Naši najbolj ponesrečeni nakupi

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

15. mar 2007 20:53

Sanjula, odkupim fondue zadevo. mimika

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

15. mar 2007 22:08

Najbolje, da naredimo "bovšji trg"   Jaz takoj odkupim multupratik ali MUM in masažno kad za noge ... kobra 1

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

15. mar 2007 22:11

V kleti se mi valja multipraktik, električni nož, ki sem ga dobila za poročno darilo, tudi še ni bil uporabljen. Vsak dan mi potrka slaba vest, ko vidim zaprašeni steper. Tudi jaz imam kar nekaj razno raznih rezil za zelenjavo, ki se samo nekje prašijo. V smeti bom v kratkem vrgla tudi dve darili za friziranje, ki pa iz mojih las ne naredita popolnoma ničesar - električna krtača in likalnik za lase - oboje xy "poki šoldi" kvalitete. Pred kratkim sem kupila Boschevo krtačo za lase, ki je super in sploh ne uporabljam več fena. Zelo sem se jezila na moža, ker je kupil kavamat za espreso, pa je zdaj eden najbolj uporabljenih strojčkov. Res pa je, da se v kleti valja Neckermannov kavni aparat :( Če bi pa morala postaviti na prvo mesto najbolj uporabljenih kuhinjskih pomočnikov, pa bi to zagotovo bil palični mešalnik.

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

15. mar 2007 22:12

jaz bi pa steper mela ... :d a ga kera poceni proda :d

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

15. mar 2007 22:13

Zelo uporabne stvari pri nas so grelec vode, ta če se pokvari, ga takoj zamenjam z novim je nepogrešljiv, pa kontaktni žar, mikrovalovna, multipraktik. največji kiksi pa so aparat za peko kruha, uporabljen mogoče 10x, shejker, fondi, ki smo ga obili za darilo, še ni bil uporabljen, pa še kaj bi se našlo. Da ne govorimo o orbitrku, najdražji obešalnik, kar jih obstaja Sporočilo je spremenil(a) majdi dne 15. mar 2007 22:16:59

neznan uporabnik

15. mar 2007 22:25

Super ste. Pri nas doma pa sameva strojček za rezance (še iz časa jugoslavije) uporabljen mogoče 3x ... mesoreznica je dočakala svojih 5 minut slave z enim narezkom .. mikrovalovka 2x na mesec odtaja kako zadevo .. in se hec konča. Je pa koherček za vodo suženj. In aparat za kruh. vsak vikend peče svakojake izmišljotine. Mamamia, glede unih plastičnih hokus pokus zadev pa vam lahko neki povem. In seveda tudi ostalim. Enkrat sem delala na sejmu, prodajala sajnevemkaj, zraven mene pa je imela štand gospa, ki je ponujala ravno te dotične nastavke za izrezovanje bolj ali manj artističnih izdelkov iz zelenjave in sadja. Glede na to, da sem cel teden gledala, kako to ona reže, seka, oblikuje, čara, sem se tudi jaz odločila, da bom kupila en tak set in bom izpadla carica. Seveda. Ker sva se z gospo spoprijateljili, mi je rekla, da naj tega sr***** v nobenem primeru ne kupujem, ker je čist zanič!! Rezila da so krneki, plastika obupna .. itd. Ona je imela za prezentacijo tapravo stvar. Resnični kvalitetni izdelek, s katerim se da delati čuda - kupcem pa prodajajo ponaredke. Mogoče da je vsaki deseti komplet vredu. In če ga res želim imeti, bo odprla vse pakete in poskusila najti en komplet, ki res dela.!!! Sicer ne vem, če ste kupili ravno te onete .. ampak mogoče pa je vseeno tle haklc, zakaj oneti niso taki, kot v reklami. jancka

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

16. mar 2007 0:29

Pri meni je podobno, kot pri Veri. Vse svoje strojčke z veseljem uporabljam. stana

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. mar 2007 6:20

Res škoda, da poleg vseh traparij, ki se k nam razširjajo iz Amerike, ni tudi ene pametne, to so njihove garažne, ali kako se jim že reče, razprodaje. Meni se zdijo zelo v redu, oddaš ali po  prodaš (lahko le  po simbolični ceni)  stvari, ki jih ne uporabljaš. Mislim, da je med nami tudi dovolj ljudi, ki bi z veseljem kaj kupili, da bi sprejeli podarjeno so pa, zlasti bližnji sosedi, navadno preponosni. No, saj imamo boljšji trg, ampak njega se žal drži sloves socialnega dna.   Cila

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

16. mar 2007 6:41

Najbolj ponesrečen nakup med kuhinjskimi igračkami pri meni je friteza. Nekajkrat sem jo sicer uporabila, vendar jo je izpodrinil črni EMO pisker z žično košaro, ker dam po uporabi lahko vse v pomivalni stroj. Drugače pa je absolutni kiks vsa mašinerija za odpravo celulita . LP, V. PS: fritezo podarim, ker mi samo krade dragoceni prostor v kleti (sporočite na ZS), anticelulitna navlaka pa je že na smetišču. Itak ni učinkovita Sporočilo je spremenil(a) VilmaS dne 16. mar 2007 06:46:27

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

16. mar 2007 6:46

Strašno sem si želela kavomat, saj veste kapučino pa take zadeve. Na srečo sem odlašala z nakupom in potem mi ga je dala prijateljica. Njen oče ga je dobil za poslovno darilo. Dvakrat sem se lotila priprave kapučina in potem vse skupaj postavila v kot. Popolnoma neuporabna reč. Potem nam je v službi pregorel štedilnik in sem s ponosom podarila kavomat. Pri prvi kavi je eksplodiral. Na srečo brez posledic za mimoidoče. Brat ima v pisarni boschev kavomat (stane veliko denarjev) in ta je super. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti