Odhod v pokoj- darilo???

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

tema odprta - 8. mar 2007 23:56 | ogledi: 8.671 | odgovori: 11

moj bivši, bivši šef, odhaja v pokoj.

Po desetih letih, kar sem zapustila mojo bivšo, bivšo službo.....se še vedno družimo bivša klapa, z bivšim šefom,...smo nekako kar vse zapustile službo samo še šef je ostal, ker je pač imel svoje razloge, videvamo se še vedno, vsako leto vsaj trikrat....

sedaj pa je tudi on dočakal, da odhaja.

Vse bivše njegove, bi mu rade nekaj poklonile, v zahvalo za vse znanje , ki nam ga je dal in za vso pomoč, ki smo jo bile deležne v našem skupnem druženju ( 18 let)

Gospod je zelo izobražen, vendar nam je dal vse svoje znanje ( kemija)

Gospod ima smisel za humor, vendar je doživel prometno nesrečo in včasih, ne jemlje z lahkoto humorja...npr, da se mu kupi starostna palca z zvončkom....

To vse razlagam zato, da mi prosim svetujete ideje, kaj mu dati, da bo humorno, resno in uporabno....

Kakor ga poznam, bo delal še naprej.....Verjetno kot kakšen svetovalec za nevarne kemikalije...

Petra 1

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

9. mar 2007 9:51

nič idej ????....smrk Petra 1

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

9. mar 2007 10:27

Mogoče kakšen darilni bon-zdravilišče,potovanje... Lp tejka77

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

9. mar 2007 10:39

prejšnji teden se je vrnil s potovanja- 14 dni Tajske.....ojoj, vidim, da bo težko nekaj zbrat Petra 1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. mar 2007 10:40

Mikroskop in kup epruvet in laboratorijske opreme, pa kakšno knjigo o tem, kako je kemija spremenila svet...Mamamia mamamia

brza  

član od: 18.11.2006

sporočila: 54

9. mar 2007 10:43

kaj pa če mu zberete npr. epruvete in podobne zadeve, pa jih kako smiselno aranžirate namesto šopka? Poznam gosopoda, ki je gradbinec in je dobil ful teh pripomočkov z rožicami, čokoladicami ipd. oblepljenih. Je bilo lepo in hecno. brza

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

9. mar 2007 11:39

RAZGLEDNI POLET Z BALONOM - kraj izberete glede na možnosti ponud in ker ga poznate, upoštevate njemu najljubši kraj. Lipa

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

9. mar 2007 18:48

Lipa ta polet z balonom je kar težko izpeljat jaz sem mojemu možu tudi kupila pa enkrat je slabo vreme drugič oziroma ta vikend ni možno zaradi vetra ki je napovedan .....vedno je neki dobro da ga lahko vnovčiš v 4 letih leni1

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

9. mar 2007 20:08

Kaj pa počne v prostem času? Mogoče mu podarite kaj za spodbudo, da bo počel stvari, ki si jih je želel pa zanje ni bilo časa, ko je bil še v službi. LENČA

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

9. mar 2007 20:39

Morda najdete eno super super knjigo najnovejših kemijskih dosežkov (pa bog ne daj v smeri "kako sestaviti atomsko v garaži" ha ha...

titta

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

9. mar 2007 21:53

Pri nas v službi je tako, da ob življenjskih obletnicah ali odhodu v pokoj povprašamo slavljenca, kaj si želi in potem zberemo del denarja. Pred kratkim si je tako kolegica, ki je odšla, zaželela sušilca in je dobila del denarja, za prvo silo pa dobila štrik in kljukice :))) Samo to je že specifika. Punce, ki rade pečemo, pa smo spekle torto nutella, ki smo jo poimenovale HAVAJI, bila je kvadratne oblike (pač kot je velik pekač), zgoraj pa je ležala plastična punčka (kot barbika, iz trgovine 99 cent) v morju - na modro obarvani smetani je plavala mrtvaka :)), zraven pa je bil oblikovan otok s palmo iz marcipana v smislu, privošči si zdaj v penziji...To je bilo smeha. Ideja z epruvetami mi je všeč. mogoče kakšna ideja za torto: http://www.kirstensdanishbakery.com/assets/images/gallery/cakes/r http://www.debbiebone.co.uk/retirement%20cake%201.jpg

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti