Tunizija

sonce555  

član od: 24.2.2009

sporočila: 1

24. feb 2009 23:14

Ker gremo letos na celino v hotel selima club, me zanima, če ima kdo izkušnje s tem hotelom. Potujemo z Gulletom, pa me zanimajo tudi izkušnje s to agencijo. Vem, da imajo slovenskega predstavnika, vendar sem slišala, da so izleti vodeni v angleščini ali nemščini - kako je s tem? Hvala za informacije. sonce555

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

25. feb 2009 8:27

Ksenjako, jaz sem bila v hotelu Bel Air pred 12 leti. Nič mu ni manjkalo in tudi plaža je bila super. Hrana pa itak, sem se zredila 3 kg. Pred hotelo je tudi bazen, pa skozi se nekaj dogaja, animacija za goste zvečer, pa aerobika, pa igre na bazenu, v glavnem vse OK. kruhy

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

21. mar 2009 8:25

A je šel kdo v tunizijo kdaj v času prvomajskih počitnic? S fantom razmišljava o tej varianti. Samo me malo skrbi kako poteka vse skupaj, saj še nikoli nisem šla z letalom nikamor. Sploh ne vem koliko prtljage lahko vzameš s sabo itd...Še veliko vprašanj je odprtih. Me pa zanima ali je kdo vzel hotel 3*, ali vedno 4*? LP mina20

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

21. mar 2009 10:20

mina20, mislim da za ekonomski razred še vedno velja, 20kg na osebo. Če maš ti več in on manj ali obratno, vama seštejejo, tako da u bistvu imata dva 40kg, prtljage, ostalo se doplača.

Kako je za promajske nimam pojma. Definitivno pa se ti skor najbolj splača uzet allinclusive, in hotel 4* ali 4+*. Ker pride veliko ceneje, kot če si moraš en obrok kupovat kje zuni.

lp

Pitončica

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

25. mar 2009 11:41

Mi smo se sedaj odločili za Hotel Les ALizes na Djerbi. Je imel kdo izkušnje s tem hotelom? Potovali bomo preko agencije Odisej. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

25. mar 2009 12:09

S fantom sva vzela safari + Djerba za 860€ takoj po prvem maju. Imamo all inclusive, hotel 4*. Upam da bomo užival. Ksenjako smo pa tudi razmišljaji o tem hotelu in prav s to agencijo, vendar me je pitončica prepričala, da smo vzel all inclusive, ker bomo kar nekaj pršparal. Potujemo pa s TA Palma. Kdaj pa greste? mina20

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

25. mar 2009 17:21

Še en nasvet vam dam, nisem ga zasledila še do sedaj. Ne vsega denarja takoj zmenjati. Najbolje da postopoma, ok za začetek lahko 100 eurou ni problema, samo ne pa res vsega takoj, da ne bo kej komu žal, pa če bi slučajno račun izgubil, ker ni nujno da ti potem nazaj zamenjajo v eure, torej ne zgubit računa! ;) Pa kupujte vodo v plastenkah 1,5 L, ker je tudi cenejša (sej ne da bi gledu na dnar sam se tistih potem tistih pol-litrških plastenk hitr nabere preveč).. Čisto prijateljski nasvet ;).. Pa fajn se mejte! ;P _tmickena_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti