Frizer

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

10. mar 2007 12:13

Imam starejšo svetovno frizerko.Vedno me ostriže tako kot želim.Računa pa verjele ali pa ne 2,50 evrov.Povedati pa moram,da nosim kratko frizuro.In se vsi friziramo pri njej.Nazadnje sem si dala premene se ostrigla in ostrigla je še sina in moža pa sem plačala le 13 evrov.Tako da mi je že nerodno ko mi pove takšno ceno in ji vedno dam več kot je rekla. mamazeljka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

10. mar 2007 12:14

hvalabogu nimam problemov z frizerkami in frizurami. moja sestra je frizerka, nikoli ne plačam, nikoli se ne obremenjujem kakšno frizuro mi bo naredila. ona naredi to kar si sama zamisli, pri meni ji je to dovoljeno. reče da ima novo barvo in je že akcija. edino čakam dolgo da pridem an vrsto :) nektarina

neznan uporabnik

10. mar 2007 13:14

Pri nas pa pokličemo domol frizerko, ki nas 4 člansko družno postriže za cca 21 evrov. Zelo poceni in tudi zadovolni smo z no. lovebeyba

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

23. okt 2012 15:04

Živjo,

nadaljujem kar pri tej temi. Že dlje časa iščem frizerja/frizerko v Ljubljani, ki ni predrag. Ko berem komentarje za nazaj, mi je kar hudo , ko vidim, kako so cene frizerstva narasle. Da ne omenim, da se bodo še bolj. Brala sem komentar Petre 1, ki je napisala, da je baje zelo dobra in poceni frizerka ga. Tadeja Križman. Danes sem poklicala in vprašala kake so kaj cene. Že samo striženje bi me stalo 27€, da si barvanja sploh ne omislim, ker bi me prišlo 75€. Ljudje božji kam smo prišli. 

A sploh še obstaja kaka frizerka, ki pride na dom in ostriže konice za manj denarja, ker si takega stroška res ne morem privoščiti, da ne omenim, če bi peljala še fanta, pa otroke (npr. hčerko, ki bi si zaželela nove barve), saj bi tam v dveh, treh urah pustila 200€. 

Tako, malo sem se zlajala nad visokimi cenami, zdaj pa še enkrat sprašujem ali poznate koga, oz. je katera izmed vas tu, ki pride stričt na dom, ali pa pri njej, karkoli. Za vse informacije prosim na ZS, bom pa zelo zelo hvaležna.

Hvala!

tina711983

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

23. okt 2012 15:25

Žal spadam v tisto skupino dam, ki se mora enkrat na mesec pobarvat in nad frizerji sem že čisto obupala, bolje rečeno ne bom se več pustila nateg..... Težava je v tem, da sama nimam smisla za barvanje, niti ne upam več sama kupovati barvo, enkrat sem to naredila in sem bila v glavo videti kot vijolica     !

Skratka, če že najdem dobrega frizerja me po nekajmesečnih obiskih začne nategovati s cenami in s prvotnih 45,00 EUR pridem na dobrih 60,00 EUR!!! Ne dam več toliko za frizerja in pika!! To je res adijo pamet s kakšnimi cenami nas fopajo!!

Iščem frizerja v Ljubljani ali okolici, ki me bo pobarval in sfenal za normalno ceno, kar 60,00 EUR vsekakor zame ni normalno. Res je, da imam daljše lase vendar si vsakič ne pobarvam celo glave ampak samo narastek. 

Če katera ve za kakšnega dovolj dobrega frizerja, ki ne bo imel vnobovpijočih cen, se res priporočam!

 

        

leandros

Zuckerfee  

član od: 21.7.2010

sporočila: 118

23. okt 2012 16:46

A ste mogoče že vprašale za ceno tega frizerja, ki je na Viču v tem centru, kjer je interspar (mislim da je frizerski salon Dok)? Cen sicer ne poznam, ampak kakor vidim, tja hodi veliko ljudi pa za moško striženje računajo 8€, tako da mislim, da se splača vsaj vprašat. 

Zuckerfee

njofra  

član od: 6.11.2006

sporočila: 70

23. okt 2012 17:27

Nehite že enkrat mešat fušarjev in rednih frizerjev.Fušar bo ves denar dal v žep-frizer iz salona pa bo moral najprej stroške odštet in verjemite da bol malo neto ostane.da so pa cene take pa ne samo pri frizerjih pa niso krivi tisti ki delajo ampak tisti ki z vedno novimi davki udrihajo.

Če bi šlo z drugačnimi stroški skozi tudi frizerji nebi imeli takih cen kot pri vseh ostalih stvareh.Kaj pa je še pri nas poceni glede na naše plače?

Razumem da iščete cenejše variante-kot vsi-samo ne vse v en koš metat.

njofra

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. okt 2012 17:42

njofra, kdo pa tukaj piše o "fušarjih", razen tebe?

rimljanka

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

23. okt 2012 19:31

Njofra, ne vem kje si iz mojega prispevka razbrala, da pišem o fušarjih? In sedaj mi samo še prijavi,da je 60,00 EUR za barvanje in fenanje čisto normalna cena, pa mi bo vse kristalno jasno!   

 

leandros

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. okt 2012 20:28

Imam srednje dolge lase oziroma neko paž dolžino, in barvanje, z nekaj prameni, striženje in fen frizira, vse skupaj 50 evrov, zadnji dve leti, morda tri. Pri frizerju v centru mesta (MB). Pri kakšnem frizerju bolj na obrobju pride ta 2komplet" okoli 4o evrov, v dveh ali treh salonih pa še več, tudi 70 evrov.

 

Če pride frizerka domov, ne izda računa, vzame pa za prej opisano delo (pa še naš šampon je in regenerator) le kakih 10 evrov manj. Je pa res, da se ona pripelje k nam, ne mi k njej, torej si v ceno všteje tudi bencin.

 

Ljubljana ima v določenih salonih bistveno višje cene od naštetih, ponekod bistveno nižje. Ponudba in povpraševanje, možnost izbire. 

 

Da bi se pa doma šli frizerje, nas je minilo. Sem enkrat hotela le osvežiti rdečo barvo, z znanim in preizkušenim izdelkom, pa sem bila kot jajčevec (in to dan pred službeno potjo v tujino...), drugič pa sem bila črna kot ebenovina. Bilo je sicer veliko smeha (meni so pač vse nezgode te vrste smešne), a dan kasneje tudi truda frizerja, da me je spravil v red.

 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti