Frizer

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

23. okt 2012 21:19

Tudi jaz imam srednje dolge lase. Barvam se redno na 5 tednov. Občasno si pristižem špičke. Hodim pa k frizerju in ne obratno. Že kar nekaj časa plačujem 35 evrov. Meni se to zdi v redu. Res pa je, da sem doma na periferiji.

limonca26

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

23. okt 2012 21:29

Jaz sem pa v letošnjem letu kupila 4 kupone za frizerja. 3x je bilo striženje in fenanje, cena ni bila višja od 12€, nazadnje pa sem hčerki kupila striženje, barvanje in fenanje dolgih las za 29€. In obe sva bile vedno zelo zadovoljne. Gre pa za 3 različne frizerske salone, 2 v Domžalah in en v Ljubljani. In tako bom hodila k frizerju  še naprej, seveda dokler bodo na razpolago kuponi.

vida70

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

23. okt 2012 22:43

No jaz pa ravno od frizerja in točno od frizerke, ki jo je Tina omenila, seveda ekstra zadovoljna kot vedno! Mogoče si pomislila na to da ti je povedala samo po pravici (čeprav dvomim, da je rekla da toliko)? Ja boli ampak za dobro frizuro ne. Moram povedat to, da se mi ne zdi fer, da se sodi samo po ceni. Ne  bom omenjala po imenu frizerjev, ampak bom pa povedala to, da so prijateljice šle h tistim "top" in seveda drago plačale, plus niso naredili tisto kar so one želele, ampak nekaj po svoje. No potem je pa primer poceni frizerja tudi vmes, ko je hotela prijateljica iz črne na blond, ja in ji je frizer skuril lase. Je potem šla h drugemu, ki ji je rešil kar ji je lahko. Sama imam vedno eno in isto frizerko, ki me pozna v nulo in sem vedno zadovoljna, obe skupaj uživava ;)

Pa lep pozdrav ;)

_tmickena_

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. okt 2012 6:20

Meni so se frizerske storitve vedno zdele drage, sploh kakšna trajna in barvanje (pa ne, da frizerji ful služijo, ampak enostavno mi je bilo za to škoda dati toliko denarja), tako da barvam se že 10 let sama (ko sem imela zelo dolge lase, mi je kdo priskočil na pomoč) in sem bila z rezultati vedno zadovoljna (najhujše, kar se mi je zgodilo je bilo to, da mi barva ni prijela). No, hvala Bogu, lahko rečem, zato se še naprej nameravam barvati sama. Za striženje pa plačam 8€ oz. 10-12€ če mi še umije lase in sfena (kar pa najraje naredim doma po svoje). Je pa res, da to ni v Ljubljani, čeprav je tudi pri nas mnogo mnogo dražjih frizerjev. Aja, pa še pri moji se cene zaradi davka ne bodo zvišale, ker ni davčna zavezanka.

JJ

Jeseničanka  

član od: 24.10.2012

sporočila: 7

24. okt 2012 8:23

Če imate možnost, vam priporočam Frizerski studio LANJA na Jesenicah. frizerka Tina dela kvalitetno, je pripravljena poslušat stranko in upoštevat njene želje. Pa tudi njeni nasveti so vredni upoštevanja ! Preverjeno !!! Cene niso sicer najnižje, najvišje pa sploh ne. Za striženje s katerim sem res zadovoljna, sem plačala 18,80 eur. Meni se ne zdi pretirano. Salon je lep, nov, frizerka pa prava mojstrica.

 

Lep pozdrav !

Jeseničanka

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

24. okt 2012 9:29

Za mesečno barvanje, striženje in fenanje odštejem v lokalnem frizeraju 40 €. Frizuro imam že dve leti enako (paž), barva je enaka, tako da frizerka nima veliko dela z mano. S tem mislim, da ji ni treba razmišljati, kakšno frizuro naj mi naredi in kakšno barvo naj izbere.

Če si zaželim spremembe, pa grem k vrhunskemu frizerju in tudi plačam več. Ko sem si nazadnje to privoščila, sem bila v salonu 4 ure in pol. Iz dolgih rdečih las, mi je naredil srednje dolgo frizuro v čokoladni barvi. Bila sem prezadovoljna in žal mi ni bilo niti enega centa.

Nad lokalnimi firzeraji sem obupala, ko si zaželim spremembe. Sem ji obiskala kar nekaj, pa nobena ni bila tako smaozavestna, da bi mi naredila novo frizuro na lastno odgovornost. Za vsak pramen las, ki ga je odstrigla, je spraševala, a je v redu? A čem še mal odstrič? Potem pa jaz cincam, a ja al ne! Kaj pa vem, a tisti cm vpliva na obliko frizure!

Drugo kar me je motilo je bilo to, da mi je dala na izbiro barvo las brez da bi me skušala prepričat, da morda tisti odtenek pa ne bo ravno zame. Se mi zdi, da si dosti frizerk ne upa prevzeti odgovornost za svoje delo. Najlažje je rečt, saj ste sami to barvo zbrali.

Ko pa pridem k vrhunskemu frizerju, se vsedem, mu rečem, želim si spremembe in on to naredi. Dam mu le osnovne iztočnice: npr. nočem kratkih las in nočem rdeče in črne barve. Vse ostalo prepustim njemu. Vmes mi seveda pove, s kakšno barvo frizure me vidi, najpomembnejše pa je to, da me tudi prepriča z argumenti, zakaj je to prava odločitev zame. 

Vilma

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. okt 2012 9:35

Vilma je napisal/a:

Za mesečno barvanje, striženje in fenanje odštejem v lokalnem frizeraju 40 €. Frizuro imam že dve leti enako (paž), barva je enaka, tako da frizerka nima veliko dela z mano. S tem mislim, da ji ni treba razmišljati, kakšno frizuro naj mi naredi in kakšno barvo naj izbere.

Če si zaželim spremembe, pa grem k vrhunskemu frizerju in tudi plačam več. Ko sem si nazadnje to privoščila, sem bila v salonu 4 ure in pol. Iz dolgih rdečih las, mi je naredil srednje dolgo frizuro v čokoladni barvi. Bila sem prezadovoljna in žal mi ni bilo niti enega centa.

Nad lokalnimi firzeraji sem obupala, ko si zaželim spremembe. Sem ji obiskala kar nekaj, pa nobena ni bila tako smaozavestna, da bi mi naredila novo frizuro na lastno odgovornost. Za vsak pramen las, ki ga je odstrigla, je spraševala, a je v redu? A čem še mal odstrič? Potem pa jaz cincam, a ja al ne! Kaj pa vem, a tisti cm vpliva na obliko frizure!

Drugo kar me je motilo je bilo to, da mi je dala na izbiro barvo las brez da bi me skušala prepričat, da morda tisti odtenek pa ne bo ravno zame. Se mi zdi, da si dosti frizerk ne upa prevzeti odgovornost za svoje delo. Najlažje je rečt, saj ste sami to barvo zbrali.

Ko pa pridem k vrhunskemu frizerju, se vsedem, mu rečem, želim si spremembe in on to naredi. Dam mu le osnovne iztočnice: npr. nočem kratkih las in nočem rdeče in črne barve. Vse ostalo prepustim njemu. Vmes mi seveda pove, s kakšno barvo frizure me vidi, najpomembnejše pa je to, da me tudi prepriča z argumenti, zakaj je to prava odločitev zame. 



Vilma

 

Moja frizerka je potem očitno izjema. Iz do pasu dolgih las mi je naredila kratko frizuro (res kratko), pa ni nič cincala. Je pa res, da je drugače, če človeka dobro poznaš in obstaja neko obojestransko zaupanje. Jaz sem njena stranka že okoli 15 let. In čeprav so njene cene zelo ugodne, kvaliteta striženja zato ni nič slabša. Tako zadovoljna sem, da kljub temu, da je 1 mesec nisem mogla dobiti, nisem šla k drugemu frizerju.

JJ

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

26. okt 2012 14:38

No,

kot vida70 sem tudi jaz vzela kupon za 50% znižano striženje in ga bom koristila danes. Upam, da bom zadovoljna, da me ne bodo ostrigli po principu "manj plačaš, manj dobiš". Poročam.....

Njofra, ne vem, kateri komentar si brala ti, mojega očitno ne, saj nisem nikjer pisala o kakrnšnihkoli "fušarjih", ampak sem preprosto napisala, da se mi zdijo frizerske storitve predrage.  Kar pa ni edina stvar, ki je dan danes draga, zato pa tudi iščem kako cenejšo varianto. 

Lep vikend vsem...

tina711983

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

27. okt 2012 8:04

Vilma je napisal/a:

Za mesečno barvanje, striženje in fenanje odštejem v lokalnem frizeraju 40 €. Frizuro imam že dve leti enako (paž), barva je enaka, tako da frizerka nima veliko dela z mano. S tem mislim, da ji ni treba razmišljati, kakšno frizuro naj mi naredi in kakšno barvo naj izbere.

Če si zaželim spremembe, pa grem k vrhunskemu frizerju in tudi plačam več. Ko sem si nazadnje to privoščila, sem bila v salonu 4 ure in pol. Iz dolgih rdečih las, mi je naredil srednje dolgo frizuro v čokoladni barvi. Bila sem prezadovoljna in žal mi ni bilo niti enega centa.

Nad lokalnimi firzeraji sem obupala, ko si zaželim spremembe. Sem ji obiskala kar nekaj, pa nobena ni bila tako smaozavestna, da bi mi naredila novo frizuro na lastno odgovornost. Za vsak pramen las, ki ga je odstrigla, je spraševala, a je v redu? A čem še mal odstrič? Potem pa jaz cincam, a ja al ne! Kaj pa vem, a tisti cm vpliva na obliko frizure!

Drugo kar me je motilo je bilo to, da mi je dala na izbiro barvo las brez da bi me skušala prepričat, da morda tisti odtenek pa ne bo ravno zame. Se mi zdi, da si dosti frizerk ne upa prevzeti odgovornost za svoje delo. Najlažje je rečt, saj ste sami to barvo zbrali.

Ko pa pridem k vrhunskemu frizerju, se vsedem, mu rečem, želim si spremembe in on to naredi. Dam mu le osnovne iztočnice: npr. nočem kratkih las in nočem rdeče in črne barve. Vse ostalo prepustim njemu. Vmes mi seveda pove, s kakšno barvo frizure me vidi, najpomembnejše pa je to, da me tudi prepriča z argumenti, zakaj je to prava odločitev zame. 



Vilma

In kaj oziroma kateri so pa tisti vrhunski frizerji.? Zame samo neko ime še zdaleč ne pomeni,da prideš od njih tak,kot želiš oziroma,bi naj bil.Od mič styling sem po treh urah šla z mokro glavo,ker mi je bilo dosti posvetovanj,kaj in kako bodo naredili.Na začetku sem povedala,kaj bi,pokazala sliko in vprašala,če je to možno.Dobila sem potrditev,da ja,super. Ko je šlo vse v drugo smer,od barve,do striženja,sem opozarjala parkrat  na dogovor. Po treh urah mi jaki mojster izjavi,da mogoče ne bo ravno šlo tako.Slekla sem njihovo haljo in z mokro glavo odšla,seveda sem prej vprašala,koliko sem dolžna za njihovo packanje.

ultranova

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

27. okt 2012 9:04

Ultranova pač nisi imela sreče z izbiro vrhunskega frizerja. Jaz sem jo imela.  Je pa res, da samo ime ne pomeni, da prideš od njih tak, kot si želiš. In je tudi res, da vrhunska cena še zdaleč ne pomeni vrhunskega frizerja. Moj firzer pač je vrhunski in si je ta naziv pridobil glede na delo, ki ga je opravil. Sem bila pa tudi jaz pri Miču, pa nisem bila zadovoljna.

Da si šla z mokro glavo od frizerja, pa ne razumem najbolje. Če ne drugega, je treba pazit na zdravje. Sicer pa ti vsak frizer "packarijo" popravi. Brezplačno, samo povedat je treba.

Vilma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti