Frizer

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. okt 2012 8:48

A zdaj vidite, kako je težko biti frizer? Koliko potencialne bolečine tole povzroči? In po eni strani bi rade visokoprofesionalno storitev, po drugi pa bi plačale malo do še manj.... Punce, ti dve želji se rekdkodkaj sestavita skupaj v srečno rešitev.

Ampak dokler vam lasje rastejo, je še vedno okej.

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

30. okt 2012 9:37

Haha, težko je biti frizer, ali pa še najlažje. Lasje spet zrastejo, a si predstavljaš, da imaš takega arhitekta oz. statika, ki ti naredi načrt za hišo, le-ta se pa podre. Hiša pa ne zrase sama nazaj. Zdaj se malo hecam, jasno. Načeloma naj bi vsak, ki opravlja svoj poklic, svoje delo korektno opravil, po svojih najboljših močeh. Če se pa kaj zalomi, pa vsak razume. Jaz šlamparije in površnosti ne maram, pri tem se počutim ogoljufano. No, sem se pa res razpisala v tej temi,  frizuro imam pa itak tako tako. Lase spete v čop.

 

 

 

naor

catcat  

član od: 23.7.2011

sporočila: 148

30. okt 2012 9:38

ravnokar sem prišla od frizerja, zelo zadovoljna . Striženje las (dolgih) 5 €.

catcat

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

30. okt 2012 12:36

Drage moje, še enkrat, a mi lahko katera priporoči kakšnega frizerja (lahko tudi na ZS), ki je iz Ljubljane ali okolice in nima abnormalnih cen!

Ja in sedaj bodo nekatere zopet komentirale, da dobro in poceni ne gre skupaj, pa vendar, meni ni normalno, da mi frizer zaračuna 60,00 EUR za barvanje narastka in strišenje špic, ampak res samo špic.

Zato, če ste tiste, ki ste zadovoljne s ceno in storitvijo tako prijazne, mi sporočite kam naj se obrnem.

Hvala in lp       

 

leandros

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

30. okt 2012 18:34

Vsak konkreten napotek IZKLJUČNO na ZS, prosim.

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

2. nov 2012 12:25

catcat je napisal/a:

ravnokar sem prišla od frizerja, zelo zadovoljna . Striženje las (dolgih) 5 €.



catcat

Kje si pa bila? Lahko na ZS, če ni za v javnost

vd007

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

2. nov 2012 12:37

Živjo,

tudi jaz bi prosila za informacije na ZS...

 

tina711983

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. nov 2012 12:50

V tole striženje za 5 € v zaresnem salonu, pa za povrh še v skladu s predpisi o plačevanju davkov, pa res ne verjamem - ker namreč ne znese, kakor koli obrneš. Saj ne mislim, da ljudje ne bi smeli zastonj striči prijateljev in mam, če se jim ti pustijo in se stvari poglihajo v stilu materialne in nematerialne menjave dobrin, pa tudi "in" frizerji lahko navijajo cene, kolikor so pač s svojimi prijemi sposobni najti koga, ki jim to plača - ampak v čisto vsak fuš pa jaz le ne bi nesla svoje glave, pa čeprav je poceni. 

Sonja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

2. nov 2012 15:10

limnol je napisal/a:

V tole striženje za 5 € v zaresnem salonu, pa za povrh še v skladu s predpisi o plačevanju davkov, pa res ne verjamem - ker namreč ne znese, kakor koli obrneš. Saj ne mislim, da ljudje ne bi smeli zastonj striči prijateljev in mam, če se jim ti pustijo in se stvari poglihajo v stilu materialne in nematerialne menjave dobrin, pa tudi "in" frizerji lahko navijajo cene, kolikor so pač s svojimi prijemi sposobni najti koga, ki jim to plača - ampak v čisto vsak fuš pa jaz le ne bi nesla svoje glave, pa čeprav je poceni. 



Sonja

 

Zakaj ne? Mogoče pa ni davčna zavezanka. "Čisto vsak fuš"... Če mene frizerka striže 20 min se mi zdi 8€ čisto primerna cena. In me striže v čisto normalnem salonu.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti