Prehrana enoletnikov

helena  

član od: 1.9.2001

sporočila: 34

2. mar 2007 7:42

Jade, malo si me potolažila, upam, da bo tudi naš počasi ugotovil, da je hrana dobra. Zoprno je le, ker gre ze naslednji mesec v vrtec in bo cel dan lačen, če ne bo hotel česa pojesti. Kadar je pa lačen, je pa tečen, tako da bosta dva stresa - lakota in vrtec. Mijan, hvala za nasvete. Večino sem že poskusila, nisem pa še poskusila tole s hranjenjem igračk. Torej, bomo doma odprli gostilnico za igračke in jih malo nahranili Če dam sineku krožniček s hrano v bližino, samo packa, vse raztrese, krožnik leti po tleh, v usta pa nič ne zaide. Želim ti veselo uvajanje tamaučka, izgleda da bo velik gurman. Helena

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. mar 2007 8:55

V vrcu bo družba in dobri zgledi, morda bo to pomagalo. Samo nikar ne paničari vnaprej. rimljanka

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

2. mar 2007 9:08

Mijan, pri nas tudi vse igrače zraven pri mizi sedijo. Jest pa noče vsega, čeprav mu je zadnjič uspelo pojest malo motovilca, ker je bila pri nas na obisku hčerka od kolegov in ona seveda je vse. Ne mara zelenjave, čeprav jo je jedel, ko je bil mali. Tako, da tudi vsak dan razmišljam kaj naj kuham. Sem pa sama toliko neumna, da ga sprašujem kaj bi jedel. Helena, nič ne bo lačen, če pa bo, bo jedel. Naš tudi raje je suhi kruh, kot pa da ga lakota muči. jass

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti