Naši najbolj ponesrečeni nakupi

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

15. mar 2007 15:30

Pred kratkim kupljeni toaster. Živa katastrofa! Se mi zdi, da ima toast čisto drugačen okus. Pa še vse se kljub masi proti prijemanju prime nanj! Me je pa prešinilo- če imamo res tako količino "nepogrešljivih" aparatov, zakaj ne bi organizirali ene mini dobrodelne akcije. Zberemo jih in podarimo kakšnemu materinskemu domu. Najbrž bi jih bil pa kdo blazno vesel. fresh

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

15. mar 2007 15:35

Jah, pri nas se tudi najde marsikaj...sicer nisem bila jaz tista, ki sem nakupovala, ampak sem te gospodinjske pripomočke podedovala. In eden takih pri nas nikoli uporabljenih je električni nož (vstran vržen denar), potem multipraktik, katerega uporabljam zelo zelo zelo redko... mikrovalovna pečica, v kateri pečemo samo kokice... pa še kaj bi se našlo. Sem pa prebrala vaše poste in dobila eno idejo. Če kdo ne potrebuje več strojčka za testenine (takega kovinskega), ga jaz odkupim. LP, Marna Marna

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

15. mar 2007 15:41

A ima katera od tistih, ki imate zapakirane friteze, tako da se košara vrti? Če imate, se javim za odkup.

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

15. mar 2007 15:55

Pelikan Firma aparata je DeLonghi.Če boš kdaj pri volji ,pa le razpakiraj ,pa mi pošlji osnovni recept.Proooooooossiim!!!!!! AN balonka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

15. mar 2007 16:22

Ojla,

 

tudi jaz sem med tistimi, ki včasih kaj "nujno" potrebujem in tako več ali manj sameva aparat za peko vafljev (no parkrat smo jih naredili, pa sigurno jih bomo še), hitri pekač pride na vrsto trikrat ali štirikrat na leto,

 nujno sem potrebovala tudi stepper - simulator hoje in ko sem nek večer gledala film in skoraj ves čas"hodila" me je tisto noč v obe meči stisnil tak krč, da sem se mu odpovedala za vse večne čase (no za vsak slučaj leži nekje na podstrešju). Par dni nazaj sem nabavila parni čistilec in ne vem kaj naj rečem: za čiščenje kopalnice bo verjetno zelo dobrodošel, za čiščenje svetlih fug na kuhinjskih tleh bo tudi fajn, za kaj več pa skoraj ne verjamem (ne vem, kako nekateri čistijo z njim okenska stekla, saj voda dobesedno teče - tu bi bil dobrodošel kakšen namig).

Včasih pač nasedem ampak hvala bogu ne ravno velikokrat

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. mar 2007 16:29

Tisti  ročni vragi za rezanje zelenjave na sto načinov in s 35 nastavki....kadarkoli kje to vidim, vedno kupim, ker gledam, kako gre to demonstratorjem od rok. Potem pa doma jedo še malo moje kože, mesa in nohtov...se mi eni trije valjajo po predalih, na koncu uporabljam samo še čisto navaden fackelmanov ribežen, na katereg res na dlako tanko narežem na rezine korenje in kumare....zelenjavo zrezano na julienne pa kupujem kar zamrznjeno, je bolj enostavno kot če bi sama skupaj monitrala tistega plastično-kovinskega hudiča. Ene tri komplete imam, vse razstreščeno po petih predalih, zdaj pa ti to skupaj sestavi...

Mismilm, da jih bom še danes vrgla proč, pa še en dva taščina....svakinja je pa to že naredila. Tak. Mamamia

mamamia

Sanjula  

član od: 8.1.2007

sporočila: 52

15. mar 2007 16:55

Naj še jaz pristavim svoj piskrček, ah, recimo raje LONEC ponesrečenih nakupov. Telovadne naprave: steper (bog mi naj oprosti), neka zadeva, ki naj bi trenirala roke in noge in bi naj zgledala ko Cindy Crawford po 15 min vaj 2x na teden (?... right), ha ha pa še eden boljših nakupov - nek od vibra masažne naprave, ki bi naj otresel in mirakulozno odstranil celulit in maščobne blazinice, medtem ko ležim raztegnjena na kavču in jem čips Gospodinjske naprave: salamoreznica (absolutno nujno sem jo morala imet - uporabila ene 3x, pa še takrat sem si skoraj vse prste odrezala), sokovnik sicer podedovan (hm...kje je že?), fondue mašinerija (še ni bila krščena-doma kakšne 4 leta), pekač z nekimi vulkanskimi kamni, na katerega naj bi se ne prijelo nič in bi seveda bila samo zaradi kuhe na njemu vitka v tednu dni (kupljeno še v času ko sem sanjala da bi bila kot Cindy Crawford) Kozmetične katastrofe:milijon šmink, triljon pudrov, neznano število senčil in svinčniko, ki jih seveda še nikoli nisem uporabila, KO PA SEM VENDAR NARAVNO LEPA (ha ha ha)...ah sploh ne bom zgubljala besed. Sanjula

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

15. mar 2007 17:17

ena mojih boljših je bil nakup aparata za hotdoge res od boga nakup! Skratka - une grelne palice komaj kaj pogrejejo kruh, hrenovke se pa v tistem lončku kuhajo cca 2 uri, pa še ne vem, če zavre. Dobr je edin to, da je bil res poceni, samo še vedno ne odtehta moje neumnosti. Scorpy

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

15. mar 2007 17:28

Ja, jaz se kar trudim,da kar kupim tudi uporabljam,ponavadi najdem kak način, ki mi je boljši od od zastarelega.Edino parni kuhalnik nekako ne gre,razen za zalenjavo. Julyo bi vprašala, če ima še kako drugo idejo zakaj naj bi se uporabljal? ham-njam

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. mar 2007 17:49

Evo, babnica, popolnoma skregana s tehniko, gre v trgovino kupit ene nastavke za naramno kosilnico, da bi bilo možno z njo tudi orat in ne samo kosit. Imela sem pa pri nakupovanju preblisk (dokaj redek), da morebiti pa nisem tako tehničen tip, kot se hočem na zunaj pokazati. Torej se pri blagajni zmenim, da del lahko zamenjam, če se ne bo prilegal na kosilnico. Seveda se ni. Grem torej nazaj v trgovino in si za zamenjavo izberem aparat za kuhanje ekspreso kave, ker jo mož kao pije. Pil jo je natančno štirikrat, zdaj si pa na tej mašini kuhajo kofe miši nekje v kevdru.

LP

P.s. Aha, še ene famozne nastavke za tuš sem kupovala, ko te baje zmasirajo tako, da kar pod tušem zaspiš. Smo jih sprobali enkrat, od takrat oni (namesto nas) spijo in to v škatli, ne v tuš kabini.

cervus Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 16. mar 2007 15:29:30

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti