Pomladna pesmica za punce

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

7. mar 2007 21:34

luna1 - meni se tudi tako zdi... je še pred kratkim tekla debata o tej pesmici Marna

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

7. mar 2007 22:33

Super pesem-spomladanska!!! Jutri tejka77

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

8. mar 2007 6:10

Super pesmica, pa še res je, haha! Kyara

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

8. mar 2007 6:49

Ja, res je avtorica prvega dela Marjetka cvetka.  In ta prvi del je po elektrosnki pošti krožil naokrog že lani. Letos se je pojavil odgovor (avtor neznan). Marjetka cvetka pa je spet pesnila naprej. Takole:

Marjetka cvetka odgovarja:

Tebi se naj kar gunca

okoli sosedovega junca,

pa bomo videli,kakšne boš ti volje,

ko porivala boš špeh na domače polje,

ko sredi poletne boš vročine,

preklela svoje "seksi"obline,

ko kleče krompir boš plela,

si shujšati boš zaželela. 

Marjetka cvetka bo pa fit,

prvi bo poletni hit,

ko šla bo na našo lepo obalo,

vsi bodo občudovali njeno vitko postavo.

Ona pa se bo smejala na glas,

ko svetovni lepotec jo prijel bo čez pas,

za takšen trenutek se je splačalo

imeti v želodcu hrane bolj malo!

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5043 jankica Sporočilo je spremenil(a) jankica dne 08. mar 2007 06:56:38

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

13. mar 2007 8:30

No,tale pesmica postaja vedno daljša! Spet prišel je tisti pomladni dan, ko treba dat bo zimske gate stran, si treba bo nadeti tangice in lepe pisane rožaste špangice. A kaj se čudo čudno tu godi, tangice premajhne so za številke tri! Le kako se je to zgodilo, da telesce se je tako poredilo? Je bilo predolgo zimsko spanje, zdaj pa je porazno tole stanje. Nič ne pomaga jok in stok, treba bo v nov naskok! Zdaj sta na vrsti regrat in solata, da bo spet manjša zadnja plata, pa treba stopit bo na planine, da lepše bodo te obline. Saj zdaj je konec dolge zime, fantje že cedijo sline, zato le pazi draga punca, da se špeh okrog ne gunca... IN TAKO SEM ODGOVORILA .... Pri meni se vseskozi gunca, tud" kmet ma raj" debel"ga junca, airbag je tud" priporočljiv, če hočeš biti manj ranljiv. In pa: vemó, da suhe babe so prepogosto volje slabe, nataknjene in neprijazne in mlahave kot vreče prazne. Poskusi sam in videl boš, kako lahko gre vse na nož, če moraš dan za dnevom biti sestradan in z vrvico v riti. Marjetka cvetka odgovarja: Tebi se naj kar gunca okoli sosedovega junca, pa bomo videli,kakšne boš ti volje, ko porivala boš špeh na domače polje, ko sredi poletne boš vročine, preklela svoje "seksi"obline, ko kleče krompir boš plela, si shujšati boš zaželela. Marjetka cvetka bo pa fit, prvi bo poletni hit, ko šla bo na našo lepo obalo, vsi bodo občudovali njeno vitko postavo. Ona pa se bo smejala na glas, ko svetovni lepotec jo prijel bo čez pas, za takšen trenutek se je splačalo imeti v želodcu hrane bolj malo! Ej, Marjetka cvetka če rož`ca si prava lahko bi vedla, da prijet za koščeno rit za fante ni nobena zabava, in ne misli si, da si lahko fit če imaš koščeno rit Saj ne rečem, da si fejst punca če špek ti se okoli gunca, ampak le enkratna je zabava, če velikost riti je ta prava. Ežoj Rit je že dovolj velika, da fanta vsakega zamika . Zato pa je treba tudi migat, pa nogice mal dvigat, da ritka ti lepo stoji, da nič ti špehec ne visi. Namesto da imaš v hladilniku zabavo, pojdi raje v naravo, saj prišla je spet pomlad, treba regrat bo nabrat, da boš jedla hrano zdravo in imela lepo postavo, kajti če vse od tebe visi, tudi Janezek ne stoji, saj se revček mali boji, da se med visečimi oblinami ne izgubi. Marjetka cvetka Naj vsak dan bo s soncem obsijan

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

13. mar 2007 10:26

jankica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

13. mar 2007 10:47

je na mizi blo peciva, da se je cedila slina, seveda sem se pregrešila in trebuh moj zredila.......... dans pa spet kot ena krava pri regratu bom mljaskala klavdija

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

13. mar 2007 11:11

Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti