Elektrolitični depilator babyliss

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jan 2009 20:17

Vosek. Pri kozmetičarki. Totalna depilacija. Najprej na tri tedne, potem na štiri tedne in zdaj so se dlačice že fino naveličale rasti in je že na pet tednov..... Vendelina jr.

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

29. jan 2009 23:32

Jaz sem tudi bolj za vosek, par let sem uporabljala philipsov satinelle ice, vendar so mi ful vraščale dlačice. Zaenkrat prisegam na vosek, mi pa zdrži tri do štiri tedne čvekica

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

30. jan 2009 9:21

Ti depilatorji bolijo ko hudič! Je pa tudi res, kako visok prag bolečine imamo. Najraje grem kar h kozmetičarki na voskanje, vmes klepetava in se smejiva in me s tem totalno zamoti, da se mi zdi, da je končano v hipu. S tistim depilatorjem si pa sam in če slučajno dedec ravno takrat stopi v kopalnico, ko biješ mučno bitko z dlakami, ga še en teden boli trebuh od smeha! Moycaa

Vanili  

član od: 28.6.2002

sporočila: 78

30. jan 2009 9:44

Jaz sem ga tudi uporabljala in ga bom spet mogla začet, upočasni, razredči (verjetno zato ker niso vse dlake vedno aktivne v rasti ko to delaš), odpravi pa ne popolnoma. Malo je zamudno, preden se s tistim premikanjem tistih malih flikc sprehodiš po celih nogah. Poleg tega uporabljam še depilator in kar shajam nekako. Na obrazu sem bila pa pri kozmetičarki na elektro depilaciji, tisto pa je držalo skoraj dve leti popolnoma, ampak menda je to dvisno od vsake posameznice.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

30. jan 2009 10:12

Zadnje čase so na Tv reklame za nek depilator, se ne spomnim ne imena ne firme (očitno ni prav uspešna reklama). V glavnem, neke kao uporabnice ga zelo hvalijo.

Zanima me, ali ima katera izkušnje s tem izdelkom? Je primeren samo za obraz ali za ves kožuh?

nola

tajči-ja  

član od: 25.10.2006

sporočila: 43

30. jan 2009 10:57

Saj verjetno ne bom povedala nič novega, pa vendar - odvisno je tudi kako smo poraščene in kako močne so naše dlake. Sama sem na obeh področjih zelo "bogata" in se že leta in leta borim s temi dlakami. Sem hodila h kozmetičarki, pa sem prišla vedno kot "napol ošopan prašič", ker so moje dlake tako močne, pa še raste vsaka drugače, da mi nikakor kozmetičarka ni mogla odstraniti tako, da bi bile praktično zadovoljne obe. Veliko denarja in slaba volja. Potem sem si kupila strojček. Ne vem več kako se mu reče in sem se lotila dela. Bolelo kot hudič, vraščene dlake, vnetja, pa še teden dni ni zdržalo. Dlake so bile tako močne, da so se zatrgale in so bile čez teden dni spet tu. Verjamite, poletje je (bilo) zame tako hudo, ravno zaradi dlak. No, sedaj že leto dni nekako rešujem problem tako, da si pred depiliranjem zdrgnem noge s tisto grobo "gobico", ki jo dobimo zraven strojčka. Potem "kosim", tako jaz temu pravim, in po končanem delu takoj spet podrgnem s to gobico in namežem noge s kremo Bepanten. Tisti dan se ne tuširam več. Čez dva dni spet zdrgnem z gobico in dlake se mi manj vraščajo oz. skoraj nič - če primerjam prej in sedaj je to milina. Dlak je tudi manj in manj močne so. Morda sem kateri pomagala. Lepo se imejte. tajči-ja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti