Katero hrano bi želeli poskusiti?

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

22. mar 2007 14:51

Loni, v relativno kratkem času bom v nabavi v Grazu jaz. Če mamamia poštrajka, mi javi, pa ti jih dobavim. Ali pa če se naknadno spomniš še česa, kar rabiš. fresh

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. mar 2007 16:03

Karijeve liste tilahko pošlje, jih imam doma. V soboto ti jih pa lahko kupim,ni problema, pa ono drugo tudi.

Če še katera kaj potrebuje, naj mi sporoči, pa bom nabavila in razposlala.

Kdo ve, mogoče se pa s fresh srečava tam pri banhofu...

 

V vsakem primeru pa si moram nabavit zalogo ojster omake, ker je tam bistveno cenejša kot pri nas.

Pa hoisinove, tudi plain banane nameravam kupit itd

 

Čakam torej na naročila. Mamamia

mamamia

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

23. mar 2007 11:30

Mamamia, midve se bova srecali v safari baru na Kamenjaku, ti povem, da se bova! Pa glej, da bos do takrat ze lahko kaj za kri popravit spravla v zelodcek! fresh

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. mar 2007 12:59

Ej, fresh, jaz že smem nekaj za boljšo kri spravit po grlu navzdol. Strogo omejeno sicer, ampak vseeno. Kozarček do dva vina ali piva smem, sem se že prekršila in spila tri, ampak vmes veliko vode. Več pa res ne smem. In ker človek ni nikdar zadovoljen s tem, kar ima, se mi zdaj sline cedijo po kakšnem dobrem konjaku, travarici ali metaxi (pa southern comfortu in domačem likerju iz drena, teranovem likerju in viljamovki...ampak to mi je pa res strogo prepovedano.

 

Glede safarija na Kamenjaku pa se mi zdi, da bi tam počasi lahko nastala počitniška sekcija Kulslo...

 

Jutri grem v G v tisto asia shop, bom poročala o ponudbi (v A me pa vodi pot v trgovine s čevlji, otrok rabi obutev za k maturantski obleki...) Mamamia

mamamia

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

23. mar 2007 13:27

Zmenjeno! Te pocukam, ko te zagledam! Itak poleti za vikende non stop na tistem koncu visim. Moj drugi dom, če ne kar prvi, pa je tale tukaj samo nadomestni! Bo še veselo! Super, če boš o založenosti poročala, ker bom naslednjo soboto skoraj 100% šibala k sosedom. Pa dobro čevlje kupujta! fresh

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. mar 2007 13:34

fresh je napisal/a:
Mamamia, midve se bova srecali v safari baru na Kamenjaku, ti povem, da se bova! Pa glej, da bos do takrat ze lahko kaj za kri popravit spravla v zelodcek! fresh

 

A se vama lahko pridružim??

LP

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. mar 2007 15:37

Loni, a pogledam jutri v Litiji???? rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. mar 2007 15:40

Elaphus, seveda se pridruži. Če ne na Kamenjaku, pa pri nas doma v Premanturi. Še na plažo nam ne bo treba, če bo vroče, se "butnemo" v bazen, pa je.

Po Premanturi ena članica Kulslo tudi kolesari, sva že zmenjeni, da si pomahava....Torej, punce?

Mamamia

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. mar 2007 15:59

Elaphus, seveda se pridruži. Če ne na Kamenjaku, pa pri nas doma v Premanturi. Še na plažo nam ne bo treba, če bo vroče, se "butnemo" v bazen, pa je.

Po Premanturi ena članica Kulslo tudi kolesari, sva že zmenjeni, da si pomahava....Torej, punce?

Mamamia

mamamia

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

23. mar 2007 16:24

Akcija, pravim jaz! Zdaj pa pesti držat, da bo čimprej mikavno toplo! fresh

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti