Frizer

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

tema odprta - 9. mar 2007 17:50 | ogledi: 17.134 | odgovori: 70

Ali je že bila katera v frizerskem salonu CAT na Brodu( zraven Pošte)?

kohica

Temo je spremenil(a) kohica dne 09. mar 2007 17:51:34

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

9. mar 2007 21:28

Moja mami stanuje na Brodu in pravi, da je ta Cat zelo drag. Sama hodi v salon Vesna pri banki in je zelo zadovoljna. Upam, da ti ta informacija kaj pomaga :) katka

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

9. mar 2007 21:48

Bila, postrizena solidno, vendar ni posebnega, bilo pa je zelo, zelo drago (striženje dolgih las - 42 €). Ana Češnovar

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

9. mar 2007 22:06

Striženje dolgih las 42 €?????? A so nori????? Jst pa pokličem frizerko na dom pa me ostriže za 5 €. Mislm da majo eni mal preveč napihnjene cene. lp Pitončica

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

9. mar 2007 22:59

Ja, saj mi je bilo žal... sem mislila, da če je tam na obrobju Lj, da ne bo tako hudo... Upam, da sem šla samo 1x na led :) in bom šla drugič k svojemu staremu frizerju, ki ima bolj normalne cene in tudi postriže me tako, da sem zadovoljna (ali pa sem morda bolj zadovoljna, ker me ne oskubi ). Ana Češnovar

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. mar 2007 23:08

Midva sva danes dala 30 € za oba. Barvanje, striženje za oba, pa jaz fen frizuro, oz. sušenje s krtačo. lidka

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

10. mar 2007 1:34

Jaz dam za barvanje, pranje glave, striženje in fen frizuro točno 21 €, kar pomeni, da lahko namesto enkratnega striženja v CAT-u opravim cel postopek pri moji frizerki 2x. jessy6

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. mar 2007 9:34

Jaz sem se že naročila, in sem se odnaročila. Strigla bi me ista frizerka, ki je pred tem bila v drugem frizerskem salonu, pred tem še v drugem. Saloni so drugi - vedno dražji, frizerji pa isti. Odkar je moderen način srtiženja las s tanjšanjem las, nisem bila dosedaj še nikoli zadovoljna. Bolj jim govorim, da ta moj peteršilj na glavi ne prenese tanjšanja ampak samo ravne reze, bolj mi jih stanjšajo. Mislim, da ne znajo več po starem sistemu strižt. Obisk frizerja mi je hujši od obiska pri zobozdravniku. Suzi

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

10. mar 2007 10:06

V LJ je prava groza s temi frizerji. Cene imajo take, da si jih jaz s svojo plačo komaj privoščim.

Se bolj splača odpeljati kam drugam (CE na primer), pa imate lep izlet in manj plačate za striženje. 

Sonja

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

10. mar 2007 10:12

Vedno in večno imam probleme s frizerji, ker imam naravno skodrane dolge lase.... Kadar se strižem pri frizerju, me vedno OSTRIŽE PREVEČ! Ko striže so lasje mokri in daljši, lahko se mečem na trepalnice, ko razlagam , da se mi bodo lasje zelo skrčili, ker imam kodre, ko bodo suhi....NIČ! Kot , da me ne slišijo. In potem imam kratke lase- prišla z dolgimi, odhajam s kratkimi, a prišla sem si samo špice porezat. Zato si vedno znova rečem, ...v mojem življenju sem bila 4x pri frizerju....NE GREM VEČ. Strižem se sama...KER ENOSTAVNO NE SLIŠIJO! Sem pa zadnjič, po službeni dolžnosti prišla v FRIZERSKI SALON.... pa mi gospa reče...ja kaj so pa naredili z vašimi lasmi???? Sem bila čisto šokirana, da lahko en X-frizer, ugotovi, kako sem nesrečna. Me prime za lase in reče"Skodranih dolgih las nikoli ne smete stričt na tak način" pa si mislim, TO JE TO. ( pred 14 dnevi sem bila 4-ič v svojem življenju pri frizerju....) Nič drugega ni rekla kot: Zdej jih morava v red spravit, negovat, da pridejo k sebi. NIČ STRIŽENJA! POgledala me je in je VEDELA! To je ga. KRIŽMAN TADEJA, FRIZERSKI SALON, Dolenjska cesta72, 1000 Ljubljana telefon 041 778-708 Pride tudi na dom, ali pa stranko pride iskat domav, jo odpelje v salon in tudi nazaj. Cene, kolikor sem uspela slišat so nizke! Mogoče bom šla še petič k frizerju, sam , da se mal skuliram od šoka, ,ki ga imam na glavi-trenutno Lep sončen dan. Petra 1

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

10. mar 2007 11:36

Moja frizerka mi računa 21 evrov-pranje, barvanje+prameni,striženje,fen frizura-zelo sem zadovolna z njo,drugi so tudi-ima ful gužvo,na žalost pa ni iz Ljubljane. Lp tejka77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti