoče. Glede na fotografije in recepte, imam vedno občutek, da so taki debeli, ko en šmorn. Če je temu tako, si bom ta aparat nehala želeti  ! Ker se bo spremenil v aparat za špeh na rit metat !

F r i n a

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

31. avg 2007 19:44

Frina,tvoja želja lahjko ugasne in ta zadnji bo prihranjeno. Za napolitankove vaflje mora biti aparat narejen bolj precizno in tudi temperature morajo biti višje. To so pokazale izkušnje z mojim vafljepekom,če pa kateri drug bolje deluje pa ne vem. Pri nas ga kljub temu pogosto uporabljamo,saj omogoča kar pestro izbiro različnih okusov.Otroci imajo najraje "pica"vaflje,meni pa najbolj ugajajo sladki čokoladni ali orehovi. ati zlati

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

1. sep 2007 17:59

Nena je napisal/a:
Frina, obstajajo tudi avtomati za bolj tanke vaflje. Npr. takšen: http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS
Ooo, jaz bi pa imela takega kot je ta na sliki, za tanke vaflje! Se ga da dobiti tudi v Slo, ga je kdo kje videl? sara

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

5. sep 2007 11:55

Pozdravljene! Naročila sem pekač za vaflje iz Quelle. In sicer 31.8. 2007. Vem da sem mogoče (malo) nestrpna, ampak ali veste koliko časa traja, da ti stvar pošljejo? Meni se zdi, da je minila že cela večnost od oddaje naročila. Hvala! Moycaa

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

5. sep 2007 12:09

moycaa, malo potrpi. quelle je po mojih izkušnjah ka ažuren, tako da ni bojazni. mimika

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. sep 2007 14:53

Jaz na quelle čakam tudi po en mesec, da je dobavljivo...In ni mi všeč tudi, da ko naročiš po internetu ni podatka o dobavljivost, kot je recimo pri neckermannu ali modiplus. Velikokrat pa tudi po enem mesecu dobim po pošti, da izdelki niso dobavljivi. Zaradi vsega tega, je najbolje poklicati in se pozanimati... katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti