Nova članica

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

29. mar 2008 21:18

lep pozdrav novim in starim zasvojenkam!Nisem doktor ,ampak tu gor je res en virus,prijeten namreč,pa tako nalezljiv!ja ja kar nakladajte da boste sam dvakrat na teden pokukale gor,a sploh veste kolk se nabere te teme ? Sam ne pol jamrat da vas baše cajt ,ko boste pregledovale za nazaj,kot je že napisala predhodnica 2x na dan na ekran ,da bomo na tekočem ,pa še enkrat vmes-zihr je zihr ! LP grem mal požvečti jampina

smrko  

član od: 19.9.2007

sporočila: 73

30. mar 2008 9:29

Prav da si se odločila za naš klub,in prav gotovo ti bo postalo nuja ,da vsak prost trenutek pogledaš gor,če ga pa ni pa si ga boš vzela,vsaj vse počaka , lep pozdrav vsem in uživajte v lepem dnevu smrko

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

30. mar 2008 13:04

Pozdravljene in pozdravljeni vsi skupaj!Ja res, tale kulinarična te pa res zasvoji.Tudi jaz sem vaša članica šele kratek čas, čeprav se že kar dolgo sprehajam med vašimi recepti.Včasih tudi kakšno kavo več spijem, samo da imam vzrok še malo posedeti za računalnikom.In gledam,pregledujem in čisto not padem, čeprav si rečem,da samo malo pokukam za dušo privezat. In tako vsak dan, če ne ,nekaj manjka. lep pozdrav vsem ! p.s. ravnokar sem spekla čudovit kruh-naredila sem žemljice:Totalno polnozrnat kruhek od Lee Ann..Vse pohvale za tako dober recept. linolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti