Hypoxi terapije

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. mar 2007 19:59

jaz bi pa šla, če bi mi jo kdo financiral, ah, enega kiparja rabim, da bi nekje malce vzel, pa drugje dodal, saj veste  za začetek sem si pobarvala lase v spomladansko oranžno. Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. mar 2007 20:03

 

Malo se hecam, ampak res čisto malo. Ker to, kar imam jaz na trebuhu, lahko izsesajo v lokalni anesteziji, hranim se pa že tako ali tako na način, da se ne redim več (dieta zaradi zdravja, ne zgolj kg). Sem sicer dolgo imela predsodke pred takimi posegi, zdaj jih pa nimam več. Je naš dober prijatelj plastik in ko je ženi naredil tak poseg, da ji je zgolj odpravil nekaj odvečne maščobe na trebuhu in stegnih - zakaj pa ne? Saj tudi oni imajo meje in tega ne počno kar povprek. Ne smeš imeti prekomerne teže ampak neko optimalno, tako da ko te pregleda, ti tudi pove, kaj lahko naredi in česa ne. Sama se tudi veliko gibam, hodim, malce kolesarim, tako da bi mi bil ta poseg samo pika na i, ne pa edini način izgubljanja odvečne maščobe. Moj problem je namreč zgolj spodnji trebuha, rit in stegna imam kar v redu in čvrsta, nobenega celulita.

Nisem pa pristaš posegov na obrazu, da bi si dala napihnit usta, ličnice ali kaj takega. Poseg na nosu me niti ne moti, saj vem, kakšne komplekse lahko imajo ljudje zaradi tega  (ali ušes na primer). Imam pa eno grdo gubo na obrazu in me že prepričujejo, naj si jo dam zravnat.

 

Ne vem, če si z majhnimi posegi urediš tisto, kar te moti (in meni malo trebuha visi čez pas), potem se mi to ne zdi tako narobe, ni pa za pretiravat tudi pri takih posegih. Če res ne bi prijateljevali s plastikom, bi morda tudi jaz na te reči gledala bistveno drugače. Ne bi pa nikdkar skrivala, da sem bila na posegu, kar pa nekateri vztrajno počno. 

 

Tako da - nikoli ne reci nikoli (jaz se že v jezik grizem).

Mamamia 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. mar 2007 20:04

Loni je napisal/a:
jaz bi pa šla, če bi mi jo kdo financiral, ah, enega kiparja rabim, da bi nekje malce vzel, pa drugje dodal, saj veste za začetek sem si pobarvala lase v spomladansko oranžno. Loni Makaroni

 

Loni, pa saj to že delajo: vzamejo maščobo, kjer je, in jo dajo tja, kjer je ni...reciklaža tako rekoč...

mamamia

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

6. mar 2007 8:31

Mamamia, koliko pa ta poseg stane in verjetno si bolj podrobno seznanjena z njim, kakšna je potem post operativna terapija. Sem slišala, da so ta mesta kjer ti izsesajo maščobo še dolgo boleča in podpluta Hobotka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. mar 2007 9:45

Hobotka, odvisno od tega, koliko maščobe izsesa. Meni je rekel, da bi po desetih dnevih lahko bilo vse ok. Znanka, ki je bila na posegu, in  pri kateri je izsesal maščobo na trebuhu in stegnih, je nekaj tednov nosila nekak steznik, bolečin pa ni imela nobenih, razen v prvih urah po operaciji. Ena moja mlajša prijateljica pa si je dala izsesati maščobo na stegnih in to zgolj v lokalni anesteziji in je po dveh urah odkorakala iz ordinacije. Nekaj dni jo je malce bolelo, ampak ne tako, da ne bi normalno hodila v službo. Obe sta imeli nekaj podplutb, ki so hitro izginile (14 dni do tri tedne).

 

Veliko dalj časa pa trajajo zadeve po manjšanju dojk, tudi do šest mesecev se zna zavleči.

 

Liposukcija na trebuhu stane tam nekje od 1300 evrov naprej, v LJ morda kaj več.

 

Kaj več pa ne vem. Pozdrav, Mamamia

 

mamamia

sardelca  

član od: 9.6.2007

sporočila: 1

9. jun 2007 10:41

hypoxi terapija je odlična stvar. govorim iz lastnih izkušenj. ne pozna se toliko na kilogramih a na centimetrih pa ogromno. vsak lahko gre poskusit, ker je prvi obisk brezplačen, je pa res, da moraš, če hočeš učinek vzet paket, 12 obiskov. v izoli lahko plačaš na obroke, nevem kako je drugje. vam ne bo žal. pozdrav, sardelca sardelca

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

9. jun 2007 11:11

Sem se nekaj časa nazaj zanimala za tole, pa me je minilo, ko so mi sporočili ceno. Za 12 terapij pride 430€!!! Ko bom bogata, si pa privoščim. jessy6

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. jun 2007 14:19

Evo, jaz sem tudi šla na tiste 4 brezplačne obiske, vse lepo in prav. Ampak glede na to, da ne hodim z viškom kilogramov po svetu, mi tisto zmanjšanje za eno konfekcijsko številko ne pomeni ravno veliko. Kaj pa naj počnem v konfekcijski št. 34? He, he, na koncu je izpadlo tako, da sem sama delila nasvete o zdravi prehrani, mojo nadzornico pa so motile moje večerje. Sem človek, ki zvečer ni lačen in temu primerno ne poje ene tone beljakovin.

Je pa resnično učinkovita, moja prijatleljica se je prav luštno oklestila. Pa sem že hotela plačati vse skupaj (še tistih 8 obiskov, pa na obroke se da vzeti vse skupaj, vsaj v Lj je tako), pa je prišla služba vmes. In tako grem za tisti denar rajši na potepanje po Italiji.

 

Loni Makaroni

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

9. jun 2007 16:24

Evo, tole sem že nekaj časa nazaj dobila kot odgovor na moje povpraševanje: Naša terapija obsega 12 obiskov + enega podarimo. Obisk traja eno uro. Obiskuje se nas 3X na teden, kar pomeni, da celotna terapija traja en dober mesec. Na terapijo lahko pridete vsak drugi dan ali pa dva dni zaporedoma in en dan ločeno. Cena terapije je 430 EUR. Študentskih popustov žal nimamo, vendar vedno kakšen termin še podarimo, kar je tudi v vašo večjo korist. Terapija obsega 20 minutno vakuum masažo + 30 minutno vožnjo kolesa v vakuumu ali 30 minutno hojo po stezi v vakuumski obleki. Poleg obiskovanja terapije je seveda treba urediti tudi prehrano in dodatno kaj potelovaditi. Vsako, ki se zanima za obisk naše terapije vabimo na brezplačen testni obisk. Na testnem obisku se odločimo kakšno terapijo boste imela, glede na to kaj dejansko potrebujete. Za vsako stranko se vodi natančen program terapije glede na njene potrebe. Prav tako vam na testnem obisku razložimo vse v zvezi s prehrano in vam damo določeno gradivo. Pogovorimo se tudi o načinu treninga na vmesne dni in določimo datume. Naš delavnik je od ponedeljka do petka od 5.30 zjutraj do 20.00 zvečer. Nahajamo se na Tbilisijski 59, Ljubljana-Vič (nasproti Interšpara, nad restavracijo Via Bona). Če se želite oglasiti pri nas na brezplačnem testnem obisku, nas pokličite na številko 051 30 88 22, da se dogovorimo za termin. jessy6

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

30. nov 2008 22:02

Mene zanima ali še kje v Sloveniji to počnejo, sem z dolenjskega. BISERKA55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti