Hypoxi terapije

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

tema odprta - 2. mar 2007 19:30 | ogledi: 6.597 | odgovori: 20

Pozdravljene forumašice. Takole ko pridno prebiram vaše recepte in jih seveda tudi sprobam, se je začelo to poznati tudi na moji postavi. Prihaja pomlad nato pa poletje, ko bo treba v kopalke. Nekaj sem brala o hipoxi terapiji, ko telovadiš na napravah pod vplivom vakuma in tako zgubljaš maščobne blazinice ravno tam kjer je treba. Ali katera že to pozna, je hodila in ima izkušnje??

Hobotka

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

3. mar 2007 14:34

lp, to zadevo imajo v fitnesu, kamor sem hodila na pilates in je učinkovita. ena gospa, ki je hodila z mano je dala skoz 20 teh tretmanov in je lepo zgubila cm. osebno mislim, da je to koristno v takih primerih, kadar zgubiš težo do ene mere, naprej pa se ti zaustavi ali v primerih, kjer je treba izgubiti veliko telesne teže. za izgubo par kilogramov (beri okrog 10) tega ne potrebuješ, no vsaj meni se zdi malo predrago. no če imaš finance, pol itak ni problem. z hujšanjem se toliko komplicira in izmišlja vse možne diete, gre pa za dokaj enostaven princip: porabiti več, kot vneseš in na pravilen način. pa brez volje ne gre. lp sam da se kuha..

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

3. mar 2007 18:07

sej js verjamem, da so mnoge diete in načini prehranjevanja dobri, ampak kar se diete tiče, je tako, da je po dieti skoraj vedno jojo efekt, če ne spremeniš načina življenja. kar se pa montignaca in ločevalne diete tiče, je pa tako, da meni ne sede ločevat hrane popolnoma. sej do določene mere že itak ločujem, ampak ni mi pa da se prehranjujem po točno določenih zapovedih (tega ne smem s tem ali onim, tole šele čez 4 ure, en tak obrok, drugi drugačen). js sem pristaš tega, da ješ: - zdravo (torej veliko kvalitetnega sadja, zelenjave, oreškov, ne preveč mastno meso, dosti rib in dosti stročnic, čim več polnozrnatih izdelkov in čim manj bele moke, belega sladkorja, mleko in mlečne izdelke omejeno (v smislu jogurta, kefirja, skute več, mleka, sira manj)), - zmerno (zvečer po 6/7 ne jem, večkrat na dan, manjše obroke) - piješ veliko vode, naravnih sokov, zelenega, belega, zeliščnega čaja in se vsak dan gibaš na tak ali drugačen način, pač najdeš kar ti odgovarja in če omejiš prekomerno basanje s sladkim, ocvrtim,... se grem stavit, da lahko shujšaš in obdržiš težo. lp sam da se kuha..

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

3. mar 2007 18:13

Hypoxi terapija; Od prijatelja znanka jo je prakticirala po nosečnosti. Baje zelo učinkovita. Kaj dosti pa ne vem o njej. jessy6

ines2  

član od: 21.10.2005

sporočila: 19

3. mar 2007 18:46

Popolnoma se strinjam s Kalipso. Je pa moja izkušnja taka: Stara sem 40 let in imela že 140 diet. Vedno preveč nekje 8 kg. In vedno zredila nazaj. Zelo hitro. Ne da se mi več, ker sem sita stresov okoli diet. Vsaki dan od oktobra dalje hodim na vrh Pohorja( uro in 10 min hoje), dvakrat na teden tečem 45 min. Nibene diete nimam, trudim se po 17 uri nič jest ( so seveda izjeme, ko večerjam...)in koliko toliko zdravo jesti. In imam vsaki mesec kilogram manj. To mi je super. Brez stresa, počutim se izvrstno. Včasih sem shujšala na mesec po 5 in jih potem seveda takoj spet dobila nazaj. Sedaj pa vem, da bom imela pač čez leto dni težo, ki si jo že od poroda ( pred 9 leti ha ha ) dalje želim. Lp INES

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. mar 2007 19:14

Sem ravno zadela 4 obiske, pa bom poročala o rezultatih. Baje je potrebno vsaj 12 obiskov. Da vidimo, kako deluje na problem cone, ker hujšati mi ni treba, stegna bi pa rabila kakega kiparja. Loni Makaroni

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

4. mar 2007 15:29

loni super deluje, edini problem je da je drago, tako da super da si dobila zastojn, škodit ziher ne more :) sam da se kuha..

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. mar 2007 15:52

Koliko pa stane en tretma? Na njihovi spletni strani nisem nič našla, vsaj kar se cen tiče, iz prebranega se da sklepati, da nekaj čez 40 evrov in če to pomnožimo vsaj z 12, gre adjio kakršnakoli misel na dopust. Tako pa grem konec meseca smučat v Italijo, konec naslednjega pa še v večno mesto. Bom pač nosila tisto nebodigatrebo še s sabo. Loni Makaroni

Janina  

član od: 31.12.2001

sporočila: 101

5. mar 2007 13:47

Zelo podoben (če ne še boljši) efekt dosežete, če si oblečete "savna hlače" - najboljše so tiste iz Sanolaborja in greste na kolo, tečt, v hribe,... Na teh Hipoxy terapijah namreš tudi v glavnem kolesariš v neki komori, ki te greje. Potem ti še izmerijo temperaturo kože in tiste ki se na procese, ki se dogajajo v telesu med gibanjem ne spoznajo rečejo: vau, to pa res nekaj dela. Jaz sem šla enkrat čisto iz firbca poskusit, ker je bilo brezplačno in vam lahko iz lastnih izkušenj povem, da se rekreacija s savna hlačami vsaj meni zdi enako učinkovita in bistveno cenejša. Janina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. mar 2007 16:07

Jaz pa grem pred poletjem na liposukcijo, naj mi  plastik izsesa nekaj odvečnega špeha. Samo denar še našparam. MAmamia mamamia

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

5. mar 2007 17:24

mamamia, ti to resno??? Za to pa ne vem, če i se kdaj odločila. Čeprav, nikoli ne reci nikoli. jessy6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti