Zagovor diplome

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

1. nov 2011 10:40

Vendelina jr. je napisal/a:

Ker je tudi slabša: Če se ti pa ne bo tako obrnilo v življenju, boš pa brzčas prodajalka v kakšni trgovini s kitajsko robo ali pa delovna sila v kakšni kitajski mednarodni verigi. Ali pa Indijski. In tisti kapitalisti pa čisto nič ne šmirgljajo človekovih pravic, dostojanstva in kar je še tega (že svoje izkoriščajo do plafona in čez) in ne bodo imeli čisto nobenega razumevanja na to, kakšna bogica da si, kar moraš iz kraja A v kraj B.

"Tisti kapitalisti"? Saj to smo v resnici mi.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. nov 2011 16:27

Joj, junior, daj malo poglej kaj izven knjjig, premisli, še premisli, ne takoj pisat na kulslo, misli, misli.....svet je večji kot do plota in nazaj in ne živi no v iluziji, da je tako udobno, kot je do plota in nazaj.

Vendelina jr.

haley  

član od: 19.2.2009

sporočila: 12

1. nov 2011 18:30

Če se še malo pohecam:

naor: če bom kdaj noseča in če dobim popadke...imam do porodnišnice manj kot 1 km :)

Vendelina jr.: trenutno sem res prodajalka v trgovini s kitajsko robo :)

 

Ok še enkrat hvala vseem za nasvete. Ja res mi je malo nerodno poklicat v referat in jim rečt, da mi prestavijo uro, zato pa sem tukaj vprašala, če ima kdo s tem izkušnje. Tisti dan bo res malo težko vstat in po neprespani noči it na pot (razen, če bom res v kraju zagovora prespala), ampak kot ste nekatere napisale bom potem imela še cel dan pred sabo, pa zagovor imam na petek kar je res super, da bom imela pol cel vikend za proslavljanje.

 

 

haley

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. nov 2011 18:52

Pa tebi bo hitreje rodit' kot do zagovora diplome prit'

mamamia

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

1. nov 2011 19:20

Vendelina jr. je napisal/a:

Joj, junior, daj malo poglej kaj izven knjjig, premisli, še premisli, ne takoj pisat na kulslo, misli, misli.....svet je večji kot do plota in nazaj in ne živi no v iluziji, da je tako udobno, kot je do plota in nazaj.

Vendelina jr.

Z veseljem bi odgovoril, ker se mi je izhodišče zdelo obetavno, a žal nimam na kaj odgovarjati - v debato s samim sabo se ne bom spuščal, na osebno raven pa tudi ne, zato lahko "junior" kar obdržite.

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

1. nov 2011 19:26

Haley, preizkušeno: pojdi tja en dan prej, naspi se, umiri se, in naslednji dan super opravi! Cena prenočišča ni nič v primerjavi z mislimi na cesto, zastoje, vožnjo, nesreče, sneg... In prosi v hostlu/hotelu za bujenje (za vsak slučaj). Veliko sreče in pozitivnih misli na zagovoru!

LP

Saša

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. nov 2011 19:28

Haley, si mi všeč, ker se znaš tud pohecat. Kar lepo zrihtaj, potem pa veselo v novo življenje. Ne boš imela samo petka pred sabo, ampak celo življenje. Jaz sem tako komplicirala, ko je bilo treba k zobozdravniku. Sem se mami zmišljevala, zakaj jutri ne morem. Takrat sem imela kakšnih osem, devet let.  Včasih pozabimo, da smo bili sami mladi in tudi negotovi, prestrašeni. Samo čimprej je treba odrasti in sprejemati odločitve brez cincanja.

 

naor

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

1. nov 2011 19:29

Vendi, strinjam se s tabo, da je treba ceniti tudi priložnosti, zelo ceniti: prejšnji teden sem bila na razgovoru za službo, bil je v kraju 2.5 ure leta oddaljenega od mojega trenutnega bivališča. Res me je strah leteti, tudi po n-letih ni nič bolje, kvečjemu slabše. Ampak, kar se mora, ni težko. Držite pesti!

Saša

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

1. nov 2011 19:47

Sashika je napisal/a:
Držite pesti!

... ampak jih ne uporabljajte!!  Držim tudi jaz.

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

1. nov 2011 22:01

fajn zrihtaj jutri. Ne držim pesti samo za diplomo ampak tudi za dobro službo.

Monika7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti