Tunizija

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

16. mar 2007 7:54

Saj smo tudi mi pili flaširano vodo, prebavne motnje pa sva imeli le ženski del odprave in to po enem tednu, pa tudi od drugih ljudi sem slišala enako, midve sva jo še dobro odnesli, sva imeli pokvarjen le ed dan oz.dva, nekateri pa cel teden, tudi mi smo se kopali v morju vendar le dopoldne, ker je popoldne nanosilo cel kup morske trave in ni bilo več "okusno" aki- temi slikami si mi kar skomine naredila U glavnem mi je bilo zelo všeč, aha edino tržnice ne-za pogledati ja, tisto cenkanje za ceno pa ne, so nas iz tržnice ven vrgli, ker smo za magično kamelo prenizko ceno ponudili-u glavnem je bila v hoteski trgovini ceneje kot na trgu

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

16. mar 2007 8:04

Svetujem isto kot KetyP, isto Atlas, ista izkušnja, nujno safari... whisky pa kupit na letališču :) katka

dagmar  

član od: 23.9.2002

sporočila: 15

17. mar 2007 17:09

Letos gremo v Hammamet v hotel Riu Park el Kebir z agencijo Gulet. Če kdo pozna ta hotel, prosim za informacije. LP Bela

Esis  

član od: 14.3.2006

sporočila: 67

18. mar 2007 20:23

Rebeka, tudi mi smo bili na otoku flamingov. Tudi brez flamingov je bilo nepozabno... Xsara, tudi jaz sem imela prebavne motnje, vendar samo en dan in še fuuul vročino povrh vsega. Dugi dan je bilo že bolje. Menda so najbolj kritične te njihove začimbe, ki jih mi nismo vajeni. Glede vode sem zelo pazila, tako, da po moje ni bil vzrok v tem. Vendar, to je bila malenkost, ki skoraj že sodi zraven, če greš v te kraje. Fajn si je vzeti zraven, kake tablete proti driski, proti vročini in kaj proti dehidraciji. Dagmar, za hotel ne vem, je pa Gulet, vsaj zame, Si pa vedno pogledam ocene hotelov na tujih spletnih straneh, npr. hotel kritik in podobne, kjer so velikokrat zelo realne ocene. Lp, Esis Sporočilo je spremenil(a) Esis dne 18. mar 2007 20:27:54

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

19. mar 2007 7:16

Saj ne da bi delala reklama ampak cene imajo res ugodne. Saj poslujejo vse agencije prek njih, samo, da dodajo še svoj profit zraven. www. odklop.si Mi bomo letos šli v Tunizijo prek njih. lp Bojana

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

29. apr 2007 14:24

katka lopatka, na katerem letališču se splača kupit whisky na našem ali njihovem ?

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

6. feb 2009 19:38

No letos bo treba spet nekam na dopust. . Je kdo bil v katerem izmed hotelov: Residence Mahmoud, Hotel Bel Air, Hotel Le Khalife, Hotel Le Hammamet? Hvala za vse informacije. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

6. feb 2009 22:57

midva sva bila v residence Mahmoud. je družinski hotelček, drugače pa tko tko. sicer ne vem kaj si želiš, vendar je hotel čisto ok, razen kak ščurek v recepcije se je našel, pa midva sva imela tako klimatsko napravo, da je tako ropotala in prvo noč spustila vodo. drugače pa so bili v hotelu zelo prijazni, pa še blizu medine - centra je bil. Hrana je bila za zajtrk: marmelade, buter pa sadje, vsak dan še kaj dodatkov, za večerjo pa 3 različni meniji. Smo bili kar zadovoljni, da ni vedno ful nobel. vsak dan čiščenje, tako da smo prišli v lepe sobe. plaža je cca. 400 m oddaljena, čez cesto. naju to ni motilo. Spoznala sva veliko ljudi in nama ni žal. tanjaj

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

8. feb 2009 19:57

midva sva bila v hotelu sun club imela sva all inclusive in sva res imela vse!!!hrana zakon+pijača-koliko hočeš čez cel dan ter različna izbira. plažo smo imela čisto blizu. bila sva v septembru in je blo še vedno okoli 40 stopinj.vroče. na izlet sva šla v saharo jahat kamele,zelo lepo.drugače so tej izleti se nam zdeli zelo dragi. pila sva tudi ustekleničeno vodo(tudi če jo kupuješ pri njih v trgovini preveri če je resnično zaprta, ker znajo točiti vodo iz pipe) in imela sva s seboj tablete proti prebavnim motnjam katere sva vzela po vsakem obroku in nisva imela nobenih težav. bilo nama je zelo lepo žabica21

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

9. feb 2009 6:14

Mi smo bili v Hammametu, v hotelu Sheraton.

Zelo dober, čist in lepo hotel. Tudi hrana je bila dobra. Prebavnih motenj pa ni imel nihče. Če se bojiš motenj, si na avionu kupi viski. Je definitivno cenejši kot drugje.

Šli smo na razne izlete, zabaviščni park z živalskim vrtom, pa gusarsko ladjo....skratka, dogajalo se je. Jaz nisem tip, ki bi cele dneve poležaval za varnimi hotelskimi zidovi. Rada kaj vidim in doživim.

Doživela pa sem dosti lepega, zanimivega.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti