Zagovor diplome

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

18. apr 2010 19:47

Katja D, vsak, ki izpolnjuje pogoje je lahko mentor. Na kateremkoli faksu. Moj mentorj je bil tedaj, ko sem jaz diplomirala magister znanosti (seveda asistent), je pa mnogo asistentov z doktoratom, tako da ne vem, kaj je tukaj čudnega. Razen če nisi mislila kaj drugega. Mateja

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

18. apr 2010 21:18

Katja D je napisal/a:

Punce, ne se kregat'.

Zoja pa ne potrebuje nasvetov, je zagotovo že diplomirala, saj je tema stara 3 leta.

[metuljcek] Katja D.
Katja, sej je tanyči osvežila temo, ko je potrebovala nasvet kaj podarit mentorju in somentorju, tako, da so nasveti prav prišli ;) Petya

haley  

član od: 19.2.2009

sporočila: 12

31. okt 2011 18:39

Bom kar tukaj vprašala...

 

Imam že določen datum zagovora in uro zagovora, ki mi pa sploh ne odgovarja. Je še zelo jutranja (8.30), kar pomeni da bom že zelo zgodaj morala iti od doma, seveda, ker je taka zgodnja ura pričakujem tudi zastoje na cesti, kake slabe razmere - poledica, sneg... (imam v drugi polovici novembra zagovor) in zadnjih par kilometrov do faksa je zelo prometna cesta na kateri včasih stojiš tudi po eno uro...

 

Torej ima kdo izkušnje s prestavljanjem datuma oz. ure zagovora? Imam sicer namen v referat poklicat, ampak me je kar malo strah, da bodo nesramni do mene, da mi bodo potem ful zamaknili datum in da me bodo pol zato profesorji še bolj strogi... Res imam kar malo straha pred tem, ker ne vem koliko se v praksi dogaja, da se tako zagovori prestavljajo. Sem pa tudi malo razočarana nad njimi, da dajo študentom, ki so zelo oddaljeni od kraja študija take zgodnje ure za zagovor.

 

 

 

haley

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

31. okt 2011 19:21

Jaz bi na tvojem mestu vsekakor pripotovala dan prej, si uredila prenočišče in zjutraj brez naglice odšla na zagovor.

Če so vremenske razmere neugodne, če se zaradi česarkoli zgodijo zastoji na cesti, potem ti za urco ali dve, tri, premaknjen čas ne bo prav veliko pomenil. Predvsem pa računaj, da boš malo pod stresom, zato se je bolje jutranji daljši vožnji izogniti.

Pa dobro opravi!

zeta

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

31. okt 2011 19:22

Za zagovor diplome, se pravi za zaključek 4 ali večletnega matranja bi jaz osebno vstala tudi opolnoči, če bi bilo treba, da bi prišla pravočasno.  Pa če bi bilo slabo vreme, bi tudi sobo najela za prespat in prišla en dan prej.  Mi niti slučajno ne bi prišlo na misel, da bi kaj prestavljala. Ne zaradi njih, zaradi sebe.

Cila

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

31. okt 2011 19:22

He, he, zeta: prenos misli.

Cila

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

31. okt 2011 19:28

Cila je napisal/a:

He, he, zeta: prenos misli.



Cila

 

Ziherašice sva Cila. To pride z leti, ko ti na misel več ne pride, da bi še kaj prestavljal.

zeta

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

31. okt 2011 19:49

Tudi jaz bom tako napisala; prej se boš rešila, boljše bo. Poleg tega se meni to ne zdi neka huda zgodnja ura. Za zagovor diplome, bi jaz šla od doma ob 3 zjutraj, če bi bilo treba.

Na tvojem mestu ne bi nikamor klicala, ker te bodo verjetno samo grdo gledali.

Jelenckova

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

31. okt 2011 20:06

Poglej s svetle strani: v najslabšem primeru boš ob enajsti uri vsega prosta, ostane ti še cel dan! Zjutraj boš imela misli še sveže urejene in ne boš še utrujena po pol dne živčnega tekanja sem in tja...

Prejšnji dan se pa dobro organiziraš (glede na dejstvo, da si prilezla do doplome, ti organizacija projekta biti na faxu do osme ure zjutraj res nebi smela delati težav; ali pa je z današnjim sistemom visokega šolstva nekaj hudo narobe!)

Mimogrede, uspešen zaključek šolanja ti želim!

peter

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

31. okt 2011 20:10

Po vsej verjetnosti Ti ne bo uspelo prestaviti, ker so na to uro usklajeni referat in vsi profesorji v komisji, tako da ...

Kot že prej rečeno, prej se rešiš, bolje bo, prenočišča za eno noč pa tudi ne bo težko najt, kot študentka boš brez težav dobila tudi kakšen hostel. Čim manj stresen zagovor in čim bolj uspešno iskanje zaposlitve želim.

Drejček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti