Modelčki za panno cotto

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

tema odprta - 12. mar 2007 14:41 | ogledi: 4.245 | odgovori: 5

Lepo prosim za pomoč! Vsepovsod sem že iskala omenjene modelčke, pa jih ni nikjer (oziroma jih ne najdem). Mogoče kdo ve, kje bi se jih dalo dobit? Sem iz Celja in grem večkrat v LJ.

Lep dan

lesnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2007 15:18

 

Modelčke za panno cotto imajo v vseh malo bolje založenih trgovinah (Tuš, sosed, Interspar), vsaj tiste plastične, kot za puding. Sama namreč uporabljam te - po šest jih je pakiranih, v treh barvah so. Razen če imaš v mislih kakšne čisto posebne, potem bo treba iskati še kje drugje.

V bazi je ob mojem receptu tudi slikica, kakšna pride panna cotta, če jo pripraviš v omenjenih plastičnih modelčkih, pa si poglej, ali je to to, kar iščeš. 

Mamamia

mamamia

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

12. mar 2007 16:28

Živjo! Plastične modelčke za puding (za panna cotto) sem kupila pred kakšnim letom v Muellerju v Ljubljani in se krasno obnesejo. Imajo pokrovčke na spodnji in zgornji strani, tako da ni problemov pri odpiranju, mislim pa, da bi se v njih lahko kuhal tudi kipnik, pa še nisem poskusila. Ko sem jih iskala v Intersapru, jih nisem našla. Pozdrav, Temba temba

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

12. mar 2007 17:07

Jaz sem te modelčke tudi kupila v Intersparu. Marna

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

16. mar 2007 8:49

Jaz panna cotto delam kar v navadnih skodelicah od kave, le prej jih namažem z maslom. Lep pozdravček Winnie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti