Nova članica

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

6. mar 2007 21:24

Ja ja, to je pa res zasvojenost, ki pride kar sama po sebi. Trenutno nisem pogosta na čveku, ampak ko sem postala aktivna klepetulja, sem na čveku preživela tudi 4 ure na dan, k sreči so to bile počitnice in zunaj neznosna vročina.... haha, pa sem imela opravičilo, da sem visela na Kulinariki in klepetala. Potem pa sem se vzela v roke in si dopovedala, da takole le ne bo šlo, saj je bilo tudi kosilo končano zadnji hip. Kadar pa danes prižgem računalnik, je pa zagotovo najprej na vrsti Kulinarika, potem pa šele kaj drugega. Pač tako je! Zatorej ninika, dobrodošla na kulinariki, mogoče se še sedaj čudiš, ampak boš videla, kako ti zleze pod kožo, koliko novega boš lahko prebrala, se razvedrila in se tudi kaj novega naučila, pa mislim, da bo tudi tvoja družina kaj pridobila, ko jih boš razvajala s kulinaričnimi dobrotami. Mogoče tudi kak kilogramček, ampak dostikarat boš slišala kakšen in videla tole .

cufka  

član od: 13.9.2006

sporočila: 18

15. mar 2007 18:51

Pozdravljeni zasvojenci, tudi jaz sem se komaj začela oglašati, čeprav sem že nekaj meseci zasvojena s Kulinariko. Zjutraj, ko pridem v službo grem najprej pogledati,kaj bomo kuhali ta dan.Čez dan pa še večkrat pogledam, če je kaj novega, velikokrat tudi kaj pripravim in je moja družina zelo zadovoljna. Še naprej tako! cufka

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

31. mar 2007 18:27

Pozdravljeni! Danes sem slučajno odkrila tale forum in se takoj registrirala. Za začetek vas bom z veseljem prebirala, kaj preizkusila, vmes pa se seveda kaj beremo. LP Kristalka

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

31. mar 2007 18:31

Kristalka, dobrodosla!!! Pa v klepetalnico pridi malo na cvek, samo pazi, ker te cisto zasvoji!!!! Jerneja USA

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

31. mar 2007 18:40

Kristalka dobrodošla med odvisniki, ampak s tem ne mislim nič slabega. Vsak kdor pride na kulinariko je ne zapusti. reza

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

31. mar 2007 18:45

Kristalka dobrodošla,tu se imamo res faj,ni enega dneva da ne bi bila tle gor. runo01

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

31. mar 2007 18:53

Hvala za prijazno dobrodošlico Bodite brez skrbi, sigurno se bomo pogosto brali, samo, da se malo razgledam po forumu - toliko zanimivih tem, pa kar v vsaki se najdem. Zaenkrat pa srečno Kristalka

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

31. mar 2007 19:06

Zdravo! Jaz sem tudi bolj nova članica ,pa verjami da se hitro zasvojiš.To je moja droga(zraven čokolade). Ja in jaz sem tudi ena med tistimi,ki je na porodniški(opažam,da nas je kar nekaj.Ko bi to dolgo trajalo). Tako,da s tistim 2x na teden pozabi.Pa veliko dobrih receptov in čvekov. AN

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

31. mar 2007 20:01

dobrodošle vse nove in mlade članice. Upam, da uživate tukaj med nami in da vam je fajn. Se beremo ! buča

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

31. mar 2007 20:57

dobrodošle bodoče zasvojenke . bilo kuda kulinarika svuda. m.schafe

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti