Pogrinjek na kul-slo

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

tema odprta - 13. feb 2002 6:56 | ogledi: 10.323 | odgovori: 5

Pogrinjek na "podlogi" KUL-SLO me zelo moti, ker je vilica na desni, nož pa na levi strani....tudi če je oblikovalec to namenoma storil(mislim pa da je storil zato, ker ni bil poučen) bi bilo to smiselno popravit, saj nepoznavalec (takšnih pa je dovolj-predvsem mladi) ki obiskuje vašo cenjeno stran lahko takšen pogrinjek vzame za "ta pravi" in bo vedno delal narobe......če ga bo kdo na to opozoril, bo seveda dejal: saj to sem pa na profesionalni strani KUL-SLO videl........razmislite in ukrepajte, še je čas......

Herman Teron

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

13. feb 2002 8:40

Ja Herman, hvala za opozorilo...ob priložnosti bom popravil. Pred nekaj leti, ko sem vse te stvari za kulinariko narisal, izgleda , da nisem imel pojma, kako se jedilni pribor uporablja... (jedel z rokami) Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. feb 2002 10:20

Ja, pogrinjek smo naredili, ko smo bili še mladi, naivni in nepoučeni... Zdaj je vse drugače, a ne Bojan. To moramo res popraviti. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

13. feb 2002 13:01

Se mi je zdelo, da pri vsem skupaj nekaj močno smrdi. Te strani so polne prispevkov, ki nimajo nobene strokovne podlage, sploh pa:"Riba smrdi pri glavi." Sporočilo je spremenil(a) marjan dne 13. feb 2002 13:04:04

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

13. feb 2002 13:18

rad bi poudaril, da moj prispevek ni imel namena zafrkavati, ali bitgi nesramen.....že večkrat sem hotel na to opozoriti, pa sem si vedno mislil, ah saj morda pa tega niti nihče ne vidi.......mislim, da ozadje lahko spremenite z zelo malo truda.....brez zamere.... Herman Teron

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. feb 2002 13:18

Marjan: Dovolim si zaprositi za vaše strani, kjer je verjetno polno strokovnih prispevkov. Brezplačno bom objavil tudi link! Sicer pa, zakaj še vedno ne razumete, da gre za ljubiteljske kulinarične strani, ne strani, na katerih se zbira peščica kuharskih diplomantov! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti