Elektrolitični depilator babyliss

c_zvezda  

član od: 9.2.2007

sporočila: 41

tema odprta - 28. feb 2007 17:34 | ogledi: 4.260 | odgovori: 16

Zanima me,če ima kdo izkušnje z omenjenim depilatorjem (kakšne?) in če res trajno odstranjuje dlake?

Hvala za odgovore...

Lep dan

c_zvezda

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

28. feb 2007 18:03

Imam depilator Babyliss-ne vem,če misliš na ta depilator-uporabljam ga samo na nogah,drugje preveč boli-depiliram se enkrat na 3 tedne-ko začneš,je kar boleče ampak se zdrži-pomisli samo koliko časa je mir v primerjavi z britvico ali depilacijsko kremo. Lep pozdrav! tejka77

c_zvezda  

član od: 9.2.2007

sporočila: 41

28. feb 2007 18:06

Ne,gre za ELEKTROLITIČNI depilator,ki s pomočjo elektrolize ali česa že uničuje korenine dlak in jih s tem trajno odstrani. Ne vem,koliko je v tem resnice,pa me še kakšno mnenje zanima. c_zvezda

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

28. feb 2007 18:40

Ne verjamem,da 100% uničuje korenine dlak.Mogoče malo,kasneje pa spet zrastejo.Me zlo zanima,hitro na delo pa poročanje prosim. C-zvezda!Priporočam ti najprej britje,ko dlake malo zrastejo pa depilacija.Zajame manj dlak,zato je treba postopek čez par dni ponovit.Najboljš vsak dan,je najmanj boleče,ker je dlak najmanj,je manj boleča.Če imam občutljiv dan,si kožo med depilacijo napnem z roko. ena mš

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

28. feb 2007 19:39

Po depilaciji se dlake fino vraščajo. Vsaj meni. Pa še boli kot srednjeveški mučilni napravi... (jaz samo še brijem, povsod, kjer je treba). lidka

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

28. feb 2007 19:59

Mislim ,da se dlake vraščajo,zaradi mleka po telesu ali olja..Po depilaciji se namažem z oljem potem pa nekaj dni ne.Vrastejo se samo sem pa tja kdaj kakšna,pa jo potem rešim brez problema. ena mš

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

28. feb 2007 20:29

Je ta depilator za uničevanje vsake dlake posebaj?Moja mama hodi h kozmetičarki da ji z elektriko uničuje dlake-brčice.Za nekaj časa je mir,potem je pa spet počasi na istem,Zato ne vem,kaj bi rekla za ta aparat.Mogoče? ena mš

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

28. feb 2007 20:43

ena mš dlake se ne vraščajo zaradi mleka, olja in ostalih losijonov, ampak zato, ker ti izpuliš dlako s korenino in korenina je ponavadi večja od luknjice v koži skozi katero prodre dlaka, tako da ti s tem ko izpuliš dlako narediš v koži majhno brazgotinico in potem nova dlaka ne more prodret skoznjo (sploh ker se dlake tanjašjo in mehčajo z puljenjem) in raste pod kožo, kar se zagnoji in nastane mozolj z vraščeno dlako. pri tem pomaga, da se, ko populiš dlake namažeš z ustreznimi losijoni in kremami, ki obnavljajo kožo, npr. na bazi aloe vere ali ognjiča in potem to lepo vmasiraš v kožo. js tudi nadaljujem z mazanjem kože še naslednje dni, ko pa dlake začnejo rastit in so tik pod kožo oziroma jo začnejo predirat, v kožo vtiram kakšno mastno kremo - ognjičevo- in pomagam dlakam, da pridejo ven. po moje je dolgoročno učinkovito samo lasersko odstranjevanje dlak, pa še to je odvisno od področja, tipa kože, dlak itd v glavnem ne morem verjet, da pri vsej tehnologiji in sranju, ki polni ta svet, še niso odkrili nekaj, kar trajno odstranjuje te preklete dlake. js se depiliram, brijem in še kako drugače odstranjujem dlake že kake 14 let in mam tega poln kufer. lp sam da se kuha..

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

28. feb 2007 20:53

Meni so se še kljub vsemu vraščale. Da ne govorim, da to še srbi zdraven!

Ko se brijem, se pa porežem kdaj, ko se mi mudi.

 

Hja, tudi jaz čakam na boljšo rešitev...

lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 28. feb 2007 20:53:42

SuperHrcek  

član od: 22.1.2009

sporočila: 5

29. jan 2009 19:54

jaz imam elektrolitični depilator babyliss in sem delala 2 mesece pridno , enkrat tedensko. enostvno si prilepiš obliže tam, ko jih hočeš uničiti in nato jih odstraniš z voskom ali z depilatorjem. Obvezno moraš izpuliti dlačice ven - in sem jih zmanjšala za 60 procentov. zdaj uporabljam samo ta depilator, in me sploh nič več ne boli - se splača trudit. to spomlad bom zopet delala vsaj 1 mesec. ker se res splača SuperHrcek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti